New York, Washington, Miami a Dominikánska republika

Obľúbená cesta východným pobrežím USA. Z hlavného mesta sveta cez hlavné mesto USA až do Karibiku. Z pulzujúceho Manhattanu k sídlu amerického prezidenta. Pokračovanie Philadelphiou, ktorá rozpráva príbehy o americkej nezávislosti do Miami s farebnými búdkami pobrežnej hliadky. Záver v prekrásnom Karibiku a pohoda na húpacej sieti v Dominikánskej republike.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť klientov
 

USA, Dominikánska republika

10000000 dní
 • Džungľa mrakodrapov na Manhattane, obrovský Central Park a Socha slobody
 • Prezidentov Biely dom, sídlo FBI a CIA vo Washingtone
 • Miami a skvelé dni na legendárnej South Beach
 • Hľadanie aligátorov v močariskách Everglades
 • Teplé vlny Karibiku a záplava kokosových paliem v Dominikánskej republike
 

Odlet a prílet do mesta, ktoré nikdy nespí. Vibrujúce metropola New York City alias Veľké Jablko. Je toto hlavné mesto sveta? Transfer do hotela. Večerný New York.

Čakajú nás dva intenzívne dni v New Yorku. Budete mať pocit, že ste sa ocitli v jednom z amerických filmov. Všetko okolo vám bude známe. Nikoho by neprekvapilo, keby ste zazreli Godzillu bežať po moste Brooklyn Bridge, King Konga visieť z Empire State Building, Kevina McCallistra vybiehať z hotela Plaza do Central Parku, kde by pobehovali modrý šmolkovia.

Dobrodružstvo pokračuje. Spiderman vystrelil pavučinovú sieť zo špičky budovy Chrysler k Rockefellerovmu centru, 4 rozmaznané zvieratá utekajúce z newyorskej ZOO na Madagaskar zmätene pobehujú po Times Square, na Wall Street sa obyčajné auto premení na obrovského Transformera a Socha slobody vám máva z ostrova oproti. Sníva sa vám? Nie, ste uprostred Veľkého jablka.

PHILADELPHIA: Moderné dejiny USA sa písali práve tu a mesto je stelesnením amerického sna po nezávislosti. Zvon slobody, federálna hala, Independence Mall a poklady americkej histórie v kontraste s realitou. Domov Flyers. Večer príchod do WASHINGTON D.C.

Celodenná prehliadka mesta, kde uvidíme pamätník Washingtona aj Lincolna, pamätník vietnamskej a kórejskej vojny, múzeá na The Mall a nezabudneme ani na Biely dom a Obamu. Aký je Washington v skutočnosti? Filmy vs. realita... uvidíte sami.

Ponad východné pobrežie sa prenesieme na teplučkú Floridu, kde žiadne mesto nie je od mora vzdialené viac ako 120 km. MIAMI s najväčšiou kolekciou art deco budov na svete. Svoju vilku tu má aj Madonna alebo Boris Baecker. Prechádzka po South Beach okolo originálnych búdok pobrežnej hliadky – každá je iná a hrajú všetkými farbami.

Čaká nás zážitok v národnom parku EVERGLADES, krokodília farma, mangrové močariská. Nezabudnuteľná jazda na vznášadlách, ktoré nás bezpečne prenesú cez plytkú vodu. Naučíme sa rozoznávať aligátory od krokodílov a poobede si užijete voľný program v Miami.

Doobeda prehliadka Miami a poobede odlet na pláž, kde strávite ďalších 5 nocí leňošením na pláži. Dominikánska republika a nádherné karibské pláže ako z reklamy na Bounty. Hotel Iberostar Bavaro je súčasťou komplexu troch hotelov, vyzerá ako malé mesto, kde nájdete všetko, na čo si spomeniete a leží priamo na známej pláži Bávaro dlhej niekoľko kilometrov. Pri prechádzke po pláži dávajte pozor na kokosové orechy! Stravovanie je formou all inclusive - plná penzia, drobné občerstvenie počas celého dňa, alko a nealko nápoje.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Ničím nerušený relax na nádherných plážach Dominikánskej republiky.

Prílet do Viedne.

 

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku do New Yorku a späť z Dominikánskej republiky
 • prelet Washington - Miami
 • prelet Miami – Dominikánska republika
 • výlet do Everglades
 • 7x ubytovanie v 3* hoteli počas dní 1 - 7
 • 5x ubytovanie v hoteli Iberostar Bavaro
 • dopravu podľa programu
 • letiskové transfery v  USA a v Dominikánskej republike
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacej časti
 • asistenčné služby CK BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

Pre deti navyše: výhľad z Top of the Rock

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vstupné do pamiatok a atrakcií, víza/ESTU do USA, ostatnú stravu, resort fee v hoteloch (poplatky za wifi, telefonáty, posilňovňu atď.), batožinu na vnútroštátnych letoch v USA/Kanade a letoch do Karibiku

Zobraziť galériu

Termíny a ceny

Termín Cena  

Donaldove dane (nie toho z Káčerova...)

Čaute Bubáci,
opäť sa vám hlásim z New Yorku. Určite máte Veľkej noci už plné zuby, tak začneme s iným zážitkom.
Dnes, ako sme s kolegyňou Monikou odpočívali v Bryant Park, ktorý patrí k…

16
APR
00:21
2017

Central park a v nom BUBO!

Takto sme my v BUBO travili vikend na Manhattane! Nasa mala, 8-clenna skupinka sa presunula z Toronta cez krasne Niagarske vodopady az do New Yorku.
A pocasie v sobotu poobede, kedy sa nasa…

27
FEB
15:02
2017
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického útoku sa zmenilo na pietne a finančné centrum, pýchu mesta miest.

Projekty sa prerábali a prerábali. Smetisko sa však zmenilo na stavenisko a dnes sa z nuly (Zero) stalo miesto štartu, miesto, odkiaľ sa oplatí návšteva NYC začať. Miesto hrozného teroristického…

Itinerár

 
Stiahnite si kompletný itinerár pre tento zájazd v prehľadnej podobe PDF formátu.
 

Stiahnuť itinerár • 1 / 0