Valentínsky týždeň je tu a s ním aj šanca na novú lovestory v exotickej posteli! S našimi zájazdmi získate nezabudnuteľné zážitky v romantických destináciách. Zoberte so sebou kohokoľvek zadarmo a užite si nezabudnuteľný pobyt plný lásky a dobrodružstva. Prezrite si našu ponuku a vyberte si svoju vysnenú destináciu!

Srí Lanka a Maldivy

Srí Lanka a Maldivy

10.05. - 24.05.2023

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými ľuďmi. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel). Hotely s bazénom, pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu. Na konci cesty si oddýchnete na ostrovoch, pre ktoré je možno aj výraz raj prislabý. Vyberte si svoj all inclusive rezort na malých atoloch, ktoré sú súčasťou Maldív.

zobraziť zájazd

India - veľký okruh

20.05. - 01.06. a 01.07. - 13.07.2023

Rozšírenie o Ajantu a Elloru. Nový a vylepšený program. Veľký okruh po neuveriteľnej Indii. Dillí, Kalkata, Bombaj. Spaľovanie mŕtvych vo Váránasí, magické chrámy Ajanty a Ellory. 10 pamiatok UNESCO. Incredible India.

zobraziť zájazd
India - veľký okruh
Taj Mahal, India - zlatý trojuholník

Taj Mahal, India - zlatý trojuholník

05.05. - 10.05. a 20.05. - 25.05.2023

Dillí, Jaipur, Taj Mahal. Tento okruh sa nenazýva Zlatý trojuholník náhodou. Spoznajte za krátky čas to najslávnejšie z neuveriteľnej Indie. Najkrajšia stavba planéty postavená z lásky, pestrofarebný Jaipur, staré aj nové Dillí. Do Indie sa po nazbieraní unikátnych zážitkov budete chcieť vrátiť.

zobraziť zájazd

Zlatá cesta Japonskom

28.12. - 08.01.2024 a 13.02. - 24.02.2024

Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Nad mnohými vecami sa nám v Japonsku bude rozum zastavovať. Sebavedomý a tvrdo pracujúci národ s jedinečnou izolovanou kultúrou. Miesta, kde sa stretávajú ultra moderné veci s tisícročnými tradíciami a fungujú. Zoznámime sa s japonskou presnosťou, citom pre detail a zmyslom pre vkus. Poradíme Vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.

zobraziť zájazd
Zlatá cesta Japonskom
Maroko

Maroko

26.10. - 04.11.2023

Len kúsok od Španielska sa rozprestiera svet, ktorý formoval dnešnú Európu a dal život mestám, ako sú Granada, Córdoba, rozšíril v zaostalej Európe vzdelanosť a my o ňom ani nevieme. Okruh krajinou, ktorá má more, oceán, vysoký Atlas, lyžiarske strediská, horúcu púšť s najväčšími pieskovými dunami na svete a rozprávkovú kultúru Berberov. Vitajte v krajine Tisíc a jednej noci. Je hneď vedľa nás. Vašim deťom ponúkame zľavu až 25 percent! Informujte sa v kancelárii.

zobraziť zájazd

Argentína, Brazília

26.09. - 07.10.2023

Z Buenos Aires, ktoré dýcha nostalgiou a znie tangom, cez najkrajšie vodopády planéty Iguazu do mesta bohov na pláže Rio de Janeira. Cesta pre gurmánov. Pozor! Tu naozaj neschudnete! Skvelé steaky, výborné červené víno, opekané mäská v Brazílii a caipirinha na pláži. Cukrová homoľa, Corcovado, Copacabana.

zobraziť zájazd
Argentína, Brazília
Srí Lanka - rajská záhrada

Srí Lanka - rajská záhrada

10.05. - 20.05.2023

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými ľuďmi. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel). Hotely s bazénom, pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu.

zobraziť zájazd

Thajsko - najkrajšie more Ázie

03.11. - 17.11.2023

Bangkok, ktorý nikdy nespí, exotická Malajzia a hypermoderný Singapur. Najširšie úsmevy, najkrajšie pláže, gurmánske zážitky. Ideálne ako prvá exotika aj útek pred zimou pre skúsených cestovateľov.

zobraziť zájazd
Thajsko - najkrajšie more Ázie
Thajsko, Malajzia, Singapur

Thajsko, Malajzia, Singapur

19.10. - 02.11. a 03.11. - 17.11.2023

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie.

zobraziť zájazd

Kilimandžáro - BUBO Route

05.07. - 16.07.2023

Vyskúšali sme všetkých 7 oficiálnych ciest na vrchol a vytvorili špeciálnu trasu s desiatkami vylepšení pre náš tatranský národ. Máte istotu najvyššej kvality. Poďte s nami na strechu Afriky!

zobraziť zájazd
Kilimandžáro - BUBO Route