Trans Danube Swim 2021

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim. Unikátna akcia spoločného plávania cez Dunaj opäť priblíži našu nádhernú rieku všetkým Bratislavčanom aj návštevníkom mesta.

Ako vždy, plávame prvú septembrovú nedeľu.

Tešíme sa na vás 5. septembra. Štartujeme opäť o 14.00.

Kúpiť vstupenku 2021

Trans Danube Swim 2020 - Preplávajte s nami Dunaj -

Spoločne sme to dali!

7. ročník Trans Danube Swim sa do histórie zapíše ako rok, keď zorganizovať takúto akciu si žiadalo viac odvahy než vstúpiť do dunajských vĺn.

Spoločne sme to dali a takmer tisíc Slovákov, Čechov, Nemcov, Maďarov a Rakúšanov s nami aj v roku 2020 preplávalo Dunaj.

čaro dunaja

Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

Trans Danube Swim - TDS - 2020
Trans Danube Swim - Bezpečné preplávanie Dunaja

bezpečnosť na prvom mieste

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Kedže bezpečnosť je prvoradá, každý rok zastavujeme lodnú dopravu, pripravujeme záchranárske člny, potápačov. Mnohí sprievodcovia BUBO sú pripravení kedykoľvek zasiahnuť.

V roku 2020 sme organizáciu prispôsobili zmeneným podmienkam spôsobeným koronou. Rúška na štarte aj v cieli, dezinfekcia, bezpečnostné odstupy. Sme hrdí na to, že sme to spoločne dali. 

TRANS DANUBE SWIM 2020
Video z posledného ročníka

Sedem rokov akcie Trans Danube Swim. Tradícia, akú nemá Viedeň ani Budapešť. Pridajte sa k nám 5. septembra 2021 aj vy!

FOTOGRAFIE Z UPLNULÝCH ROKOV

7 ROKOV TRADÍCIE
Takto sme v roku 2014 začali
V roku 2014 preplávala Dunaj prvá stovka plavcov, ktorí založili tradíciu, akú nemá iné hlavné mesto v Európe. 

Videá

TDS 2015

TDS 2016

TDS 2017

TDS 2018

#LOVCIZAZITKOV

ĎAKUJEME PARTNEROM

BLOGY

10 najlepších miest na pozorovanie veľrýb v Európe aj vo svete Blog

Blog 10 najlepších miest na pozorovanie veľrýb v Európe aj vo svete

Moria a oceány ľudí fascinovali už od pradávna a kým kedysi vzbudzovali strach z neznámeho, dnes sa situácia otočila a mnohí milujú pocit vyraziť…

Legoland - Svet z miliónov kociek Prehliadka

Prehliadka Legoland - Svet z miliónov kociek

Bolo raz malé dánske mestečko Billund. Písal sa rok 1932. Mohlo mať v tom čase asi tak 300 obyvateľov. A medzi nimi žil Ole. Bol to úspešný rezbár…

Alghero - Sardínia Prehliadka

Prehliadka Alghero - Sardínia

My sprievodcovia z BUBO pre vás popisujeme najkrajšie mestá sveta, aby ste sa v nich vedeli ľahšie zorientovať. Kompaktné Alghero, 2 hodiny letu od…