38 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Botswana (2)

Botswana - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Botswana

Afrika 28 rokov dozadu

17

00:18

feb

2017

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čítam si tu tak v hmlistej Bratislave Stáňove príspevky z Afriky, najkrajšieho kontinentu a začal som sa hrabať v starých fotká…

Najlepšia riečna plavba: Plavba po rieke Chobe

15

13:25

feb

2017

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rieka Chobe je tepnou, ktorá dáva život severnej Botswane a státisícom slonov. Na rozdiel od ostatných zdrojov vody, Chobe nikdy nevysychá a stále má dostatok vody. Aj…

All inclusive ubytovanie v delte Okavango

15

14:25

júl

2016

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Luxusný stanový kemp, ktorý sa nachádza na súkromnej koncesii v delte Okavango, ponúka jedinečný zážitok zo…

Najdemokratickejšia krajina Afriky

15

09:45

jún

2016

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Slovensko bolo počas svojej existencie väčšinou je totalitnou alebo fašistickou krajinou. Posledných 30 rokov si užívame slobodu.…

Najvzácnejšie zvieratá Afriky: Hyena hnedá

16

18:30

máj

2014

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Každý, som si istý že každý pozná hyenu škvrnitú. Nešťastný symbol zla na tak krásne a citlivé…

Národný park Makgadikgadi Pans v púšti Kalahari

28

17:25

feb

2014

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlavná cesta ktorá spája Natu a Maun má takmer 300 km. Tristo kilometrov, rovného, tmavého rozpáleného asfaltu…

Savuti - kráľovstvo divočiny

15

10:30

júl

2011

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naša mala skupina dnes dorazila do Savuti. Sme stále v národnom parku Chobe, ale tentokrát ďaleko od vody a v úplne…

Najnebezpečnejšie zviera Afriky

26

19:37

máj

2011

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sedime pri delte Okavango, zapada slniecko a vo vode sa hraju dva hrosici, otvaraju svoje obrovitanske tlamy, inak vedeli ste ze hroch pari medzi najnebezpecnejsie…

Tour de Safari: Etosha vs. Chobe

07

14:13

okt

2009

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dostali sme sa k tomu najafrickejsiemu. Safari! V Etoshi, v jednom z najlepsich narodnych parkov na svete nas privitali v 5 hviezdickovom hoteli Kempinski v ktorom sa…

Velky okruh juhom Afriky

11

17:49

júl

2008

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Co je nove na juhu cierneho kontinentu? No vlastne dohromady nic, neskutocna pohodicka, africke slnko svieti cely den a je prijemne teplucko, v noci svieti mesiac a…

Botswana moja láska

16

20:27

máj

2008

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte,pozdrav z BW.Je tu super,Botswana je krajina v ktorej som zil 8r. a je stale krasna a mila.Som tu po 4r.odlucenia,neda sa zabudnut!Chobe je moje srdce a o slonoch…

Najlepšie národné parky Namíbie a Botswany

11

17:50

apr

2008

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj, ahoj, zdravime uz z Botswany. Konecne sme nasli fungujuci internet. Namibia je uplne ina. Tieto dve africke krasavice superia nielen o vodu z rieky Okawango, ale…