Thajsko, Malajzia, Singapur

Thajsko, Malajzia, Singapur

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie.

Martin Karniš Martin Karniš
Spokojnosť zákazníkov
od 1 480 €

Thajsko, Malajzia, Singapur

15 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd

• Skúsenosti dlhoročne najväčšieho touroperátora na Slovensku
• 4* hotely v Malajzii aj v Singapure s raňajkami
• Množstvo nezabudnuteľných zážitkov na základe našich skúseností
• Prepracovaný program od roku 1997

Zobraziť mapu

BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v kvalitnom hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Na úvod ochutnávka thajského národného jedla pad thai. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku Odporúčame vynikajúcu travesti-show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!

Raňajky v hoteli a vyrážame klimatizovaným autobusom k plávajúcim trhom. Poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka spracovania kôry papierovníka čínskeho a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai a rozprávanie o útrapách počas vojny. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Záujemcom rezervujeme stôl v špičkovej reštaurácii na streche jedného z bangkokských mrakodrapov.

Pre záujemcov fakultatívny celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA (20 €), ktoré malo Thajsko 400 rokov za hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Vyskúšate niektoré z najmodernejších obchodných centier Ázie?

Vedeli ste, že thajský kráľ bol najdlhšie vládnucou hlavou štátu na svete? Prečo je v Thajsku stále taký populárny? Prehliadka nádherného Kráľovského paláca aj chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Nočný presun prenajatým klimatizovaným autobusom na juh. Pohodlnejším odporúčame prelet.

KRABI je právom považované za miesto s najkrajšími plážami Thajska. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Ubytovanie 2 minúty od pláže.

Výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych.

Pre záujemcov zariadime potápanie, či výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu...

Prechod pralesom na slonoch v cene. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?

Pre záujemcov výlet na kajakoch do mangrových lesov. Inak sladké leňošenie na nádherných plážach Thajska.

Opúšťame Thajsko a prechádzame do Malajzie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukážkou multikultúrnej spoločnosti Malajzie (UNESCO). Na jednej ulici navštívime mešitu kapitána kelingov (hanlivé označenie Indov v čase britskej kolonizácie), hinduistický chrám Sri Mariamman (najstarší v Malajzii) a aj čínsky chrám a hneď vedľa stojí britský kostol. Tvár Malajzie, ktorá inde už rýchlo mizne. Ubytovanie v kvalitnom 4* hoteli. Zoznámenie sa s malajskými zvyklosťami.

Prenajatým klimatizovaným autobusom vyrážame po krásnych malajských diaľniciach na juh. Pozrieme si hinduistické jaskyne Batu, známe masochistickým festivalom Thaipusam. Príchod do KUALA LUMPUR. Ubytovanie v najvyššom hoteli Malajzie (zmena vyhradená, no 4* garantujeme), divoká čínska štvrť a osvetlené najvyššie dvojičky sveta Petronas.

Kvalitná prehliadka hlavného mesta Malajzie pokračuje. Mešita Masjid Jamek na mieste sútoku (Kuala Lumpur = bahenný sútok), námestie Merdeka s najvyšším vlajkovým stožiarom sveta (95m). Na mesto a hlavne na fotogenické dvojičky Petronas sa pozrieme z vtáčej perspektívy, z televíznej veže Menara KL. Následne si urobíme selfie v ružových háboch v modernej národnej mešite Masjid Negara a vysvetlíme si prečo je islam v Malajzii taký usmievavý. Nevynecháme ani krásne koloniálne historické budovy v Mogulskom (Indo –saracénskom) štýle ako nádhernú budovu vlakovej stanice na Jalan Sultan Hishamuddin či Sultan Abdul Samad Building s medenými kupolami. Exkluzívne pôsobí taktiež kráľovský kriketový klub Selangor. Od tropických horúčav si oddýchneme v klimatizovanom anglikánskom kostole St. Mary. V Petronas tower si dáme obed (sprieodca odporučí jednu z 15 reštaurácii, aby sadla presne vám) a uvidíme túto prekrásnu budovu –symbol mesta - aj cez deň. Po exotickej kávičke vyrážame na juh do Singapuru. No určite sa nebudete nudiť. V našom klimatizovanom autobuse s nami ide domorodý malajský profesionálny sprievodca a váš BUBO sprievodca. Svoje know how v tejto oblasti si budujeme 25 rokov, sme každoročne najväčším organizátorom zájazdov do Malajzie, Singapuru a máme mnoho diplomov aj z ambasády Indonézie. Pripravte si otázky a skúste svojich sprievodcov nachytať! No zrejme sa vám to nepodarí. Každopádne sa dozviete viac, to čo iným ostane skryté. Prejdeme náročnú hranicu a sme na ostrove SINGAPUR! Aj tu ubytovanie v hoteli v centre mesta. Už zdiaľky budete vidieť ikonu mesta, hotel Marina bay Sands. Zlepšite si úroveň ubytovania a vyberte si práve tento hotel, ktorý je jedným z najlepších hotelov na svete. Spáva v ňom mnoho klientov BUBO. Presný popis hotela nájdete v Doplnkových službách či Kalkulácii. Prehliadka vysvieteného singapurského Manhattanu počas plavby po rieke Singapur. Pre záujemcov vysvietené Superstromy v Gardens by the Bay.

