Trans Danube Swim 2019

Trans Danube Swim 2019

Ľuboš Fellner

Ľuboš Fellner

River Park, Bratislava, 13:00

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim.

Prihlás sa teraz na každoročne vypredanú akciu Trans Danube Swim, využi výhodné štartovné a ulov neskutočný zážitok v centre Bratislavy.

Ľuboš Fellner je lovcom zážitkov po celom svete, no prečo neloviť aj v našich vodách? Poďte s nami preplávať Dunaj už po šiestykrát!

My Slováci to opäť dokážeme! Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Keďže bezpečnosť je prvoradá, máme zastavenú lodnú dopravu, sú pripravené záchranárske člny, potápači a mnohí sprievodcovia BUBO pripravení zasiahnúť.

Veľmi nás teší rastúci záujem o túto adrenalínovú a striktne limitovanú akciu, z ktorej si aj tento rok odnesiete exkluzívnu kúpaciu čiapku. Hladina Dunaja nás prenesie zo svojho severného brehu na južný a v BUBO tak otvárame cestovateľský festival Od pólu k pólu.

Videá z predchádzajúcich ročníkov nájdete tu. 

Všetky ďalšie informácie a prihlásiť sa môžeš tu. 

Odporúčame tieto zájazdy

E

Ázia  

Himaláje, Tibet, Nepál, India, Čína


náročnosť

26 dní

Trvanie

3630
E

Európa  

Arktída, Rusko


náročnosť

8 dní

Trvanie

2219
E

Ázia  

Mongolsko, Rusko


náročnosť

14 dní

Trvanie

3330
K

Austrália a Oceánia  

Nová Británia, Nové Írsko, Šalamúnove ostrovy, Papua Nová Guinea


náročnosť

18 dní

Trvanie

10280

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva