New York, Washington, Miami a Dominikánska republika

Obľúbená cesta východným pobrežím USA. Z hlavného mesta sveta cez hlavné mesto USA až do Karibiku. Z pulzujúceho Manhattanu k sídlu amerického prezidenta. Pokračovanie Philadelphiou, ktorá rozpráva príbehy o americkej nezávislosti do Miami s farebnými búdkami pobrežnej hliadky. Záver v prekrásnom Karibiku a pohoda na húpacej sieti v Dominikánskej republike.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
 

USA, Dominikánska republika

14 dní
 • Džungľa mrakodrapov na Manhattane, obrovský Central Park a Socha slobody
 • Prezidentov Biely dom, sídlo FBI a CIA vo Washingtone
 • Miami a skvelé dni na legendárnej South Beach
 • Hľadanie aligátorov v močariskách Everglades
 • Teplé vlny Karibiku a záplava kokosových paliem v Dominikánskej republike
 

Odlet a prílet do mesta, ktoré nikdy nespí. Vibrujúce metropola New York City alias Veľké Jablko. Je toto hlavné mesto sveta? Transfer do hotela. Večerný New York.

Čakajú nás dva intenzívne dni v New Yorku. Budete mať pocit, že ste sa ocitli v jednom z amerických filmov. Všetko okolo vám bude známe. Nikoho by neprekvapilo, keby ste zazreli Godzillu bežať po moste Brooklyn Bridge, King Konga visieť z Empire State Building, Kevina McCallistra vybiehať z hotela Plaza do Central Parku, kde by pobehovali modrý šmolkovia.

Dobrodružstvo pokračuje. Spiderman vystrelil pavučinovú sieť zo špičky budovy Chrysler k Rockefellerovmu centru, 4 rozmaznané zvieratá utekajúce z newyorskej ZOO na Madagaskar zmätene pobehujú po Times Square, na Wall Street sa obyčajné auto premení na obrovského Transformera a Socha slobody vám máva z ostrova oproti. Sníva sa vám? Nie, ste uprostred Veľkého jablka.

PHILADELPHIA: Moderné dejiny USA sa písali práve tu a mesto je stelesnením amerického sna po nezávislosti. Zvon slobody, federálna hala, Independence Mall a poklady americkej histórie v kontraste s realitou. Domov Flyers. Večer príchod do WASHINGTON D.C.

Celodenná prehliadka mesta, kde uvidíme pamätník Washingtona aj Lincolna, pamätník vietnamskej a kórejskej vojny, múzeá na The Mall a nezabudneme ani na Biely dom a Obamu. Aký je Washington v skutočnosti? Filmy vs. realita... uvidíte sami.

Ponad východné pobrežie sa prenesieme na teplučkú Floridu, kde žiadne mesto nie je od mora vzdialené viac ako 120 km. MIAMI s najväčšiou kolekciou art deco budov na svete. Svoju vilku tu má aj Madonna alebo Boris Baecker. Prechádzka po South Beach okolo originálnych búdok pobrežnej hliadky – každá je iná a hrajú všetkými farbami.

Čaká nás zážitok v národnom parku EVERGLADES, krokodília farma, mangrové močariská. Nezabudnuteľná jazda na vznášadlách, ktoré nás bezpečne prenesú cez plytkú vodu. Naučíme sa rozoznávať aligátory od krokodílov a poobede si užijete voľný program v Miami.

Doobeda prehliadka Miami a poobede odlet na pláž, kde strávite ďalších 5 nocí leňošením na pláži. Dominikánska republika a nádherné karibské pláže ako z reklamy na Bounty. Hotel Iberostar Bavaro je súčasťou komplexu troch hotelov, vyzerá ako malé mesto, kde nájdete všetko, na čo si spomeniete a leží priamo na známej pláži Bávaro dlhej niekoľko kilometrov. Pri prechádzke po pláži dávajte pozor na kokosové orechy! Stravovanie je formou all inclusive - plná penzia, drobné občerstvenie počas celého dňa, alko a nealko nápoje.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Prílet do Viedne.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku do New Yorku a späť z Dominikánskej republiky
 • prelet Washington - Miami
 • prelet Miami – Dominikánska republika
 • výlet do Everglades
 • 7x ubytovanie v 3* hoteli počas dní 1 - 7
 • 5x ubytovanie v hoteli Iberostar Bavaro
 • dopravu podľa programu
 • letiskové transfery v  USA a v Dominikánskej republike
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacej časti
 • asistenčné služby CK BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Pre deti navyše: výhľad z Top of the Rock

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vstupné do pamiatok a atrakcií, víza/ESTU do USA, ostatnú stravu, resort fee v hoteloch (poplatky za wifi, telefonáty, posilňovňu atď.), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  

Black Friday? A čo to vlastne ten Black Friday je?

Dnes s našimi BUBO cestovatelmi ukončujeme našu návštevu New Yorku a zajtra už prelietajú cez veľkú mláku domov.
Avšak my sme zažili niečo, čo väčšina Slovákov zažije iba raz za život a to…

26
NOV
23:08
2016

BUBO U BUBBA v meste, ktoré nikdy nespí

Spomínate si, aký plán mal Benjamin „Bubba“ spolu s Forrestom po skončení vietnamskej vojny? Chcel podnikať s krevetami. „Krevety sú…

20
SEP
17:35
2016
Ochutnajte luxus v oblakoch!
Diana Puškárová

BUBO, najväčší predajca business class na Slovensku, ako prvý ponúka svojim klientom možnosť ochutnať ,,biznisku“ za vynikajúcu cenu. Desať pracovníkov BUBO dostalo možnosť vyskúšať si tento produkt priamo na vlastnej koži. Zažite to s nami aj Vy!

BUBO, najväčší predajca business class na Slovensku, ako prvý ponúka svojim klientom možnosť ochutnať ,,biznisku“ za vynikajúcu cenu. Desať pracovníkov BUBO dostalo možnosť vyskúšať si tento…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár • 1 / 0