Chceli by sme Vás prekvapiť! Ľuboš bol v Egypte 7 razy a koncom februára sem vyráža spoločne s historikom Tomášom Kubušom (iba za posledné mesiace prešiel Egypt 5 krát) odsprevádzať unikátny okruh krajinou faraónov. Zároveň s nami ide egyptológ Ahmed, náš kamarát. Viac zážitkov, viac poznania je veľkým cieľom tohoto výnimočného termínu. V Káhire napríklad spíme v hoteli, kde pred nami spala Agatha Christie, Winston Churchill, Richard Nixon či Ismail Pasha. Nad Luxorom chceme lietať balónom ... Prečítajte si prosím itinerár cesty.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

Trvanie a náročnosť

- dní

K od 0

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Potápanie

Celodenná plavba na lodi po Červenom mori s kvalifikovaným potápačom. Užite si jedno z najkrajších potápaní na svete! Spoznajte s nami krásy Červeného mora.

Plavba felukou

Plavba felukou

Plavba po rieke Níl na egyptskej feluke poháňanej vetrom. Preneste sa do čias, kedy feluka bola hlavným dopravným prostriedkom po rieke Níl a využíva sa dodnes!

Zážitkový Egypt

Leťte balónom nad starobylými chrámami. Ochutnajte pečené holuby a kávičku v najstaršej kaviarni sveta. Tancujte, drinkujte, golfujte a hlavne si užívajte život. Skočte si s Lovcami zážitkov do Egypta!

Hotel W. Churchilla

Romantický pohľad na majestátne pyramídy v Gíze priamo z hotela Marriott Mena House v cene zájazdu. Raňajky si budete každý deň vychutnávať s dychberúcim pohľadom na Cheopsovu pyramídu.

Jarné prázdniny
v Ománe

Privátnym lietadlom
z Bratislavy

★★★★★ all inclusive
resort na pláži!

zisťiť viac

Egypt s Ľubošom Fellnerom - unikátna cesta

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

Blog

BUBO Covid garancia

Vrátenie peňazí pri pozitívnom teste