Panama all inclusive

Panama si pomaly ale isto buduje image Dubaja Strednej a Južnej Ameriky. Už teraz je obchodným centrom a dôležitým leteckým a námorným uzlom. Turistický ruch zažíva boom a svet sa začína so záujmom pozerať na túto tropickú, pokojnú krajinu. Podľahnite aj vy jej čaru, pozrite si najzaujímavejšie miesta a oddýchnite na plážach Pacifiku pri all inclusive servise. Koloniálnu históriu spoznáme v starej časti Panamy na brehu Karibiku. Poplavíme sa panamským prieplavom a prejdeme džungľou. Na najužšom mieste Strednej Ameriky budeme v jeden a ten istý deň aj na pobreží Pacifiku a Karibiku. Po troch dňoch histórie a prírody pôjdeme do all inclusive rezortu podľa výberu a tam si do sýtosti užijeme mora, piesku a slnka.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Novinka Novinka
2017
od 1 460,00 €

Panama

10 dní
 • Premiéra na Slovensku
 • Najvýhodnejšia cena na Panamu na trhu
 • Objavujeme nové destinácie
 • Exotická a zaujímavá cesta pre celú rodinu
 

Odlet z Európy, ponad celý Atlantik a úzky pás Strednej Ameriky až na pobrežie Tichého oceánu do Panama City. Transfer do hotela.

Celodenná prehliadka Panama City, hlavného mesta Panamy. Panama City je elegantným a prosperujúcim centrom bankovníctva, obchodu a dopravy. Historické mesto Panama City, pamiatka zo zoznamu Unesco má dve časti, starú Panamu zo 16.st a koloniálnu Panamu z 17.-18.st. Nenecháme si ujsť Katedrálu sv. Jozefa, ktorú ako jedinú ušetril legendárny pirát Morgan. Múzeum Panamského prieplavu a Mi Pueblito, skanzen na západnej strane mesta známy predajom tradičných ručne vyrábaných výrobkov a tradíciami Kunov, ktorí patria medzi pôvodné indiánske etniká Panamy. Večerná prechádzka modernou Panamou a budova odkiaľ unikli legendárne panamské dokumenty!

V tesnej blízkosti hlavného mesta leží najdostupnejší dažďový prales Panamy, národný park Soberanía. Množstvo cestičiek priam vyzýva na krátku prechádzku a na asi hodinovú sa vyberieme aj my po Sendero El Charco. Umelé jazero Lago Gatún tvorí najväčšiu časť Panamského prieplavu a je najväčším jazerom aké kedy vytvorila ľudská ruka. Vydáme sa na cca. dvojhodinovú plavbu po rieke Chagres t.j. po Panamskom prieplave počas ktorej budeme pozorovať krásnu prírodu, ale aj mamutie lode, ktoré plávajú Panamským prieplavom. Ten je najvýznamnejšou vodnou cestou na svete. Tento zázrak techniky je dlhý 80 km a tiahne sa z Panama City na pobreží Tichého oceánu až do Colónu na pobreží Atlantického oceánu. Nezabudneme ani na vyvýšené miesto na plavebnou komorou Miraflores odkiaľ budeme pozorovať zoraďujúce sa lode. Večerný návrat do Panama City.

Historickým vlakom sa odvezieme z Panama city do Portobela. Železničná trať slúžila 99 rokov na prepravu materiálu a po získaní plnej kontroly nad prieplavom ju Panama zmenila na vyhliadkovú. Hodinová cesta džungľou, ale aj úzkymi násypmi, ktoré idú sťaby priamo cez ostrovčeky v prieplave. Na koniec sa autobusom prevezieme do Portobela. Prístav nepomenoval nik iný než legendárny moreplavec Kryštof Kolumbus v roku 1502. O sto rokov neskôr sa stalo dôležitým prístavom odkiaľ sa prevážalo peruánske zlato do Európy. Ide snáď o najvýznamnejšiu historickú pamiatku Panamy a nie nadarmo je súčasťou dedičstva UNESCO. Poobede sa vrátime do Panama City a po panamerickej diaľnici pokračujeme do našeho plážového rezortu. Večer sa už okúpeme v Tichom oceáne a budeme si užívať výhody all inclusive. Hotel v základnej cene zájazdu je Royal Decameron beach resort so službami all inclusive.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Naša cesta novoobjavenou Panamou končí. Doobeda sa prejdeme po pláži, ochutnáme ešte jeden Captain Morgan (iba pre dospelých) a poobede odletíme domov.

Prílet a rozprávanie príbehov z krajiny, ktorá spojila dva oceány.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku economy class do Panama city
 • 3 x ubytovanie v 3* hoteli v Panama city s raňajkami
 • 5 x ubytovanie v all inclusive rezorte Royal Decameron a podobný
 • letiskové transfery v Paname
 • výlety a dopravu počas programu
 • vstupné počas poznávacej časti
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacej časti dni 1-4
 • asistenčné služby BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Cena nezahŕňa:

Letiskové poplatky, ostatnú stravu, osobné výdaje, cestovné poistenie

Poznámka:

Hotely:

Panama city: Centroamericano a podobný 3 noci s raňajkami

Playa Blanca: Royal Decameron  5 nocí s all inclusive

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
29.04.2017
08.05.2017
1 610,00 €
07.07.2017
16.07.2017
1 610,00 €
27.10.2017
05.11.2017
1 460,00 €

Panama

Dobre ráno, dobrý deň, dobrý večer!!! Naša miniskupinka o počte kusov 9, so mnou 10, aby sa nam to lepšie počítalo, dnes už balí kufre v Paname!!! Včera nam na pozdrav "Bubo zdravi Panamu"…

10
MÁJ
22:44
2014

Panama Canal...

Dnes sme zazili naozaj intenzivny den. Plny zmien,prekvapeni a v prvom rade humoru a nadsenia. Vstavali sme na okraji San Jose v case ked sa prave najvytrvalejsi tanecnici porucali z…

27
APR
06:56
2011
Zájazdy | BUBO