V Singapure si každý nájde to svoje. Skúsený slovenský sprievodca pozná mesto dokonale a poradí vám. Po chutných raňajkách začíname prehliadku luxusným klimatizovaným autobusom s domorodým sprievodcom. Prezrieme si koloniálnu štvrť, Chinatown, Gardens by the Bay a Merlion Park. Vstúpime do čínskeho aj indického chrámu a vám sa bude zdať, že za jediný deň preletíme celý svet. Zaručene si urobíte fotografiu pri symbole mesta - striekajúcom levovi v pozadí s hotelom Martina Bay Sands, ktorý následne aj všetci navštívime. Práve tu neďaleko pristál Sir Raffles. Následne sa môžete okúpať na najjužnejšom bode juhovýchodnej Ázie, nakupovať na najluxusnejších miestach planéty, či si pozrieť úžasné podmorské akvárium. Tu sa určite naše záujmy rozdelia, no Singapur je bezpečný a my vám radi poradíme. Vstúpite do jedinečných skleníkov v Gardens by the Bay? Alebo sa najete v najlacnejšej Michelinovskej reštaurácii na svete? Pre tých čo oslavujú odporúčame reštauráciu Spago vedenú celebritným kuchárom Wolfgangom Puckom na 57 poschodí druhej veže v Maríne. Prevádzkovým šéfom je Slovák Tomáš. Neskoro v noci odlietame z najmodernejšieho letiska sveta opálení a s množstvom darčekov domov.

Prílet domov.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • ubytovanie v 3* a 4* hoteloch
 • 6 x raňajky (3 x v Bangkoku, 2 x v Malajzii a 1 x v Singapure)
 • prenajatú dopravu
 • BUBO-sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • množstvo prehliadok a výletov
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • jazdu na slonoch
 • všetky vstupy do pamiatok podľa programu
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby  BUBO

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné, vstupné mimo uvedených

Poznámka:

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO však odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 3 voľné strany.

Letenka: Tento zájazd lietame spoločnosťou Emirates, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. 

Používame nasledovné lety:

1.deň: EK128 Viedeň Dubaj 15:05-22:45

2.deň:EK384/376 Dubaj Bangkok 03:00/03:40 - 12:00/12:30

15.deň: EK349/EK405 Singapur Dubaj 00:50/01:40 - 06:00/04:50

15.deň:EK127 Dubaj Viedeň 08:55 - 12:55

Presné časy letov sa môžu meniť a určuje si ich letecká spoločnosť. Uvedené lety sú preferované lety BUBO, v prípade, že nie sú k dispozícii, tak používame ostatné letecké spoločnosti s podobnými letovými časmi.

Presné lety dostane každý klient v informáciách pred cestou, ktoré sa zasielajú cca 6 týždňov pred odchodom zájazdu.

