Malajzia, Singapur, Bali s Ľ. Fellnerom

Malajzia, Singapur, Indonézia, Bali, Východný Timor

Neznáma Malajzia, legendárny Singapur a pláže na božskom Bali. Nenáročná kombinácia za vynikajúcu cenu, ktorá umožní zažiť tri krajiny Ázie na jeden krát. Obľúbená BUBO destinácia, ktorú si môžete na záver spríjemníte relaxom na známých plážach Bali. Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Novinka
Novinka
2018

Malajzia, Singapur, Indonézia, Bali, Východný Timor

-
Termíny a ceny Zájazd vypredaný

3 krajiny Ázie v najvyššej sezóne

Supermoderné metropoly a výdych na pokojnom Bali

Výborné letecké spojenie

Śiroký výber hotelov za výhodnú cenu

Možnosť predĺženia o Východný Timor

Zobraziť mapu

Privátny transfer z Bratislavy, odlet z Viedne a príjemný let do Ázie.

Prílet do hypermodernej KUALA LUMPUR. Práve teraz je v oblasti kam smeruje tento zájazd najvyššia sezóna celého roka. Ubytovanie v najvyššom hoteli Malajzie (zmena vyhradená, no 4* garantujeme), divoká čínska štvrť a osvetlené najvyššie dvojičky sveta Petronas. Úvod ako sa patrí.

Po raňajkách začíname v našom klimatizovanom autobuse poldennú prehliadku hlavného mesta Malajzie. Mešita Jama Masjid na mieste sútoku (Kuala Lumpur = bahenný sútok), námestie Nezávislosti - Merdeka s najvyšším vlajkovým stožiarom sveta, prekvapivo zelená metropola. Mešity, zahalené ženy, no všade úsmevy. Multikulturálna Malajzia je ukážkou úspešného spolužitia a príjemného islámu. Pokračujeme ďalej na juh do Singapuru a rozoberáme ako je to možné. Po ceste ochutnáme tropické ovocia, ktoré ste ešte nikdy nevideli.Prejdeme náročnú hranicu a sme na ostrove SINGAPUR! Aj tu ubytovanie v 4* hoteli v centre mesta.

Prehliadka SINGAPURU. Najprv koloniálneho centra s výhľadom na fascinujúcu panorámu mrakodrapov. Slávny hotel Marina Bay Sands, v ktorom sú mnohí z našej skupiny aj ubytovaní. Luxusné obchodné domy na Orchard road a uzulinké uličky v Čínskej a Indickej štvrti. Socha leva, ktorý je symbolom tohto mesta neďaleko miesta, kde pristál sir Raffles. Prípadné kúpanie na najjužnejšom bode juhovýchodnej Ázie na ostrove Sentosa. Alebo s Ľubom navštívite Michelinskú reštauráciu? Je to na stojáka a menu stojí cca 6 Euro. Prečo Váš sprievodca obdivuje Lee Kuan Yewa? Ako to vyzeralo v Singapure pred vyše 20 rokmi, kedy sem Ľubo začal cestovať ?

Ráno voľno a následne odlietame z najmodernejšieho letiska sveta a o necelé tri hodiny pristávame na Bali. Transfer do hotela a už dnes večer sa okúpeme v oceáne. Fantastický ostrov, ktorý sa líši od zvyšku Indonézie kultúrne ale aj prírodne. Zruční remeselníci, luxusné hotely, surfovanie alebo tradičné hinduistické eposy. Nájdete tu doslova všetko a je na Vás čo si vyberiete. Čaká nás tu 6 nocí relaxu, ktorý si spestríme výletom po ostrove. V základnej cene je 3* rezort s raňajkami 7 minút peši z pláže, no úroveň ubytovania si môžete zlepšiť využitím služieb BUBO prémium.

Celodenný výlet, počas ktorého navštívime umelecké centrum ostrova – mestečko UBUD. Rozprávkový chrám Pura Saraswati s lotosovou záhradou, dielne šikovných majstrov, rezbárov, maliarov, šperkárov. Neodolateľná tržnica, kde za vynikajúce ceny zjednáte najkrajšie suveníry, masky, keramiku, batik a rôzne doplnky. Pokocháme sa výhľadom na terasovité ryžové políčka, vysvetlíme si, ako sa pestuje ryža. Následne sa presunieme na najjužnejšiu časť ostrova. Pozrieme si chrám ULUWATU, budeme obdivovať vysoké skalné bralá a pri západe slnka sledovať vlniaci sa Indický oceán a magický tanec Kečak s príbehom z eposu Ramajana. Návrat do hotela.

Individuálne poznávanie a oddych na pláži. Alebo sa niekam vyberiete s Ľubom. Je tu stále s Vami a má pripravené mnohé výlety. Vystúpite napríklad na sopku? Naučíte sa surfovať? Absolvujete kurz varenia? Pôjdete sa potápať? Alebo si dáte preslávenú balijskú masáž a budete "iba" relaxovať? Všetko toto uskutočníme ako aj hry pre naše deti.

Individuálne poznávanie a oddych na pláži.

Individuálne poznávanie a oddych na pláži. Večer sa vyberieme na rozlúčkovú večeru do reštaurácie na brehu tropického mora s nádherným západom slnka. Vytvorila sa fajn partia medzi nami ale aj medzi našimi deťmi. Rozlúčka...

