18 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Cookove ostrovy (2)

Cookove ostrovy - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Cookove ostrovy

Prelet dátumovou líniu a dvojnásobné narodeniny

31

05:19

mar

2006

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sona oslavovala narodeniny na Nozom Zelande 28.3. Potom sme z Acklandu 29.3. odleteli smer Cookove ostrovy, ale prileteli sme opat 28.3. a tak nezostavalo nic ine, len…

Pozdrav z cesty okolo sveta

30

00:41

mar

2006

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem vsetkych doma. Vecer sme prileteli na Cookove ostrovy, Privitalo nas hrozne teplo a dusno. Preleteli sme datumovu hranicu takze vcera bolo 29,3 a dnes je…

Durai j. Fórum
AITUTAKI  2004

10

03:15

mar

2004

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rano nasadame do nasho malinkeho lietadielka a odlietame z jedneho z najkrajsich ostrovov sveta. AITUTAKI je sen. Letime sem z BUBO po druhy raz ale teraz uz idem…

REFERENCIA z cesty okolo sveta, Cookove ostrovy

05

04:07

mar

2004

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnesny trek zacinal Lubo svojim klasickym "to vsetci v pohode zvladnete".Zo zaciatku to bola prechadzka rajskou zahradou-okolo rastli banany,papaja a ine plodiny,stacilo…

Pozdrav z Cookovych ostrovov

05

00:35

mar

2004

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim mojich rodicov /som rad ze sa Vam v Juznej Amerike paci/, Bibu a Ivanu a samozrejme Joza do Rio de Janeira. Prajem pekne chvile skupine v Thajsku a sprievodcovi…

CESTA OKOLO SVETA 2004 - Cookove ostrovy

05

00:30

mar

2004

Cookove ostrovy Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kia Orana! Sorry ze som nepisal, ale to sa inak neda. To tak proste je. Kto to raz skusi.. pochopi. Klud, klud, veget, pohoda. Tiare za uchom /ja za pravym/. To co v…