Fínsko

Fínsko

Fínsko nekonečných ihličnatých lesov, tisícov jazier, sobov a prírody bez ľudí. Pobyt v prírode za skvelú cenu s polpenziou. Pozývame vás do krajiny, kde stretnete viac sobov než ľudí a kde spoločenský odstup dodržiavajú dobrovoľne už po stáročia.

Grécko

Krásu gréckych ostrovov dopĺňajú perly antickej architetúry. Poďte si s nami pozrieť slávne aj menej navštevované grécke pamiatky a ponorte sa ku koreňom európskej histórie za 999 eur.

Grécko
Nórsko

Nórsko

Aj Nórsko sa otvára svetu. A môžete ho zažiť toto leto bez výletných lodí a davov turistov. Pripravili sme pre vás opäť lepší program. Najnórskejšie mesto sveta (UNESCO), najdlhší fjord a najväčší ľadovec. Najdlhší cestný tunel sveta, najstrmšia cesta Nórska, slávna Cesta trollov. Oba fjordy UNESCO, najzápadnejšie miesta Škandinávie a veľa, veľa pobytu v prírode.

Nemecko

Krajina, ktorú vnímame najmä cez jej silnú ekonomiku, láka príťažlivou kombináciou alpskej prírody, tradičnej architektúry v malých mestách a pompéznych katedrál. Využite čas, keď je svet zatvorený, a pod vedením germanistov spoznajte Nemecko, na ktoré by ste si inokedy nedopriali čas. Skvelý program za 999 eur.

  • To najkrajšie z južného Nemecka

Nemecko
Švajčiarsko

Švajčiarsko

Cesta pre milovníkov Álp, kvalitných služieb a krásnej prírody. Eiger, Jungfrau, Matterhorn, Monte Rosa a Zugspitze. Klee, Chaplin, Chagall, Lenin, dadaizmus. Poézia v Hallstatte, cukráreň v Zürichu, slávny most v Luzerne. Ako bonus Orlie hniezdo v nemeckom Berchtesgadene. Veľa poznania, veľa zážitkov za 999 eur.

Pobaltie

Veľký okruh východnou hranicou Európskej únie. Začíname v estónskom Talline, kde nás očarí moderné Estónsko s bohatou históriou, potom secesná Riga, litovské Sudety v Klajpede a Vilnius s množstvom kostolov. Pekná, poučná cesta za 999 eur.

Pobaltie
Faerské ostrovy a Island

Faerské ostrovy a Island

Súostrovie farebných vtáčikov a oviec a mesačný ostrov v Atlantickom oceáne tvoria skutočnú európsku exotiku plnú hučiacich vodopádov, driemajúcich sopiek, rozľahlých ľadovcov, vybuchujúcich gejzírov a neposlušných elfov. Uvidíte, že aj v Európe sa dajú pestovať banány a v sychravom počasí sa ponoríte do nádherne teplej vody v Modrej lagúne.

Dánsko z rozprávky

Extrémne sympatická škandinávska krajina, ktorá v sebe spája to najlepšie zo severu aj zo zvyšku Európy. Systém funguje dokonale, mestá sú stavané pre ľudí, každý Dán má buď bicykel alebo dieťa alebo oboje. Tento program sme ušili deťom na mieru. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena.

Dánsko z rozprávky

Všetky uvedené krajiny patria medzi svetovú špičku v zvládaní situácie s koronou a ponúkajú bezpečnú dovolenku.

BUBO pre vás robí ešte viac:

VIAC PRIESTORU: ak cestujete sám, budete mať vlastné dvojsedadlo v autobuse pre seba. Spoluprihlásené osoby sedia, samozrejme, spolu. 
DEZINFEKCIA: BUBO zabezpečí pravidelnú dezinfekciu autobusu a vstup do autobusu bude možný len po dezinfekcii rúk
RÚŠKO: rúško je povinné počas autobusových presunov. Odporúčame si vziať dostatočný počet rúšok pre vaše pohodlie.
PRAVIDELNÉ VETRANIE: počas dlhších presunov budeme zaraďovať pravidelné prestávky na výmenu vzduchu v autobuse
ZDRAVOTNÝ STAV: pre účasť na ceste je nutný 100% zdravotný stav, odporúčame zdravotné poistenie
UBYTOVANIE: od hotelov žiadame hygienický koncept a súhrn vlastných hygienických opatrení zo strany hotela
GARANCIA PRE VÁS: 28 dní pred odchodom na cestu sa môžete rozhodnúť účasť zrušiť bez udania dôvodu s refundáciou sumy uhradenej za zájazd do 5 pracovných dní. Platí pre klientov prihlásených od 20. júna 2020.
GARANCIA OD BUBO: BUBO garantuje pri tomto zájazde, že v prípade uzatvorenia hraníc či v prípade zmeny statusu navštívenej krajiny z pohľadu vlády SR vráti účastníkom uhradenú sumu v plnej výške najneskôr 7 dní po plánovanom odchode na zájazd. Platí pre klientov prihlásených od 20. júna 2020.