Čakajte prosím...

Najlepšie darčeky nakúpite u nás. Darčeky plné nezabudnuteľných zážitkov.

Navyše získate vianočnú zľavu, vysoké zľavy pre rodiny a neuveriteľnú cenu za business class.

Vianočné zľavy

Kúpte si svoj vysnívaný zájazd teraz a získajte výnimočné zľavy. Vianočné zľavy nájdete pri množstve termínov pri konkrétnom zájazde. Stačí si vyhľadať svoju krajinu snov, kliknúť na konkrétny zájazd a nájsť v termínoch červený balíček BUBO. Minimálna výška zľavy je 8 %, ušetríte tak stovky eur.

BUBO katalóg 2019 číta celý svet

Už štvrťstoročie udávame trend v slovenskom cestovateľstve. Lovíme zážitky na všetkých kontinentoch, prostredníctvom ktorých pochopíme veci omnoho rýchlejšie. Je to ako rozprávať sa o víne... Až po ochutnaní pochopíme pravdu. Je dôležité mať niekoho, na koho sa môžete vždy obrátiť. Spoločne spoznávame svet a veľmi sa snažíme, aby ste sa na nás mohli vždy spoľahnúť.

Ochutnajte biznisku!

Pred odletom popíjajte v business salóniku Následne vstúpte do lietadla špeciálnym vchodom, pripite si pravým šampanským a užívajte si gurmánske hody, spánok v skutočnej posteli a celkovo luxusný servis.

BUBO je najväčším predajcom business class a aj tu sú naše ceny lepšie. Ľahko si ich porovnáte, rozdiel je v desiatkach percent.

Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia

Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia Za 25 rokov, čo BUBO tvoríme, sme vyspeli, narodili sa nám deti a tie cestujú s nami. Deti riaditeľa BUBO, Ľuboša Fellnera majú 19, 17 a 8 rokov... a lovia zážitky so svojim otcom doslova po celom svete. O naše skúsenosti sa chceme podeliť s vami. Pripravili sme pre vás v stati Family zájazdy a termíny venované vyslovene rodinám. Deťom do 12 rokov cestujúcim s 2 rodičmi naviac ponúkneme skvelú zľavu vo výške 25%.