Najvyššie zľavy do 31. decembra

Už 25 rokov putujeme ako traja králi za šťastím a poznaním.
Kúpte si svoju najlepšiu dovolenku do 31. decembra, získajte vianočnú
zľavu, vysoké zľavy pre rodiny a navyše neuveriteľnú cenu za business class.

 

Vianočné zľavy

Kúpte si svoj vysnívaný zájazd do 31. decembra a získajte výnimočné zľavy. Vianočné zľavy nájdete pri množstve termínov pri konkrétnom zájazde. Stačí si vyhľadať svoju krajinu snov, kliknúť na konkrétny zájazd a nájsť v termínoch červený balíček BUBO. Minimálna výška zľavy je 7 %, ušetríte tak stovky eur.

 

 

 

BUBO katalóg 2018 číta celý svet

25 rokov udávame trend v slovenskom cestovateľstve. Lovíme zážitky na všetkých kontinentoch, prostredníctvom ktorých pochopíme veci omnoho rýchlejšie. Je to ako rozprávať sa o víne... Až po ochutnaní pochopíme pravdu. Je dôležité mať niekoho, na koho sa môžete vždy obrátiť. Spoločne už 25 rokov spoznávame svet a veľmi sa snažíme, aby ste sa na nás mohli vždy spoľahnúť.

 

Zobraziť katalóg

Ochutnajte biznisku!

Pred odletom popíjajte v business salóniku Následne vstúpte do lietadla špeciálnym vchodom, pripite si pravým šampanským a užívajte si gurmánske hody, spánok v skutočnej posteli a celkovo luxusný servis.

BUBO je najväčším predajcom business class a aj tu sú naše ceny lepšie. Ľahko si ich porovnáte, rozdiel je v desiatkach percent.

 

Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia

Za 25 rokov, čo BUBO tvoríme, sme vyspeli, narodili sa nám deti a tie cestujú s nami. Deti riaditeľa BUBO, Ľuboša Fellnera majú 18, 16 a 7 rokov... a lovia zážitky so svojim otcom doslova po celom svete. O naše skúsenosti sa chceme podeliť s vami. Pripravili sme pre vás v stati Family zájazdy a termíny venované vyslovene rodinám. Deťom do 12 rokov cestujúcim s 2 rodičmi naviac ponúkneme skvelú zľavu vo výške 25%.

Zobraziť zájazdy