Spojte si výstup na najvyššiu voľne stojacu horu na svete so stretnutím s najväčšími ľudoopmi. Zdolajte vrchol Afriky a zažite ešte ľadovec neďaleko rovníka. Množstvo ľudí sa pokúša o výstup na Kilimandžáro a rovnako veľa ich prichádza do pohoria Virunga na návštevu za našimi najväčšími príbznými. Spojte si tieto dva unikátne zážitky do jednej cesty. Dobite Strechu Afriky a pozrite sa zoči-voči horským gorilám v ich prirodzenom prostredí. Inde túto príležitosť mať nebudete.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

Trvanie a náročnosť

15 dní

E od 6 310

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

Kili - strecha Afriky

Kili - strecha Afriky

Dobyte s nami strechu Afriky a pozrite sa savanu z výšky. Nikde inde na svete sa "tak jednoducho" bez lezenia nedostanete do výšky 5.985m. Cesta rôznymi pásmami, safari po ceste a dobrý pocit zo zdolania Kilimandžára, najvyššej hory Afriky.

Stretnutie s obrami

Trek Vášho života do srdca Afriky v národnom parku Virunga, kde zažijeme fantastické stretnutie zoči–voči horským gorilám. Na svete sú už len dve miesta, kde ich môžete vidieť, a my Vás k nim privedieme.

Šťastné deti a minimum turistov

Rwanda je ešte stále málo navštevovaná, aj keď počet turistov stúpa. Ľudia sú tu veľmi milí a prirodzení. Najviac je to vidieť na deťoch, ktoré sa na vás vrhnú akoby nikdy belocha nevideli. Užívajte si s nimi a s ich usmiatymi tvárami.

BUBO COVID
GARANCIA

Preplatíme vám test
na COVID-19

Pri pozitívnom výsledku
preplatíme celý zájazd

BUBO vám uhradí
domácu karanténu

Istota bezpečnej
dovolenky s BUBO

CESTOVAŤ
COVID GARANCIA BUBO

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
24.10. - 07.11.2020
Voľný
6310€
Základná cena 6310 €
Letiskové poplatky 520 €
Celková cena 6830€

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu