Kuba a Karibik luxusnou loďou

Neuverieľný sex appeal Kuby pokračuje a svet objavuje túto nádhernú krajinu, ktorá sa ubránila globalizácii a zachovala si svoj charakter. Viva la revolución! Tento zájazd je určený milovníkov plavieb, ktorí chcú skombinovať Kubu s inými ostrovmi. Začnete Havanou a cestu začneme v rytmoch salsy a koktejloch. Prechádzka po malecóne, Capitolio a dych vyrážajúca atmosféra meniacej sa Kuby. Na luxusnej lodi nebudete mať problém s ubytovaním na rozdiel od preplnených hotelov v Havane. Potom vás už čaká len plná penzia a plavba po nádhernom modrom mori, pri ktorej navštívite ďalšie tri krajiny. Priamo na lodi si vyberiete fakultatívne výlety či už na Jamajku, Kajmany alebo Cozumel a opäť sa vrátime na najobľúbenejšieho BUBO mesta, Havany.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
od 1 650,00 €

Kuba, Kajmanské ostrovy, Jamajka, Mexiko

10 dní
 • Slovenská premiéra od najväčšieho predajcu Kuby
 • Šťastná Kuba, zazobané Kajmany, bezstarostná Jamajka a osviežujúci Cozumel
 • Vôňa Karibiku
 • Plná penzia
 

Odlet z Viedne do Havany. V lietadle komplet servis, nealkoholické aj alkoholické kvalitné nápoje v cene. Prílet na ostrov slobody večer. Transfer z letiska do hotela. Prvý drink.

Individuálna prehliadka Havany. V poobedňajších hodinách nalodenie na luxusnú loď MSC Opera. BUBO odporúča prílet vždy o deň skôr, preto máte čas na individuálnu prehliadku Havany. Radi Vám poradíme.

Voľný deň v Havane alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.

Voľný deň v Havane alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.

Celý deň strávený na otvorenom oceáne. Zábava na lodi, živá hudba, kasíno, divadelné predstavenia, osviežujúce bazény, široké možnosti športových aktivít v cene alebo len slnenie sa na lehátku a pozorovanie nekonečnej masy vody. Plná penzia v cene.

Jamajka, ostrov Usaina Bolta a Boba Marleyho. Relax na pláži, výlet do mesta, ktoré bolo v 17. storočí jednou z najlepších adries Karibiku. Britská koloniálna architektúra, cukrová trstina a uvoľnená atmosféra, ktorá je pre Jamajku taká typická. Široký výber fakultatívnych výletov, ponúkaných priamo na lodi. Plná penzia.

Vitajte na Kajmanských ostrovoch - Grand Cayman, jeden z najmodernejších ostrovov Karibiku. Sú známe nekonečne snehovo bielymi plážami s malebne sklonenými palmami a bohatým podmorským životom. Máte na výber množstvo fakultatívnych výletov ponúkaných priamo na lodi.

Mexický ostrov COZUMEL. Klasický relax na ďalšej nádhernej pláži, spoločne sa zorientujeme na ostrove Mayov a potom už máte na výber nekonečné množstvo fakultatívnych aktivít. Vodné parky, motorové šport alebo výlet k novodobému divu sveta - mayským pyramídam v Chichen Itza. Plná penzia.

Návrat do Havany, posledné vychutnanie krajiny rumu, cigár a karibskej pohody. Odlet domov.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • 1 x ubytovanie v Havane v 3* hoteli
 • ubytovanie a stravovanie vysokej kvality vrátane plnej penzie v dvojlôžkových kajutách vo vnútornej kajute
 • fitnes, bazén, športy na palube, zábavné programy na lodi
 • prístavné poplatky a dane
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby  BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, víza na Kubu, ostatnú stravu a fakultatívne výlety

Počas tohto zájazdu nie je prítomný slovenský sprievodca.

Poznámka:

TEPLOTY V KARIBIKU:

Mesiac

I.

II.

III.

IV.

V.

VI.

VII.

VIII.

IX.

X.

XI.

XII.

Vzduch °C

26

27

27

29

30

31

31

32

31

28

28

27

Voda °C

24

24

24

26

27

27

28

28

28

28

27

26

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
13.10.2017
22.10.2017
1 700,00 €

Zdolanie stolovej hory El Yunke!

Vystup na stolovu hore El Yunke je skvely zazitok! Stolova hore El Yunke je kopec vysoky 575mnm ktory sa nachadza na uplnom vychode Kuby v blizkosti asi najcarovnejsieho a…

Jan Buday | BUBO
20
MÁJ
14:59
2017

Temazcal

Blanka bola Mexičanka nízkeho vzrastu. Uvítala nás vysvetlením priebehu starej Zapotéckej liečebnej kúry zvanej Temazcal. Následne sme vošli do malej, z tehál postavenej miestnosti s…

Peter Droba | BUBO
09
MÁJ
15:16
2017
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú exotické cesty plné zážitkov.

Ešte je čas zažiť v roku 2017 to najlepšie z našej planéty. Neviete si vybrať? Nechajte sa inšpirovať klientmi BUBO, ktorí pokladajú lúštenie krížoviek v all inclusive pri mori za nudné a hľadajú…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár


Dobrý deň, nedávno sme sa vrátili zo zájazdu Kuba a Karibik luxusnou loďou. Predovšetkým by sme sa chceli poďakovať p. Strapkovi, ktorý nám za jeden deň predstavil Havanu v jej autentickej, aj zrenovovanej podobe, a postaral sa o nás naozaj veľmi dobre. Našiel nám náhradné ubytovanie, pretože to rezervované "padlo" kvôli návšteve amerického prezidenta, sprostredkoval nám chute a vône Havany, a to doslova. Ešte raz: ďakujeme! Čo sa týka plavby, to bol absolútne top zážitok, boli sme veľmi spokojní. Zájazd bol FANTASTICKÝ! Ďakujeme! S pozdravom Andrea Tichá & Milan Baláž
13. 4. 2016

 • 1 / 1