Čakajte prosím...

317 zájazdov a musíte si vybrať jeden. Týchto 10 si vyberajú klienti najčastejšie.

Jozef Zelizňák

Jozef Zelizňák

1. Srí Lanka - rajská záhrada

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Máme prenajatý klimatizovaný autobus s tým najmilším šoférom, no základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ajurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu. Veľký hit roku 2018.

2. Južná Afrika - total

Skokan roka. Afrika láka, teraz je čas! Päť krajín na juhu Afriky. Nadýchame sa vône oceánu v úžasnom Kapskom meste, ochutnáme lahodné vína, ktorých tradíciu sem priniesli hugenoti z La Rochelle a zažijeme dokonalé safari v národných parkoch Chobe a Kruger. Horské kráľovstvá Lesotho a Svazijsko sú čerešničkou na torte. Nikto iný nepozná na Slovensku Afriku lepšie. Zaraďte sa dobrej spoločnosti.

3. Vietnam, Kambodža 

Druhý zástupca Ázie v prvej trojke. A právom. Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru. Oddych na vietnamských plážach v cene.

4. Thajsko, Malajzia, Singapur

Už 15 rokov v prvej päťke našich najpopulárnejších zájazdov. Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. 5 nocí na plážach Andamanského mora s množstvo výletov v cene. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Dokonalá kombinácia aj pre skúsených cestovateľov.

5. Island, Nórsko

Dlhé roky trvalo, kým Slováci objavili krásy Škandinávie, kam BUBO chodí už od roku 1994. Dnes je táto cesta našou najpopulárnejšou v Európe. Poďte s nami na fascinujúci sever.. To najlepšie z dvoch výnimočných krajín s prepracovaným programom. Dúhové hory Landmannalaugar v cene! Okrem toho najkrajšie fjordy, sopky, vodopády, šíry Atlantik. Poplavíme sa k veľrybám, budeme obdivovať modernú architektúru Oslo aj drevené domčeky Bergenu. Nekonečne dlhé dni pod vedením vyštudovaných škandinavistov.

6. Chile, Peru, Bolívia

Nie náhodou patrila obálka nášho katalógu v roku 2018 práve tejto ceste. V septembri si z našich expedícií vyberáte najčastejšie práve túto cestu. Ani sa vám nečudujeme. Fascinujúce pamiatky Inkov vrátane Machu Picchu a indiánske hlavné mesto La Paz. Bájne jazero Titicaca a prechod jedinečnou soľnou pláňou do Chile. Najsuchšia púšť sveta a prelet k červeným vínam v modernom Santiagu. Prechod cez Salar de Uyuni je top. A celá cesta je za geniálnu cenu.

7. Kuba - absolut total 

Dlhé roky náš najpopulárnejší zájazd pôjde v rebríčku určite vyššie. Jeho aktuálne siedme miesto svedčí o našej širokej ponuke a veľkom úspechu akcie. Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by ešte vždy suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum lieta kdesi vo vzduchu a bude vás sprevádzať po celej ceste. Poďte to ešte stihnúť, kym sa ostrov definitívne nezmení. Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky šťastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba ponúka.

8. Mexiko - veľký okruh 

Krajina dobrých ľudí s iskrou v oku. Fantastická mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Kultúra Aztékov, Olmékov, Zapotékov aj Mayov. Mexiko je podmanivá krajina, ktorá vás vyzýva na objavovanie. Tak vamos!

9. To najlepšie z Južnej Ameriky 

najpopulárnejší komfortný zájazd do Južnej Ameriky so všetkými miestnymi preletmi v cene. Uvidíte pamiatky Inkov v Andách, indiánsky La Paz, vinice Chile, zatancujete si tango v Buenos Aires, ktoré dýcha nostalgiou, a cez najkrajšie vodopády planéty Iguazú sa dostanete až do mesta bohov na pláže Rio de Janeira. Machu Picchu, Iguazú, Copacabana a oveľa viac na jednej ceste.

10. Sumatra, Jáva, Bali 

Exotická cesta, ktorá splní vaše sny o Indonézii, uzatvára prvú desiatku. Cez rovníkový prales na sopku, kŕmenie orangutanov a pobyt v nádhernej prírode Sumatry. Najlepšie pamiatky Indonézie na ostrove Jáva. Východ slnka nad Bromom. Tanečné vystúpenia, ryžové terasy, božské Bali na záver. Pod taktovkou skúseného slovenského sprievodcu do srdca fascinujúcej Indonézie.

Posledná úprava článku

Odporúčame tieto zájazdy

Vianočná akcia 2018

Vietnam, Kambodža
K

Ázia  

Vietnam, Kambodža


náročnosť

16 dní

Trvanie

2719

Vianočná akcia 2018

Thajsko, Malajzia, Singapur
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2450

Vianočná akcia 2018

Kuba Absolut total
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

16 dní

Trvanie

3150

Vianočná akcia 2018

Južná Afrika Total
K

Afrika  

Lesotho, Svazijsko, Zimbabwe, Zambia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

3680