23 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Albánsko (2)

Albánsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Albánsko

Albánsko recenzia

19

13:06

aug

2007

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Albanci, spominam na super dni stravene v prekrasnych divokych horach ako aj na neuveritelnej albanskej plazi. pozdravujem a este raz velka vdaka skvelemu…

eva Fórum
Svadby v Albansku

17

17:30

aug

2007

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Albansko opat nesklamalo. Exotika v Europe. Dievcata v nasom zajazde sa do Albanska zamilovali a chceli sa tu vydat. To som im neodporucal lebo manzel dostava gulku a…

Albanci a ich pôvod a rozdelenie

27

22:59

júl

2006

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Albánci majú pôvod v starovekých Ilýroch a Trákoch. Vznikli miešaním starovekých balká…

Albanske hory a riviera

18

11:47

júl

2006

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Albansko je opat jedinecne. Exotika v Europe. Nami zdolane a pomenovane kopce, mili ludia, krasne Albanky, pitelne pivo, vyborna partia, co viac si mozeme priat?…

ALBANIA 2005 second edition - recenzia

17

16:54

aug

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tymto by som rad zacal diskusiu o tom, ako bolo krasne v Albansku, v krajine vecnych mercedesov, skveleho konaku, nedotknutych hor a srdecnych domacich. Dakujem…

Krujë  - najkrajšie mesto Albánska

05

21:24

aug

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ak by Vás zaujímalo, ako sa mame v Albánsku, tak ďakujem za opýtanie, máme sa skvele. Krujë odkiaľ vás zdravíme je…

miso Fórum
Albansko je strašne pekné

20

17:29

júl

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Albasko je strasne pekne. Chcem podakovat nasim sprievodcom boli vinikajuci. ako aj cele bubo. Ste uzasna najlepsia a jedina ck. Nezabudnem na tetus a ej muza. Bolo to…

Gabo Fórum
Môžem potvrdiť Albansko sa oplatí

19

13:25

júl

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hoci som po dovolenke zavalena robotou, neda mi nezapojit sa ako dalsia z albanskej patky (trinastky). Mozem potvrdit, bola to upne skvela dovolenka a vrelo ju odporucam…

michaela Fórum
Albánia s vetrom vo vlasoch

19

12:28

júl

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Oooo albaaania))  pripajam sa ako tretia z 'nasej patky' )) albansko je to najuzasnejsie co som kedy prezila.. nevyrovnaju sa mu ani take destinacie ako su GB ani…

katarina Fórum
Albansko 2005

18

08:16

júl

2005

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetkym krasny den ! Aj ked tento dnesny urcite nebude taky skvely ako vsetky tie za posledny tyzden, ktory sme prezili v Albansku. V mene nasej pätky (ale som si…

Zemiaková musaka na albánsky štýľ

14

20:34

júl

2003

Albánsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak po prvy krat sa Vam hlasime na nase Forum aj tento rok z Albanska. Nocna strelba, prijemni ludia a momentalne albanska riviera. Mame sa fakt super. Ceska Karosa sa…

Peto Fórum