Piráti z Karibiku

Dnes poznáme kapitána Morgana iba z flašiek rumu, málokto vie, že tento pán kedysi vládol celému Karibiku. Jeho flotily sa báli zlí španielski dobyvatelia a kolonizátori. Kapitán Morgan bol miestnym Jánošíkom. Dnes sa v jeho stopách poplavíme my. Skorbut nám nehrozí a plná penzia na lodi sa postará o to, že hladovať nebudeme. Navštívime 5 krajín, kde máte možnosť absolvovať zaujímavé výlety. Pohodlie na lodi si môžete zlepšiť lepšou kajutou s výhľadom na more alebo balkónom. Pred vyplávaním si zas môžete pozrieť Miami a jeho atrakcie. Výborný hotel kúsok od prístavu zaručí, že loď nezmeškáte. Vašou jedinou úlohou ostane nespáliť sa na ostrom karibskom slnku a nezmeškať loď. Či chcete ostať na ostrove? Predĺžený týždeň v Karibiku ľutovať nebudete.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
od 1 678,65 €

USA, Mexiko, Kajmanské ostrovy, Honduras, Belize

10 dní
 • 5 krajín na jednej plavbe za 10 dní
 • Zažite neopakovateľnú atmosféru na americkej výletnej lodi
 • Show, pláže, bazény, reštaurácie a plná penzia
 • Miami ale aj otvorený oceán
 

Odlet na Floridu. Transfer v Miami do hotela a prípadná individuálna večerná prehliadka Miami.

Transfer do prístavu. Nalodíme sa a staneme sa pirátmi z Karibiku.

Celý deň strávený na otvorenom oceáne. Zábava na lodi, živá hudba, kasíno, divadelné predstavenia, osviežujúce bazény, široké možnosti športových aktivít v cene alebo len slnenie sa naležadle a pozorovanie nekonečnej masy vody. Plná penzia v cene.

Vitajte na Kajmanských ostrovoch - Grand Cayman, jeden z najmodernejších ostrovov Karibiku. Sú známe nekonečne snehovo bielymi plážami s malebne sklonenými palmami a bohatým podmorským životom. Máte na výber množstvo fakultatívnych výletov ponúkaných priamo na lodi.

Nachádzame sa na jednom z karibských pokladov Roátán, Honduras. Zažijete vynikajúce potápanie, rybárčenie a skutočný relax v nedotknutej prírode. Tento ostrov je známy druhým najväčším koralovým útesom na svete. Máte na výber množstvo fakultatívnych výletov ponúkaných priamo na Carnival Glory.

BELIZE, jediná anglicky hovoriaca krajina v Strednej Amerike, ktorá láka svojou výnimočnou prírodou, zalesneným vnútrozemím, koralovým pobrežím, ale aj bohatými mayskými pamiatkami.

Mexický ostrov COZUMEL. Môžete si vybrať. Relax na ďalšej nádhernej pláži alebo pokračovanie po stopách Mayov s výberom nekonečného množstva fakultatívnych aktivít. Vodné parky, vodné športy. Cozumel sa nachádza neďaleko novodobého divu sveta mayským pyramídam v Chichen Itza.

Celý deň strávený na otvorenom oceáne. Plná penzia, množstvo zábavy.

Vyloďujeme sa v Miami... koniec nášho námorníckeho dobrodružstva, transfer na letisko a odlet domov.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • 1 x ubytovanie v 3* hoteli v Miami v dvojposteľovej izbe
 • ubytovanie a stravovanie vysokej kvality vrátane plnej penzie v dvojlôžkových kajutách vo vnútornej kajute
 • fitnes, bazén, športy na palube, zábavné programy na lodi
 • prístavné poplatky a dane
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby CK BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ESTA do USA, alkoholické nápoje a nápoje mimo základnej ponuky nápojov podávaných počas hlavných jedál (zväčša v bufetovej reštaurácii), fakultatívne výlety, wellness, internet, sprepitné automaticky účtované na lodi

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  
18.03.2017
27.03.2017
1 683,30 € 1 810,00 €
01.04.2017
10.04.2017
1 678,65 € 1 805,00 €
29.04.2017
08.05.2017
1 906,50 € 2 050,00 €
28.10.2017
06.11.2017
1 886,00 € 2 050,00 €
11.11.2017
20.11.2017
1 886,00 € 2 050,00 €

Pirati z Karibiku

Dobry deň, ďakujem za nadhernu dovolenku, ktoru nam sprostredkovala cestovna agentura Bubo. Vcera sme stastny a plny novych zazitkov a skusenosti prileteli domov. Foto z pristavu Cosumel…

28
NOV
23:36
2016

Black Friday? A čo to vlastne ten Black Friday je?

Dnes s našimi BUBO cestovatelmi ukončujeme našu návštevu New Yorku a zajtra už prelietajú cez veľkú mláku domov.
Avšak my sme zažili niečo, čo väčšina Slovákov zažije iba raz za život a to…

26
NOV
23:08
2016
Ochutnajte luxus v oblakoch!
Diana Puškárová

BUBO, najväčší predajca business class na Slovensku, ako prvý ponúka svojim klientom možnosť ochutnať ,,biznisku“ za vynikajúcu cenu. Desať pracovníkov BUBO dostalo možnosť vyskúšať si tento produkt priamo na vlastnej koži. Zažite to s nami aj Vy!

BUBO, najväčší predajca business class na Slovensku, ako prvý ponúka svojim klientom možnosť ochutnať ,,biznisku“ za vynikajúcu cenu. Desať pracovníkov BUBO dostalo možnosť vyskúšať si tento…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár • 1 / 0