1821 príspevkov

Referencie, recenzie a skúsenosti

Úprimné a neprikrášlené hodnotenie dovolenky v exotike s vašou cestovnou kanceláriou.

R

Rodina Uhríková

Neuveriteľne vyvážená dovolenka

Dobrý deň, prostredníctvom vašej cestovnej kancelárie sme sa naša päťčlenná rodina zúčastnila na zájazde Rodinná pohoda v Thajsku, Malajzii a Singapure od 26.12.2022-09.01.2023. Od našej dovolenky síce už prešiel mesiac, ale po hektickom návrate do reality si aspoň človek môže utriediť myšlienky, spomienky a všetky zážitky, ktoré, ešteže boli zachytené na fotkách, lebo niektoré ani neverím, že sme mohli zažiť. Zažili sme prostredníctvom nášho/vášho sprievodcu Mareka Melúcha neuveriteľne vyváženú zážitkami a pozitívnymi emóciami a informáciami naplnenú dovolenku. Marek je človek a hlavne sprievodca telom aj dušou, ktoré aj so svojím hlasom odovzdal nám, účastníkom zájazdu plných očakávaní až bažiacich po všetkých zážitkoch. Marek bol úžasný, usmievavý a vždy dobre naladený, ochotný pomôcť či vo dne, či v noci pri nejakých problémoch, vždy zorientovaný, prosto sprievodca s veľkým S. Uvedomila som si, že tento človek nielen že vie, o čom hovorí, ale hlavne, že to hovorí zo srdca s radosťou a každý deň s odhodlaním spraviť nám, účastníkom na tomto zájazde z toho dňa najlepší zážitok v živote. Týchto dní sme s ním prežili 14 a chceme sa vám za ne poďakovať.Ulovili sme naozaj neopísateľne veľa zážitkov.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
E

Eva a Monika Gabrišová

Očakávania splnené na 150 %

Milé BUBO, 3.2.2023 sme sa vrátili z úžasnej dovolenky, ktorá splnila naše očakávania na 150 %. Radi by sme sa poďakovali za super zážitky a servis, ktorý nám bol poskytnutý počas celého zájazdu. Chceme vyzdvihnúť prácu a starostlivosť nášho delegáta Mateja Kolmana, ktorý nám počas celého pobytu poskytol výnimočnú starostlivosť, množstvo informácií o destinácii, zvieratách a živote v Afrike. Takých zamestnancov treba oceniť a vážiť si ich náročnú prácu. Ešte raz, veľké ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Keňa
A

Anonym

Kuba nad očakávania

Kuba a naša prvá skúsenosť s BUBO - všetko dopadlo nad naše očakávania. Skvelý sprievodca Ľubor - super prehľad, informácie, ktoré si len tak niekde neprečítam. Perfektná organizácia zájazdu, za krátky čas sme navštívili a videli veľa miest, čo by sa nám pri cestovaní na vlastnu päsť určite nepodarilo. Krásna a autentická Havana, Vinales, Trinidad,... A, samozrejme, večerné programy so super partiou! Nádherné zážitky, z ktorých budeme ešte dlho čerpať energiu. Jediná vec, ktorú by sme urobili inak - určite by sme si zvolili dlhší okruh Absolut total.

Zájazdy:

Kuba
A

Anonym

Zopakovanie Kuby

Po 15 rokoch sme si zopakovali Kuba absolut total a opáť s Bubom. Kuba ani Bubo nesklamali. Mali sme čo porovnávať aj vďaka chodiacej encyklopedii v podobe Ĺubora Ķučeru, ktorý nám dávkoval informácie v pravý čas, v pravých dávkach a hlavne s úsmevom. Boli sme super partia. Ďakujeme.

Zájazdy:

Kuba
A

Anonym

Měla jsem tu možnost...

Měla jsem tu možnost absolvovat zájezd Mexiko - Veľký okruh. Chtěla bych poděkovat Máriovi - průvodci, který se nám snažil všechny pozoruhodnosti Mexika co nejvíc přiblížit a svým odborným a zaníceným výkladem se mu to podařilo. Jsem ráda, že jsem tuhle část Mexika měla možnost poznat, doporučuji všem.

Zájazdy:

Karibik , Mexiko
A

Anonym

Úžasný zážitok

Úžasný zážitok,nezabudnuteľné destinácie, výborná organizácia najmä vďaka nášmu "Deluxe" sprievodcovi Tomášovi Kubušovi. Radi sa stretneme pri ďaľšej "poznávačke" s BUBO.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Zážitky Vietnam, Kambodža

V termíne 27.12. - 11.1.2023 sme sa zúčastnili zájazdu Vietnam, Kambodža Deluxe, z ktorého sme si odniesli neskutočné množstvo krásnych zážitkov vďaka nášmu deluxe sprievodcovi Tomášovi Kubušovi, ktorému za jeho priateľský a profesionálny prístup ďakujeme.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
A

Anonym

Poďakovanie sprievodcovi

Poďakovanie sprievodcovi Radi by sme poďakovali sprievodcovi Tomášovi za sprevádzanie po Vietname a Kambodži. Boli sme veľmi spokojní s prístupom a predovšetkým so širokým prehľadom o krajinách a históriii. ĎAKUJEME.

