Nepal, India 10/2012

E

Eliska

Namaste všetkým, Po viac ako týždni od úžasného zájazdu India, Nepál som naspäť v slovenskej realite. Rada by som týmto povzbudila všetkých tých, ktorí sú nerozhodní ale i rozhodní, aby si tento zájazd vybrali, vrelo odporúčam. Kombinácia čarovného, duchovného Nepálu s dych vyrážajúcou Indiou je ozaj tou správnou kombináciou. Nepál – okúzľujúci, čarovný, od magickej atmosféry v Káthmandu, cez krásne masívne Annapurny až po národný park Chitwan a sloníkové „zábavky“ a to všetko pri nôtení známej Resampiririii. :) Jednoducho super. India – divoká, exotická, živá. „Bordel, prach a špina jak sviňa“, áno aj o tom je India, ALE pod rúškom toho všetkého vie India ponúknuť omnoho viac. Každý v Indii nájde čosi iné, no možno aj tým je podľa známeho reklamného sloganu India naozaj „INCREDIBLE“. Vďaka stretnutiu skvelých ľudí sa tento zájazd stal pre mňa príjemným zážitkom na celý život. Na záver ĎAKUJEM celej našej úžasnej skupinke spolucestujúcich, dočasnej jednodňovej sprievodkyni Sonke z Buba a v neposlednom rade znalosťami nadupanému, výbornému sprievodcovi/čačovi Peťovi Blažekovi. :-) Alexandra

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu