BUBO je najväčšia slovenská cestovná kancelária v oblasti poznávacích zájazdov. Realizujeme jednoznačne najviac poznávacích, aktívnych zájazdov zo všetkých cestovných kancelárií na Slovensku aj v Čechách. Sila a skúsenosti najväčšej CK so zájazdami do 195 krajín sveta k Vašim službám. Od pólu k pólu už vyše 25 rokov.

Nedávno som absolvoval neobyčajnú cestu dokonca aj na moje vlastné pomery. Vybral som sa na Severný pól a skočil som tam do mora. Slaná voda mala dva stupne pod nulou, no hneď ako som sa do nej ponoril, necítil som žiadnu zimu - iba pokoj a ľahkosť bytia.

Plával som pod hladinou a vôbec sa mi spod nej nechcelo vynoriť. Nie som žiaden skúsený otužilec ani ľadový medveď, no tak veľmi som po tom túžil, že som to skrátka urobil. Keď som z tej mrazivej vody vyliezol, hodil som do seba kalíštek vodky a užíval si ten blažený pocit.

Po návrate som doma pobudol presne jeden deň a čakal ma presne opačný zážitok: šiel som sprevádzať našich klientov do Maroka a na Saharu.

Rozdiel medzi obyčajnou cestovnou kanceláriou a BUBO je v tom, že my vám ponúkame naozajstné zážitky. Masový turizmus otvára svet dokorán, no čím viac bežných ciest človek zažije, tým viac má pocit, že v skutočnosti zažíva dookola to isté miesto.

Keď cestujete s BUBO, máte istotu, že zažijete autentické kúty sveta plné naozajstných ľudí a zážitkov, ktorým vaše dovtedajšie dovolenky nesiahajú ani po päty. Pritom to vôbec nemusí byť o tom, že sa kvôli ceste ďaleko od civilizácie vzdáte normálneho komfortu a pohody.

Opäť sa nám podarilo nezvýšiť ceny zájazdov. Ako suverénny líder na trhu s trhovým podielom viac než 90% vám aj v roku 2018 ponúkame najlepší pomer medzi cenou a vysokou úrovňou služieb.

108 malých skupín

303 expedícií

Podnikateľ roka

Spokojnosť

4.73 MIL. EUR

Nadšenie

Garancia vedomostí

Garancia odchodu

BUBO Vám dáva garancie

BUBO je najväčšia slovenská cestovná kancelária v oblasti poznávacích zájazdov. Realizujeme jednoznačne najviac poznávacích, aktívnych zájazdov zo všetkých cestovných kancelárií na Slovensku aj v Čechách. Sila a skúsenosti najväčšej CK so zájazdami do 195 krajín sveta k Vašim službám. Od pólu k pólu už vyše 25 rokov.

V čom je výhoda silnej cestovnej kancelárie pre Vás?

Keďže na zrealizovanie každého poznávacieho zájazdu je treba minimálny počet klientov, menšie cestovné kancelárie tento počet často nevedia dosiahnuť a zájazdy rušia. Zájazdy rušia aj v termínoch týždeň pred odletom, hoci zákon prikazuje limit 21 dní. Vidíme to na zúfalých klientoch, ktorí k nám následne prichádzajú s túžbou nájsť náhradu za stratenú dovolenku. V BUBO sa snažíme od nášho vzniku o maximálnu serióznosť. Naše zájazdy skutočne realizujeme (aj do tých najexotickejších krajín, kam sa bežné komerčné CK nepustia, ale to je iná téma).

O čom je naša garancia?

Pri organizácii každého zájazdu sa usilujeme, aby náš produkt bol najkvalitnejší na trhu. No v tejto garancii nejde o celkovú kvalitu BUBO, ktorá je zrejmá. Ide o to, že klienti si väčšinou neuvedomujú, aký risk podstupujú svojim prihlásením sa na zájazd. Nie je problém niečo sľúbiť. Nie je problém opísať zájazd od BUBO a vystaviť ho ako svoj produkt. Je problém nájsť aspoň minimálny počet účastníkov a daný zájazd zrealizovať. Menšie cestovky kvalitu neriešia. My v BUBO sme v roku 2009 založili BUBO Cestovateľskú akadémiu a každoročne sa zlepšujeme. Vidíme množstvo prípadov podvedených klientov, cestovné kancelárie nie sú dokonca poistené proti insolventnosti. My máme poistku vo výške 4.730 000 €, opäť vyššiu než je bežné. Preto je garancia našich zájazdov tak dôležitá. Na Slovensku pokrýva BUBO 90% trhu s poznávacími aktívnymi zájazdmi už od roku 20011 kontinuálne (TREND 2011 - "najrýchlejšie rastúca CK"). Darí sa nám rásť v dojcirerných číslach a tak svoju pozíciu ešte posilňujeme. Každý náš zájazd má zaručene nižší minimálny počet klientov, aby sa dal realizovať než akákoľvek konkurencia. Máme lepšie ceny od našich partnerov a tak vieme zájazd nezrušiť aj pri nižšom počte klientov. Máme tiež maximálny počet klientov, ktorý striktne dodržiavame. Nepriama úmera je, že čím drahší zájazd, tým je naň kalkulovaný menší počet klientov. Napríklad, zájazdy s Lubošom Fellnerom, či zájazdy v stati Black Pearl sú síce trošku drahšie, ale majú jasnú garanciu menšieho počtu klientov a vyššej úrovne služieb – často najvyššej, aká sa dá vôbec zohnať. Ide o tisíce detailov, ktoré každá profesia má a kde sa roky skúseností a know-how odzrkadlia. Garancia odchodu je našou jasnou odpoveďou. My v BUBO máme radi jasné činy. Sme zvyknutí byť lídrom a ponúkať na trh neobvyklé riešenia. Náš klient má v BUBO garanciu najlepších služieb a seriózneho prístupu.

Prajeme vám šťastné cesty.

Priekopníci luxusných expedícií

Najvyššie zľavy teraz!