Zájazdy:

Kambodža , Vietnam
S

Silvia Augustinová

Kedy spoznáme veľkosť človeka

Touto cestou by som sa chcela velmi pekne podakovat za vsetky zazitky, ktore sa nam budu navzdy spajat s nasou cerstvo ukoncenou dovolenkou v Thajsku a Singapure. Malajziu sme, zial, kvoli zdravotnym problemom neabsolvovali a potvrdzujeme, ze velkost cloveka spozname v momentoch, kedy sa dostavame do problemov. Preto by som inak ako cez dotaznik rada podakovala za Marekovu starostlivost o mna a o moje dcerky. Kym sme boli hospitalizovane na poliklinike, bol s nami v stalom kontakte a i napriek statnemu sviatku a zatvorenej kancelarie BUBO bol schopny zabezpecit letenky tak, aby sme sa este mohli pripojit ku skupine a absolvovat este poznavacku Singapuru. Vdaka za ochotu pomoct patri aj pani Hanke, ktora nam bookovala letenky.  Verim, ze do buducna sa este s Marekom stretneme, je skvelym sprievodcom, ktoreho si clovek zela stretnut viackrat. Co sa tyka samotneho zajazdu, navrhujem z upgradeovanych ubytovani vylucit hotel TIPA KRABI, nakolko ubytovanie neprijemne prekvapilo po hygienickej stranke.

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
V

Veronika Čižmárová

Zážitky nielen formou fotiek

Chcem sa aj touto formou poďakovať za perfektný zájazd Thajsko - najkrajšie more Ázie, ktorý sme aj s priateľom absolvovali 9. 12. - 23. 12. 2022. Zájazd bol skvelo zoskladaný a každý deň sme ulovili perfektné zážitky, na ktoré budeme vždy radi spomínať. Pochváliť chceme aj našich sprievodcov Jara Kondáča, Mareka Kovára a Michala Wellbecka. Vždy boli super naladení, nápomocní a zájazd viedli naozaj profesionálne. Jaro má skvelé vedomosti a na zájazde sme sa všeličo zaujímavé dozvedeli. Som profesionálna fotografka a z našej cesty som si domov priniesla aj zážitky zachytené formou fotiek. Cestu som dokumentovala aj na mojom Instagrame, mnoho z toho ste aj prezdieľali na vašom profile, čo ma teší. Zpár fotiek som spravila aj našim sprievodcom. Ešte raz ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšie ulovené zážitky s BUBO niekedy v budúcnosti.

Zájazdy:

Thajsko
R

Rodina Čárska

Dar nadchnúť a inšpirovať

Chceme sa touto cestou veľmi pekne poďakovať za výnimočné dva týždne zážitkov z cesty Thajsko-Malajzia-Singapur 26.12. - 9.1. Zájazd bol skvele zorganizovaný, napriek veľkej skupine sme sa cítili príjemne a naše lovenie zážitkov prebehlo plynule a hladko. Obzvlášť chceme vyzdvihnúť a oceniť prácu Mareka Melúcha - veľmi si vážime, ak vie niekto vykonávať svoju prácu na + 150 %, ako to predviedol práve Marek. Oceňujeme jeho profesionálne vystupovanie, obdivuhodné znalosti, ktoré nám odovzdal veľmi prijateľnou formou, vytvorenie príjemnej dynamiky celej skupiny, záujem a starostlivosť o klienta, manažovanie krízových situácií a obdivuhodné nasadnie počas celého zájazdu. Marek má dar nadchnúť a inšpirovať, čo z neho nielen v našich očiach robí výnimočného parťáka a sprievodcu na cestách. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!!

Zájazdy:

Malajzia , Singapur , Thajsko
A

Anonym

Jambo!

Jambo! Pred niekoľkými dňami sme sa vrátili zo zájazdu v Keni. Chceli by sme touto cestou poďakovať našej sprievodkyni Andrejke Švecovej. Oceňujeme jej ochotu pomôcť v každej situácii, empatiu, znalosti a organizáciu skupiny počas nášho pobytu v Afrike. Prežili sme krásneho silvestra v Nairobi a ulovili kopu skvelých zážitkov na safari v Masai Mare. Veľkú 5-ku sme síce nedali, ale vynahradil nám to nádherný výhľad na majestátne Kilimandžaro v národnom parku Amboseli. Keňa je naozaj mzuri sana!

Zájazdy:

Keňa

UŽITE SI DOVOLENKU V EXOTIKE

Utečte pred zimou za najlepšiu cenu