BUBO je najväčšia cestovná kancelária na Slovensku aj v Čechách v oblasti poznávacích zájazdov, ktorá už tri desaťročia posúva hranice slovenského cestovania. Začali sme ako start-up v roku 1992 a dnes realizujeme jednoznačne najviac poznávacích, aktívnych zájazdov do všetkých krajín sveta. Špičkoví slovenskí sprievodcovia, najviac exkluzívnych zážitkov na najkrajších miestach našej planéty. Od pólu k pólu už tri desaťročia pod patronátom najscestovanejšieho Slováka MUDr. Ľuboša Fellnera.

ck BUBO

Už pred pätnástimi rokmi o mne písali ako o cestovateľovi, ktorý prešiel celý svet. Ja som chcel byť pritom riaditeľom najlepšej cestovnej kancelárie. Aby sme spoločne vždy odhaľovali duše miest, dotýkali sa ich tajomstiev, cítili, čím žijú tamojší ľudia... Cestovanie mi dalo všetko. Cestujem už tridsať rokov. Je to môj život.

V každej krajine snorím po tých najlepších a najoriginálnejších zážitkoch. Často sa to so mnou nedá vydržať. Preto mi trvalo prejsť dôkladne všetkých 193 krajín sveta tridsať rokov. Ale zasa si môžem povedať, že som jediný v Čechách a Slovensku, komu sa to podarilo. A dnes svoje skúsenosti ponúkam aj vám.

Spomienky spred tridsiatich rokov, keď sme nemohli uveriť, že svet sa nám otvára, sú dnes rovnako živé. Aj tie, keď sme sa s partičkou bláznov – našich prvých klientov dohadovali o prvých zájazdoch v sídliskovej obývačke u rodičov. Prvé cesty stopom, čmudiace Karosy, prvé dotyky s nedosiahnuteľnými končinami. Prvé úspechy. Budovanie značky BUBO.

Ako sme veľmi chceli, aby Slováci začali naozaj spoznávať svet. Stali sa svetoobčanmi. Rovnocennými obyvateľmi nádhernej planéty Zem. Ďakujem vám všetkým, ktorí ste sa so mnou na tomto tridsaťročnom, a stále nekončiacom sne podieľali...

ck BUBO
ck BUBO

Svet je najkrajšie miesto, kde sa človek môže narodiť. Povedal to básnik z generácie beatnikov Lawrence Ferlinghetti. Svet sa nám strašne páči. Napriek globalizácii stále nie je úplne globalizovaný, stále je fascinujúci, len treba vybočiť z instagramových trás. K tomu vám chceme pomôcť.

Svet je bezpečný. Keď človek vie, kam môže ísť a ako sa správať, nemôže sa mu nič stať.

Svet je geniálny, treba cestovať. Poďte do toho spolu s nami.

Tisícky malých skupín

Všetky krajiny sveta

Podnikateľ roka

Trvalo udržateľný svet

Exkluzívne poistenie

Nadšenie a zápal

Garancia vedomostí

Garancia odchodu

DOBRÉHO KAPITÁNA SPOZNÁŠ V ZLOM POČASÍ
BUBO už štvrťstoročie posúva hranice slovenského cestovania, chodíme tam, kam sa iní odvážia až po dlhých rokoch, a predsa ešte nijaký náš klient neochorel na tropickú chorobu. Myslíte si, že máme iba šťastie?

OHROMNÉ KNOW-HOW
Riaditeľ BUBO Ľuboš Fellner je jediný Slovák, ktorý navštívil severný, južný pól aj moslimskú Mekku. S BUBO môžu naši klienti vyraziť ďalej. Niet inej firmy v SR ani ČR s väčším know-how v téme bezpečnosti na cestách. Snúbi sa u nás znalosť (riaditeľ BUBO je lekár s atestáciou) s extenzívnou praxou.

ŠIROKÁ SPOLUPRÁCA
Hoci zastávame názor, že očkovanie nie je všemocné a dôležitejšia je prevencia a skúsenosti, samozrejme, spolupracujeme aj s najväčšími očkovacími centrami, kde poznáme majiteľov mnoho rokov a máme nadštandardné vzťahy.

NEPODLIEHAME HYSTÉRII
Mnohí si pamätáte skazu, ktorú médiá predpovedali ľudstvu v súvislosti so šírením SARS, vtáčej, prasacej chrípky, eboly či ziky. Pamätáte si, ako nás odhovárali od cesty do Thajska po tsunami, pretože sa nakazíme a ublížime trpiacim. Po svete sa organizovali charitatívne zbierky pre Thajsko, my sme reálne pomohli tým, že sme miestnym dali prácu. A zažili nijako nenarušené pláže a dediny bez turistov. Na slávnej Maya Bay sme boli sami. Máme vždy informácie z prvej ruky a vďaka skúsenostiam a silnému teamu rozlišujeme fámy od faktov a riziko od úžasného zážitku.

MAPA CESTOVATEĽSKEJ BEZPEČNOSTI
Sme jediná cestovná kancelária, ktorá vydáva mapu cestovateľskej bezpečnosti. Sme jedinou cestovnou kanceláriou v SR aj ČR, ktorá sa tejto oblasti systematicky venuje. Povinnosťou každého sprievodcu a každého pracovníka BUBO je ovládať tému bezpečnosti na cestách, naštudovať si ju a prejsť testom v BCA a školeniami. Školia ich tí najpovolanejší.

SILNÝ ZÁKLADNÝ TÁBOR
Náš základný tábor pracuje 24 hodín denne, má ohromné skúsenosti a znalosť riešiť krízové situácie. V ktorej inej firme vám nonstop linku zdvihne človek, ktorý niekoľkokrát prešiel cestu okolo sveta? Ľudia, ktorí riešia váš problém, vyriešili podobných tém už tisíce. Náš silný tím a praktické znalosti sú ohromnou výhodou prevás v čase, keď to budete najviac potrebovať.

EXKLUZÍVNE POISTENIE
Exkluzívne cestovné poistenie TRAVEL PLATINUM, ktoré ponúka BUBO, je najlepšie cestovné poistenie na slovenskom i českom trhu. Dokazuje našu veľkú silu a zanietenie pre prácu. Vašou zárukou je však naše dlhoročné odhodlanie robiť veci lepšie.

EXKLUZÍVNA ISTOTA PRE VÁS
Čo keď si zlomíte nohu v Tibete? Čo keď spadnete z koňa na Ohňovej zemi? Čo keď vám pred cestou ochorie váš domáci maznáčik (pes alebo mačka) a potrebujete sa oňho postarať? Exkluzívne podmienky nášho poistenia vás chránia aj pred situáciami, na ktoré ste sami nemysleli. A liečebné náklady máte kryté do výšky 10 000 000 eur.