V období 16.4.-30.5.2019 sa na letisku v Dubaji ( DXB) bude opravovať južná runway.  Všetky aerolínie sú nútené redukovať lety do Dubaja. V tomto období budeme používať iba večerný odlet Emirates z Viedne o 22:45 a ak by z kapacitných dôvodov nebol dostupný tak využijeme Qatar Airways alebo Austrian/Lufthansa v závislosti od dostupnosti a destinácie. ( upravil Tomáš Hušek 18.7.2018, zdroj Emirates)

Termíny a ceny

Termín
Cena
28.09.2018
12.10.2018
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
Objednať zájazd
15.10.2018
29.10.2018
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
Objednať zájazd
31.10.2018
14.11.2018
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
Objednať zájazd
21.11.2018
05.12.2018
2 110 €
Základná cena 2110 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 551 €
04.12.2018
18.12.2018
1 880 €
Základná cena 1880 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 321 €
26.12.2018
09.01.2019
2 300 € 2 450 €
Základná cena 2450 €
Letiskové poplatky 441 €
Silvester na Krabi -150 €
Spolu 2 741 €
11.01.2019
25.01.2019
1 880 €
Základná cena 1880 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 321 €
25.01.2019
08.02.2019
1 880 €
Základná cena 1880 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 321 €
08.02.2019
22.02.2019
1 750 €
Základná cena 1750 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 191 €
22.02.2019
08.03.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
01.03.2019
15.03.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
15.03.2019
29.03.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
29.03.2019
12.04.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
17.04.2019
01.05.2019
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
03.05.2019
17.05.2019
1 480 €
Základná cena 1480 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 1 921 €
07.07.2019
21.07.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
26.07.2019
09.08.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
09.08.2019
23.08.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
27.09.2019
11.10.2019
1 480 €
Základná cena 1480 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 1 921 €
11.10.2019
25.10.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
25.10.2019
08.11.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
08.11.2019
22.11.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
22.11.2019
06.12.2019
1 580 €
Základná cena 1580 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 021 €
06.12.2019
20.12.2019
1 680 €
Základná cena 1680 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 121 €
26.12.2019
09.01.2020
2 150 €
Základná cena 2150 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 591 €

Odporúčame

Malajzia , +3 viac
11 dní
2 360 €
Thajsko

Bangkok, Krabi

15.10. → 26.10.2018 +23 ter.
12 dní
1 399 €

L Lucie Kindlová

 
Zdravím Bubo i Sen,
letos jsem se prvně vydala s BUBO na zájezd a byla jsem velmi spokojená. Vše probíhalo naprosto skvěle, v pohodě, bez stresu i skupina lidí byla skvělá.Na hladkém průběhu našeho poznávání se nejvíce podílel průvodce Jiří, kterého si opravdu hýčkejte, protože takový by měl průvodce být. Měl veškeré znalosti, byl ochotný, vše bylo řešeno ve prospěch klientů a myslím, že se nám nadstandardně věnoval. Malé nedostatky zájezdu právě díky přístupu průvodce člověk ani neřešil. Díky patří i místním průvodcům i všem, kteří se podílejí na tom, aby naše cesty byly zajímavé a bezproblémové. Za vše velice děkuji a těším se na další společnou cestu s BUBO. Lucie

M Milada Jursova

 
Dobrý deň prajem Bubáci :)
Aj takto nás volali...
Rada by som Vám poďakovala. Dovolenka bola skvelá, zatiaľ najlepšia akú som mala. Máločo ju asi nejak skoro prekoná a to nemám rada keď ma niekto organizuje.
Myslí, že ako rozprávam kolegom a známym zážitky, tak vám asi aj noví klienti pribudnú.
Sprievodcovi sa za dva týždne poriadne ústa nezavreli. Dozvedela som sa veľa vecí, veľa pikošiek, je vidieť, že Jirka má prehlad a vie o čom hovorí.
Zážitok na zážitok. Fyzicky sme nestihli oddychovať, ale verím, že dobrá nálada nám ešte dlho vydrží.
Vrelo odporúčam ďalej. Máte to vymyslené.
Ešte raz ďakujem.

