Najkrajšie zážitky sme “ulovili” s vami, v skupinách s rovnakou vášňou a podobným videním sveta. V tom je naša BUBO komunita unikátna. BUBO nie je iba klub cestovateľov. BUBO sú lovci zážitkov.

Človek

Skupina lovcov

Kŕdeľ vtákov

BUBO

stare bubo logo
sipka
nove bubo logo
ck BUBO
Veľa takzvaných primitívnych kultúr používa na označenie človeka rovnaký znak pripomínajúci podkovu. Súbor viacerých takýchto znakov zvyčajne symbolizuje skupinu lovcov. Tieto znaky sme našli v Grónsku v rybárskej dedinke Ammassalik, v Namíbii v kmeni Himba, u Melanézanov na Vanuatu, u amazonských indiánov, ale aj u pygmejov či aborigénov, pôvodných obyvateľov Austrálie.
Títo ľudia si stále zachovávajú svoje prastaré zvyky. Východ slnka oslavujú kúpeľom v rieke, zabitie zvieraťa modlitbou k bohom, príchod jari spálením bábiky symbolizujúcej uplynulý rok, čím zmažú staré hriechy. My tieto spoločenstvá lovcov a zberačov označujeme za primitívne, no takí istí sme kedysi boli aj my. Až relatívne nedávno sme sa v rámci našej civilizácie začali označovať za poľnohospodárov, neskôr právnikov, politikov, lekárov či biznismenov.
ck BUBO
ck BUBO
Domorodí ľudia, ktorých v zabudnutých kútoch našej planéty s BUBO stretávame, ešte stále žijú vo vzácnej symbióze s prírodou, šťastní uprostred svojho kmeňa a veľkej rodiny. Nepotrebujú psychiatrov, aby zistili, čo v živote potrebujú. Stačí im vedieť, že sám človek neuloví nič, že pri úspešnom love musí postupovať v skupine rovnako zapálených spolulovcov.
Aj my sme si naše najkrajšie zážitky “ulovili” s vami, v skupinách s rovnakou vášňou a podobným videním sveta. V tom je naša BUBO komunita unikátna. BUBO nie je iba klub cestovateľov. BUBO sú lovci zážitkov.
ck BUBO

HĽADÁME SPRIEVODCOV

Vyplň dotazník prvého kontaktu ešte dnes

Prejsť na dotazník