Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Nad mnohými vecami sa nám v Japonsku bude rozum zastavovať. Sebavedomý a tvrdo pracujúci národ s jedinečnou izolovanou kultúrou. Miesta, kde sa stretávajú ultra moderné veci s tisícročnými tradíciami a fungujú. Zoznámime sa s japonskou presnosťou, citom pre detail a zmyslom pre vkus. Poradíme Vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

98,54%

Trvanie a náročnosť

13 dní

B od 6300

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Japonské umelecké a bojové umenia

Kyoto je kultúrnym a náboženským centrom krajiny. Pozrieme si tu tradičné umelecké a bojové umienia. Najčastejšie kendo a kjúdó v tréningovom centre budo.

Zážitok z cesty šinkansenom

Bullet train alebo šinkasen, ako sa volá tento rýchlovak má ročné meškanie menej ako 60 sekúnd. Keď je napísané, že vlak odchádza o 7:13 tak na minútu presne sa dvere zatvoria a šinkasen odchádza.

Digitálne múzeum teamLab Borderless

Moderné múzeum, v ktorom zažijeme vizuálno-hudobno-virtuálnu realitu. Vśetko popreplietané dokopy. V teamLab Borderless dokážeme bez problému stráviť aj 5 hodín.

Elektronická japonská mládež

V budovách SEGA si ukážeme ako trávi svoj voľný čas japonská mládež, ktorá je posadnutá hraním herných automatov najrôznejších druhov.

Exkluzívne Japonsko s aktívnym výstupom na Fudži

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
14.07. - 26.07.2020
Voľný
6300€
Základná cena 6300 €
Letiskové poplatky 490 €
Vstupné Japonsko 94 €
Celková cena 6884€

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine:

Odporúčame tieto zájazdy

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva