Spojte si geniálne safari v severnej Tanzánií s výstupom na najvyššiu voľne stojacu horu na svete. Zdolajte vrchol Afriky a zažite ešte ľadovec neďaleko rovníka. Množstvo ľudí sa pokúša o výstup na Kilimandžáro a ešte viac prichádza do Tanzánie na safari. Tu sú tie najlepšie a najznámejšie parky. Spojte si tieto dva unikátne zážitky do jednej cesty. Pozerajte sa na africké savany z výšky 5895 metrov nad morom a vzápätí sa pozerajte levovi do očí z 5 metrov na dne krátera Ngorongoro.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

Trvanie a náročnosť

16 dní

E od 7 210

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Kili - strecha Afriky

Kili - strecha Afriky

Dobyte s nami strechu Afriky a pozrite sa savanu z výšky. Nikde inde na svete sa "tak jednoducho" bez lezenia nedostanete do výšky 5.985m. Cesta rôznymi pásmami, safari po ceste a dobrý pocit zo zdolania Kilimandžára, najvyššej hory Afriky.

Pravé safari

Keď už na safari, tak do východnej Afriky. Toto je miesto, kde je zachovaná jedna z posledných migrácií veľkých zvierat. 1,5 milióna pakoní, 600 tisíc zebier a 400 tisíc gaziel je v neustálom pohybe. Veľká migrácia je považovaná za jeden z divov prírody.

Ngorongoro

Ngorongoro

Kráter Ngorongoro je jedinečné prírodné divadlo. Na dne krátera vyhasnutej sopky žije viac ako 25.000 kusov veľkej zveri. Väčšina z nich nevie o svete za okrajom. My však vieme, kam ísť vo vnútri tohto prírodného zázraku.

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

BUBO COVID
GARANCIA

Preplatíme vám test
na COVID-19

Pri pozitívnom výsledku
preplatíme celý zájazd

BUBO vám uhradí
domácu karanténu

Istota bezpečnej
dovolenky s BUBO

CESTOVAŤ
COVID GARANCIA BUBO

Kilimandžáro a safari s Martinom Karnišom

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
24.10. - 08.11.2020
Na vyžiadanie
7210€
Základná cena 7210 €
Letiskové poplatky 520 €
Celková cena 7730€
OBJEDNAŤ Na vyžiadanie*

*Po vytvorení objednávky overíme obratom dostupnosť služieb u partnerov a urobíme všetko pre jej potvrdenie.

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu