Potraty v Írsku Ľuboš Fellner
Atmosféra Ramadánu naživo Ľuboš Fellner
Castrovci na Kube skončili Ľuboš Fellner
Nórsko je 6. najlacnejšia krajina sveta (List zo Škandinávie) Jozef Zelizňák
Pomáhať Afrike? Ľuboš Fellner
10 najmenej navštevovaných krajín sveta Ľuboš Fellner
317 zájazdov a musíte si vybrať jeden. Týchto 10 si vyberajú klienti najčastejšie. Jozef Zelizňák
Takto sa oslavuje národ, ktorý sa ľúbi Jozef Zelizňák
Ľuboš Fellner

Potraty v Írsku

Tento víkend prebehne v Írsku referendum. No ostrov Írsko nie je jednotný a severovýchodná časť patrí Veľkej Británii. Ako vnímajú Íri Brexit? Aký je vzťah Severného Írska a Írska? Práve pri rozhovoroch o tomto referende, ktoré popisujem, možno čriepky odpovedí nájdete.

Jozef Zelizňák

Takto sa oslavuje národ, ktorý sa ľúbi

17. máj je určite najväčším národným sviatkom v Nórsku. Čo sa vlastne 17. mája 1814 v Nórsku stalo, ako k tomu došlo, čo to Nóri oslavujú a prečo je pre nich tento deň taký dôležitý? A prečo je štrajk nórskych novinárov tento rok taký bolestivý?

Ľuboš Fellner

Atmosféra Ramadánu naživo

Začal sa Ramadán, pôstny mesiac moslimov. Takto to vyzeralo v deň vzniku týchto fotografíí, na prvý deň Ramadánu. Cez zážitky sa vám pokúsim tú atmosféru priblížiť.

Daniela Mihaldová

Novinky v Chile

Lonely Planet každoročne uverejňuje zoznam krajín, ktoré odporúča v nasledovnom roku navštíviť, no a Chile sa môže radovať, pretože ho v roku 2018 uviedli rovno na prvé miesto. Víťazstvo im chutí možno aj o to viac, keďže sa umiestnili ako jediná z krajín Južnej Ameriky. Možno k tomu dopomáha aj fakt, že obyvatelia Chile sú podľa ďalšieho rebríčka aj najšťastnejšími spomedzi všetkých svojich susedov.

Ľuboš Fellner

Castrovci na Kube skončili

Nezávislý a neklasický pohľad. V žiadnych slovenských médiach takýto pohľad nenájdete. A ani nemôžete. Ľuboš Fellner navštevuje Kubu ale aj krajiny Latinskej Ameriky bezmála 20 rokov. S Kubou si zažil svoje. Cez konkrétne zážitky značne otvorene hovorí o veciach, ktoré sú v slušnej spoločnosti tabu.

Peter Droba

Panama - Perla Strednej Ameriky

Obmývaná zo severu Karibským morom a z juhu Tichým oceánom a lemovaná z východu Kolumbiou a zo západu Kostarikou, Panama. Miesto opradené indiánskymi legendami, hustou džungľou a veľmi pestrou históriou, ležiace medzi dvoma majestátnymi horskými hrebeňmi Kordilier a Ánd. Vtedajšia vychádzajúca Perla Strednej a Južnej Ameriky.