2320 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti

Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

J

Jaroslav a Iveta Banikovci

Skutočne profesionálni sprievodcovia

Dobrý deň, zúčastnil som sa s manželkou zájazdu India - Taj Mahal a plaže v Goa. Rád by som sa touto cestou poďakoval našim sprievodcom Jaroslavovi a Diane. Boli skutočne profesionálni, ovládali všetky informácie, ktoré sme chceli vedieť o pamiatkach, ale boli aj ľudskí, kamarátski, nápomocní po všetkých stránkach.Nakoľko sme sa delili postupne na niekoľko skupín, nestihli sme poďakovať osobne.Prosím urobte to za nás.Ďakujem

Zájazdy:

India
M

Manželé Davídkovi

Báječná dovolená

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili z Velkého okruhu Čínou a měli průvodce Marka, který nám zajistil báječnou dovolenou a nezapomenutelné zážitky.  Byl neuvěřitelně organizačně schopný, věnoval se nám i ve svém volném čase a představil nám noční život Číny. Tímto Vám a Markovi chceme  poděkovat a těšíme se na další dovolenou s Vaší CK .

Zájazdy:

Čína
A

Anka S.

Krásne spomienky

Zúčastnila som sa poznávacieho zájazdu Južná Afrika Total. Krásne krajiny plné zaujímavostí, milých a príjemných ľudí ako aj zaujímavé safari. Moje poďakovanie patrí CK BUBO za prípravu a organizáciu zájazdu, príjemnú komunikáciu s pracovníkmi kancelárie BUBO pred zájazdom. Predovšetkým ale moje poďakovanie patrí sprievodcom zájazdu a to menovite Matúšovi a Adamovi. Cestu Južnou Afrikou obohatili svojimi odbornými, príjemnými, ochotnými a maximálne empatickými prístupmi k účastníkom zájazdu. Musím vyzdvihnúť odborné rozsiahle výklady v oblasti nie len z poznania krajín ich histórie, života obyvateľov, ale aj prírody ako aj znalosti celej Južnej Afriky. Rozvážnym riešením udalostí zabezpečili príjemné strávenie času aj pri dlhších presunoch. Svojou ochotou poradiť a byť nápomocnými nad rámec svojich povinností v nás zanechali krásne spomienky na prežité dni. Lukáš a Adam, veľké ďakujem za prekrásny zájazd, obohatenie mojich znalostí o Južnej Afrike, za ústretovosť, pomoc v každej situácii, dobrú náladu, dobrý humor, zábavu a nezabudnuteľné chvíle strávené vo vašej spoločnosti. Už teraz sa teším na poznávanie ďalších krajín s vami či už samostatne alebo spoločne. Veľká vďaka. Anka S.

Zájazdy:

Botswana , Eswatini , Juhoafrická republika , Lesotho , Zambia , Zimbabwe
K

Klient

Tešíme sa na ďalšie cesty

Náš poznávací zájazd po Maroku bol zmesou nového a starého Orientu. Ubytovanie s doplatkom sme si skutočne užili. Okrem nezabudnuteľných zážitkov a pohodovej cestovateľskej partie v období ramadánu musíme oceniť najmä našu Luciu a šoféra Habiba. S Luciou kedykoľvek a kamkoľvek. Tešíme sa na ďalšie cesty!

Zájazdy:

Maroko
Š

Š. Leščinská

S takovým průvodcem bychom šli všude

Dobrý den, s dcerou jsme absolvovaly váš zájezd Ekvádor-Galapágy, Kolumbie. Tento zážitek byl velmi umocněn kvalitou vašeho průvodce Štefana. Neuvěřitelná hromada znalostí a informací, profesionality, organizačních schopností a v neposlední řadě i vtipů.S takovýmto průvodcem bychom jely všude. Ještě jednou děkujeme a přejeme co nejvíce takových průvodců a spokojených zákazníků.S pozdravem

Zájazdy:

Ekvádor , Južná Amerika , Kolumbia

Vaše CK nemá konkurenci

To, že Vaše CK nemá konkurenci, organizace zájezdů, výběr dopravy, hotelů, je na nejvyšší úrovni, průvodci mají velké znalosti, jsou empatičtí, přátelští, . . . To mohu posoudit sama ale vím to i od známých a přátel, kteří s Vaší CK již cestovali. Ale při Velkém leteckém okruhu Asií jsem poznala Laciho. S tak milým a příjemným člověkem jsem se ráda seznámila a trávila s ním i s ostatními členy zájezdu celé dny. Nemohu popsat, co z něho vyzařuje a čím si každého omotá kolem prstu. Není to jen velkými znalostmi, osobním nasazením, zájmem o každého člena zájezdu, uměním vyřešit každý problém, úžasným humorem. Je to kouzlo osobnosti. Laci prostě každého dostane na svou stranu a každý je mu za to vděčný. Laciho bych chtěla mít nejen na každé dovolené ale jako kamarád se hodí i v soukromém životě. Takových lidí by na světě mělo být co nejvíce!

Zájazdy:

Brunej , Filipíny , Hongkong , Kambodža , Macao , Malajzia , Thajsko
Ľ

Ľubomír Gonda

Pozitívna nálada

Touto cestou chcem vyjadriť svoj poznatok zo zájazdu Kuba absolut total. Teda stručne bol náročný, plný zážitkov, dokonca aj gurmanských, krásna príroda, skvosty architektúry v ostrom kontraste so špinou a korupciou. Ako hovoril náš sprievodca treba si to prefiltrovať ste predsa na Kube. Čo som si, ale nedokázal prefiltrovať boli Vážne nedostatky v stravovacom servise a hygiene dokonca aj vo forme all inclusive najmä vo Varadero na čo som sa žiaľ najviac tešil. Chcem ale vyzdvihnúť prácu sprievodcu Bubo Lukáša, jeho profesionálny prístup pri riešení aj náročných problémov, prehľad v problematike a skúsenosti. Nie som začínajúci cestovateľ môžem porovnávať. Najmä vďaka nemu sme si udržali nadhľad nad problémami a pozitívnu náladu počas zájazdu. S pozdravom, Váš klient doc. Ing. Ľubomír Gonda, PhD.