A Alžbeta Fábová

 
Chceme sa touto cestou poďakovať za úžasnú dovolenku, veľmi dobré
zorganizovanú a hlavne našej vynikajúcej sprievodkyni a jej kolegom,
ktorí boli na vedomostne vysokej úrovni a tiež organizačne všetko
zvládali bravúrne. Tešíme sa aj na budúce
Alžbeta a Lucka

E Eva Brnová a Viola Szekerešová

 
Dobrý deň,
zúčastnili sme sa s vašou CK zájazdu Thajsko,Malajzia,Singapur od 6.4.-20.4.2018.
Chceli by sme sa poďakovať za dobre zorganizovanú dovolenku a za perfektných
sprievodcov hlavne Martinovi Hrnkovi za jeho profesionálny prístup k nám, ku ktorému sme patrili
do skupiny.Chceme sa poďakovať aj Veronike Hulíkovej a Marekovi /nevieme ako sa volal, ale
zaúčal sa na tento zájazd/,ktorí nám tiež bolo vždy k dispozícii keď sme to potrebovali.

Ďakujeme a prajeme vo Vašej práci veľa úspechov.

Eva Brnová a Viola Szekerešová.

E Eva Lalkovičová

 
Zájazd "Thajsko, Malajzia, Singapur" považujem za dokonalú vstupnú bránu do spoznávania tejto časti sveta. Počas dvoch týždňov sme spoznali život v troch úplne rozdielnych krajinách. Mali sme možnosť zoznámiť sa s ich históriou aj súčasnosťou, ochutnali sme miestne dobroty, precestovali stovky kilometrov a stihli si aj užiť niekoľkodňové "ničnerobenie" na nádherných plážach Krabi. Svoju prvú návštevu juhovýchodnej Ázie tak hodnotím ako skvelý zážitok. V neposlednej rade taktiež vďaka sprievodcovi Jozefovi Harvánkovi, ktorý sa celý čas s veľkým nasadením staral o naše pohodlie, dopoval nás informáciami všetkého druhu od histórie až po gastrotipy a má z veľkej časti podiel na tom, že sme si všetci tento výlet užili :)

J Jarmila Ondrejcikova

 
Povodne som planovala iny zajazd, ale presvedcili ma viaceri, ze branou do Azie je prave zajazd Thajsko, Malajzia, Singapur. Nelutujem. A som rada, ze ma nahovorili.
Teda, boli sme a ulovili sme kopec zazitkov. Super cesta, dakujeme BUBO. A hlavne vdaka Martinovi Karnisovi - vyborny sprievodca. Vsetko vedel, vsetko poznal, ziskal si nas svojim profesionalnym pristupom k praci, ktora mu je konickom. Informacie chrlil ako z encyklopedie a neunavne nam ich odovzdaval, casto aj vtedy, ked sme v autobuse od unavy zaspali, a pocuvali len niektori. Stale sa o nas staral a casto pridaval aj bonusy.
Mali sme stastie na dobru partiu (Evicka a Ferko, Zlatka a Janko, Anicka a Milos, Danka a Tomas, Ingrid, Katka a Vierka, Monika a Pali, Simca a Mikulas a vsetci ostatni, ktorych sme nespomenuli - pozdravujeme). Zajazd bol od zaciatku az do finale velky zazitok.
Pozdravujeme Martina na cestach a my doma spominame pri triedeni fotografii na bohate zazitky, ktore sme ulovili na tomto zajazde. Odporucame, kto nebol, nech nevaha.
Jarka a Sylvia

S Stanislav Vician

 
Pred pár dňami som sa zúčastnil Vášho poznávacieho zájazdu Thajsko, Malajzia, Singapur /10.7. - 24.7. 2016/. Bol perfektne zorganizovaný, vhodne skombinovaný, všetko bolo zrozumiteľne podané či už v pokynoch pred zájazdom alebo priamo na zájazde. Taktiež všetky druhy dopravy /letecká, autobusová / boli na vysokej úrovni. Videli sme veľa krásnych a zaujímavých miest, priniesli sme si veľa fantastických zážitkov, na ktoré budeme dlho spomínať. Ťažko vyhodnotiť, ktorý bol najkrajší. Každý bol čímsi výnimočný.
Zvlášť sa musím pristaviť pri sprievodcovi zájazdu Jirkovi Jobánkovi. Bol vynikajúci. S takým som sa ešte nestretol, hoci nie som už najmladší. Všetko perfektne vysvetľoval, organizoval, veľa toho vedel, vždy poradil, vždy bol ochotný. ústretový. Klobúk dolu pred ním ! On kvalitu toho zájazdu ešte umocnil. Na záver: Vrele doporučujem tento zájazd aj ostatným cestovateľom, je zvládnuteľný aj starším , samozrejme zdravým ľuďom.
S pozdravom
Stanislav Vician