Celodenný relax, posledné nákupy nádherných balijských suvenírov a podvečer odlet z Bali. Môžete svoju rodinu poslať s BUBO skupinou, kde sa všetci poznáme domov, a vy s Ľubom odletieť do exotického štátiku Východný Timor a predĺžiť si takto cestu o 3 dni.

Prílet do Viedne a zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku v economy class
 • prelet Singapur - Denpasar
 • 1 x ubytovanie v 4* hoteli v Kuala Lumpur
 • 2 x ubytovanie v 4* hoteli v Singapur
 • 5 nocí na Bali v 3* hoteli
 • 9 x raňajky
 • prenajatú dopravu
 • slovenského BUBO-sprievodcu počas poznávacej časti dni 2-6
 • množstvo prehliadok a výletov
 • celodenný výlet Ubud
 • prehliadku Singapuru a Kuala Lumpur
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby BUBO

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), poistné, osobné výdaje a prémiové hotely, víza (aktuálne víza nie sú nutné)

Ubytovanie:

Kuala Lumpur: Furama Bukit a podobný 1 noc

Singapur: Tyrwhit/Jen Tanglin a podobný 2 noci. Odporúčame zážitok s ikonického hotela Marina Bay Sands viď fotogaléria k tomuto zájazdu

Bali: Hotel v základnej cene zájazdu na Bali je All Seasons legian s raňajkami.  Ide o mestký hotel vzdialený 7 minút chôdze od verejnej pláže. Oblasť je vynikajúca svojou polohou, reštauráciami a ste v centre diania. Ak si želáte pokojnejšie a oveľa lepšie rezorty tak odporúčame priplatiť si prémiové hotely. Väčšina skupiny bude ubytovaná v hoteli Jayakarta Legian, ktorý máme aj v roku 2017 odskúšaný. Má super polohu! Najlepším hotelom možno celého Bali je susedný hotel Oberoi, ktorému môžeme dať 6 hviezdičiek. Hotel v základnej cene je určený klientom, ktorí chcú viac poznávať, ochutnávať a každý deň chodiť na výlety. Ak chcete iba ležať na pláži tak odporúčame niektorý z prémiových hotelov.

Pláž

Pláže a kúpanie ovplyvňujú prírodné úkazy ako príliv a odliv. Príliv a odliv sa pravidlene strieda v intervaloch cca 6hod 40min. Pri odlive sú možnosti kúpania obmedzené a BUBO odporúča obuv do vody.

Mesiac I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. XII.
Tepl. vzduchu °C 31 31 31 32 31 30 30 30 31 31 32 32
Teplota vody °C 28 28 28 29 28 27 27 27 27 27 28 29

Pri tomto zájazde ponúkame aj detské ceny. Tieto ceny sú platné iba pre deti vo veku 2-18 rokov, ktoré bývajú v spoločnej izbe s 2 (dvoma) dospelými osobami. Tieto izby umožňujú ubytovanie pre 4 osoby v jednej izbe avšak negarantujú 4 postele, ani prístelky. Ak si želáte iný typ izby, suitu atď tak Vám radi nájdeme vhodnú alternatívu. Maximum ľudí v jednej izbe je 4 ( 2 dospelý a 2 deti pod 18 rokov).

Poznámka:

Počasie: Práve v tomto letnom termíne prší v Malajzii aj Singapure najmenej z celého roka! Ide o najlepšiu sezónu. Pohybujeme sa kúsok od rovníka (na sever aj na juh) a teploty sú celočone rovnaké. Na Bali je veľmi príjemný "božský" vetrík pofukujúci od mora a preto je tento ostrov tak obľúbený aj pre rodiny s deťmi.

Bezpečnosť: najlepším dôkazom je, že Ľ. Fellner sem berie všetky 3 svoje deti a najmenšie má 6 rokov. Ide o veľmi bezpečné destinácie bez tropických chorôb a bez akéhokoľvek povinného očkovania.

Lety: Túto destináciu lietame leteckými spoločnosťami Emirates alebo Qatar airways t.j lety Viedeň-Kuala Lumpur a Denpasar - Viedeň.

Toto je preferovaný letecký itinerár ( Itinerár sa môže meniť podľa nášho rozhodnutia, väčšinou však lietame v podobných časoch. Finálna letenka je vždy uvedená v informačnom liste pred  zájazdom.

1.deň: Viedeň Dubaj 14:55 - 23:35

2.deň: Dubaj Kuala Lumpur 04:10 - 15:15

5.deň: Singapur - Denpasar 07:05 - 09:55//11:50 - 14:40

11.deň: Denpasar - Dubaj 00:05 - 05:25

11.deň: Dubaj - Viedeň 09:00 - 12:25

V predaji je už iba verzia s ubytovaním v all inclusive hoteli Sol Beach house.

Termíny a ceny

Termín Stav Cena  

Odporúčame

Sri Lanka
11 dní
1 750 €
Kuba

Kuba - All inclusive

07.09. → 18.09.2018 +28 ter.
12 dní
2 260 €


 • 1 / 0

OD PÓLU K PÓLU ZAČÍNA

xxdni xxhod xxmin xxsec