Zájazdy:

Kuba
K

Klient

Odporúčam všetkým

Včera sme sa vrátili zo zájazdu v Saudskej Arábii. Hneď na úvod bola prijemným prekvapením malá skupina 6 osôb. Náš sprievodca Marek bravúrne zvládal oboje - fundovaný výklad aj šoférovanie. Zájazd sme si vybrali ako skúsení cestovatelia kvôli tomu, že sme verili, že preskúmame málo známe a stále ešte neobjavené kúty sveta. A to všetko počas ramadánu. Odkedy kráľovstvo v roku 2019 otvorilo svoje brány pre cestovný ruch, objavili sa nové možnosti poznania. Saudská Arábia je najväčšou krajinou Arabského polostrova a pre mnohých zostáva tajomná, pričom jej neprebádané zákutia čakajú na objavenie. Videli sme viacero UNESCO pamiatok v Rijáde, Al Ula, Jeddah a Medine ako aj nádherné púštne scenérie. Pochopili sme aspoň zlomok náboženského významu miest Mekka a Medina ale aj celej podmanivej arabskej kultúry, ktorá presahuje rámec náboženskej púte. Rôzne kultúry v Saudskej Arábii vytvoril rozmanitú a živú kulinársku scénu. Ramadán síce limitoval kulinárske možnosti, ale umožnil nám vidieť život v krajine počas tohoto jedinečného obdobia. Zájazd odporúčam všetkým, ktorí chcú pochopiť rýchlo sa meniacu dynamiku sveta a spochybniť stereotypy.

Zájazdy:

Saudská Arábia
K

Klient

Každý si nájde to svoje

Absolvovala som tento zájazd pretože som chcela spoznať túto časť sveta a tiež na základe recenzií a osobných odporúčaní mojich známych. Je to ozaj zájazd, na ktorom si každý vyberie "to svoje". Okrem prehliadok metropol, chrámov a spoznávania kultúrnych zvykov ponúka aj mnoho iných zážitkových atrakcií a aktivít. Mňa osobne nadchlo kŕmenie a kúpanie slonov na Krabi. Taktiež kajakovanie medzi mangrovníkmi, kúpanie sa na ostrovoch a šnorchlovanie patrí k top zážitkom. A vyskúšať thajskú masáž tiež určite stojí za to. Aj napriek tomu, že sme boli veľká skupina, resp. dve skupiny naši sprievodcovia Patrik a Andrej boli vždy pozitívni a dobre zorganizovaní, čo prispelo k hladkému priebehu dovolenky. Ďakujem za ich energiu, ochotu a cenné informácie.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
J

Jiřina a Zdeněk Kuprovi

Perfektní výkon

Dobrý den, 4.4.2024 jsme se vrátili ze zájezdu Ekvádor-Galapágy-Kolumbie a chtěli bychom vám poděkovat za vynikajícího průvodce Štefana, který předvedl naprosto prefektní a precizní výkon a práci, kdy jeho jednak organizační, ale zejména výkladové schopnosti a přístup k nám všem, jsme ještě za svého cestování nezažili. Kéž by bylo takových průvodců, jako je Števo, více. Ještě jednou velice děkujeme. S přáním hezkého dne, Jiřina a Zdeněk Kuprovi Sokolov

Zájazdy:

Ekvádor , Galapágy , Kolumbia
J

Jitka a Miroslav Škrabalovi

Obohacené zážitky

Milé BUBO, právě jsme se vrátili ze zájezdu Ekvádor-Galapágy-Kolumbie. Měli jsme možnost zažít zájezd ve společnosti úžasného průvodce Štefana. Štefan se po celou dobu staral o všechny naše potřeby, neustále nás ohromoval svými hlubokými znalostmi o historii, kultuře, zeměpise i politice navštívených zemí. Všechny si nás získal svým přátelským chováním a humorem, se kterým nám informace předával. Díky němu byly naše zážitky obohacené o jeho osobní přínos. Děkujeme a gratulujeme Vám, že u Vás pracují takoví lidé.  Jitka a Miroslav Škrabalovi

Zájazdy:

Ekvádor , Galapágy , Kolumbia
M

Mária Balková

Absolútne úžasný sprievodca

Laci bol absolútne úžasný. Tešila som sa na zájazd, lebo som mala konečne vidieť Borobudur a Prambanan. To bol cieľ a top, ale sprievodca Laci ma úplne dostal. Priznal sa, že na Bali rok študoval a všetko naozaj ovládal dokonale. Boli sme aj ako skupina všetci veľmi spokojní. On nám tiež neustále lichotil, že sme super skupina, no celkom som mu neverila, lebo vždy sa niečo a niekto nájde čo nie je celkom dokonalé. Môžem však napísať, že sme sa snažili. Na základe tejto skúsenosti môžem napísať, že akýkoľvek zájazd s Lacim, by som kedykoľvek absolvovala. Ďakujem Laci za Tvoju trpezlivosť, vytrvalosť, schopnosť počúvať nás klientov a chcieť nám za každú cenu vyhovieť, aby sme boli spokojní. Ja som bola veľmi spokojná. Veľa šťastných ciest prajem. Mária.

Zájazdy:

Indonézia