“Najlepší učia najlepších.” Tak znie motto školy, ktorá má vo svojom logu sovu (Bubo Bubo) ako symbol múdrosti a poznania. Naši sprievodcovia sú tí najscestovanejší Slováci, akých stretnete.

Profesionál

Organizátor

Režisér cesty

Studnica vedomostí

Dramaturg

Lovec zážitkov

ck BUBO
Platón založil svoju školu v záhradach na mieste, ktoré sa volalo Akademia. Aristoteles pred 2350 rokmi učil v olivovníkovom háji na okraji Atén, ktorý sa nazýval Lyceum. Budha svoje prvé učenie predniesol v Sarnathe v parku plnom srniek. Náš príbeh začal školeniami na lúkach pri Drietome, v malebných Bielych Karpatoch, kde úplne bežne stretnete počas prechádzky statného jeleňa dvanástoráka. Budhu počas prvého učenia počúvalo 5 osôb, na prvej Drietome v roku 2003 nás bolo 27.
V roku 2003 sme založili BUBO cestovateľskú akadémiu (BCA) a v roku 2009 vydali prvé "Drietomské skriptá". Našich sprievodcov pripravujeme tak, aby ovládali jazyky, mali dostatočné znalosti o kultúre a reáliach a zároveň dokázali sprostredkovať klientom intenzívne zážitky a byť v pravej chvíli skutočnými lídrami.
ck BUBO
ck BUBO
Na lúke v Drietome sa vždy zíde celý svet. Rozprávajú sa islandské vtipy, diskutuje sa o otvorení nového mrakodrapu v Šanghaji a priateľsky sa doťahuje, kto videl na safari viac zvierat a komu preskákalo cez cestu viac klokanov. Aristoteles tvrdil, že skúsenosť je zdrojom poznania a presne tomu veríme aj my. Preto sme prví, kto skúša naše nové destinácie a z našich skúseností potom profituje náš klient.
Hľadanie pevnej a nemennej pravdy býva ťažké. No iba do takejto jasnej pravdy sa môžete bez obáv ukotviť. S istotou dobrého ukotvenia ľahko vyleziete vyššie a trúfnete si na viac. A potom si vás všetci všimnú. Presne o tom je ten rozdiel. Veríme, že aj táto snaha o "čosi navyše" nás odlišuje od konkurencie. A je ten dôvod, prečo si 90% Slovákov pre svoju poznávaciu a aktívnu dovolenku vyberá BUBO. Naši klienti cítia, že naši sprievodcovia sú najlepší a neustále nám to aj potvrdzujú.
ck BUBO

HĽADÁME SPRIEVODCOV

Vyplň dotazník prvého kontaktu ešte dnes

Prejsť na dotazník