L Lenka Mlátková

 
Ahojte Bubáci, aj ja sa chcem podeliť o skúsenosti stýmto zájazdom. Myslím že CK robí meno aj delegát a my sme mali tú česť spoznať hneď dvoch. A teda Katrin ktorá nás sprevádzala celým zájazdom bola úžasna! Plná energie a poznatkov, vždy pripravená odpovedať na naše otázky či vyriešiť čokolvek. Jej výklady o historii či živote miestných boli veľmi pútave a zujímave. Veľmi chválim prístup. Jediné sklamanie bolo ked nám pár dni pred odletom oznamili že priplateny hotel Nakamanda nám zrušila rezerv.ale Bubo skvelo zareagovalo a hneď nám našli nahradný plán/program/hotel. Hotel sa nachádzal v Phukete a preto nám poslali zvlášť delegátku len pre našu malú skupinku -Veroniku. Ktorá bola taktiež super baba! Milá a vždy pripravena čokolvek pre nás urobiť. Aj ked bola snami len tých pár dni "oddychu". Baby želám Vám aby Vám to čo najdlhšie vydržalo ten ľudsky prístup a usmievavosť :) Toto bol náš prvy poznavaci zájazd a určite by som naň išla aj druhy krát keby nás sprevadzala jedna z báb :) Určite vrelo odporúčam všetkým ktorý chcú pri spoznávani historií a krajiny aj trochu oddychovať. Za tie 2 týždne som uplne vypla, dokonalo odreagovala a vžila sa zmiestnym životom. Veľmi pekne ďakujem za zážitky a skúsenosti.
Lenka a Miroslav :)

L Lenka Mlátková

 
Ahojte Bubáci, aj ja sa chcem podeliť o skúsenosti stýmto zájazdom. Myslím že CK robí meno aj delegát a my sme mali tú česť spoznať hneď dvoch. A teda Katrin ktorá nás sprevádzala celým zájazdom bola úžasna! Plná energie a poznatkov, vždy pripravená odpovedať na naše otázky či vyriešiť čokolvek. Jej výklady o historii či živote miestných boli veľmi pútave a zujímave. Veľmi chválim prístup. Jediné sklamanie bolo ked nám pár dni pred odletom oznamili že priplateny hotel Nakamanda nám zrušila rezerv.ale Bubo skvelo zareagovalo a hneď nám našli nahradný plán/program/hotel. Hotel sa nachádzal v Phukete a preto nám poslali zvlášť delegátku len pre našu malú skupinku -Veroniku. Ktorá bola taktiež super baba! Milá a vždy pripravena čokolvek pre nás urobiť. Aj ked bola snami len tých pár dni "oddychu". Baby želám Vám aby Vám to čo najdlhšie vydržalo ten ľudsky prístup a usmievavosť :) Toto bol náš prvy poznavaci zájazd a určite by som naň išla aj druhy krát keby nás sprevadzala jedna z báb :) Určite vrelo odporúčam všetkým ktorý chcú pri spoznávani historií a krajiny aj trochu oddychovať. Za tie 2 týždne som uplne vypla, dokonalo odreagovala a vžila sa zmiestnym životom. Veľmi pekne ďakujem za zážitky a skúsenosti.
Lenka a Miroslav :)

V Viera Kukučová

 
Ahojte, včera sme sa vrátili zo zájazdu a priniesli si slnko a krásne zážitky a do snežiacej Bratislavy. V Bangkoku nás privítala drobná , blonďavá osôbka ( sprievodkyňa Veronika) so slovami : "..no podte moji.." a hneď nás "dostala". Rušný Bangkok + dobrá partia ľudí + privítanie Mr. Bigom = Skvelý mix. No a keď sme jedno ráno vystúpili ako úplne prví na ostrove Bamboo - cítili sme sa ako v raji.
Veronika a BUBO ďakujeméééééé. Dušan + Petra + Viera