Faerské ostrovy, Azorské ostrovy, Fínsko, ale aj Keňa, Maldivy, Zanzibar či Dubaj.

🏝Všetky cesty do 30. septembra zorganizujeme privátne pre vašu uzatvorenú skupinku od 4 klientov za cenu štandardného skupinového zájazdu.

Všetky zvýšené náklady berieme na seba my a vy tak ušetríte stovky eur.

Čo tým získate?

  • špičkový BUBO sprievodca sa venuje len vám - viac zážitkov
  • cestujete len s ľuďmi, ktorých si vyberiete a dobre poznáte - viac bezpečnosti
  • rozhodnete sa a môžete ísť v ľubovoľnom termíne - viac flexibility

Ozvite sa nám a ušijeme termín na mieru len pre vašu privátnu skupinku.

Nórsko

Nórsko

Nórsko môžete zažiť toto leto bez výletných lodí a davov turistov. Pripravili sme pre vás opäť lepší program. Najnórskejšie mesto sveta (UNESCO), najdlhší fjord a najväčší ľadovec. Najdlhší cestný tunel sveta, najstrmšia cesta Nórska, slávna Cesta trollov. Oba fjordy UNESCO, najzápadnejšie miesta Škandinávie a veľa, veľa pobytu v prírode.

Faerské ostrovy

Súostrovie farebných vtáčikov a oviec v Atlantickom oceáne predstavuje skutočnú európsku exotiku plnú hučiacich vodopádov a nedotknutej prírody. Uvidíte, že aj v sychravom počasí je Európa nádherná.

Faerské ostrovy
Fínsko

Fínsko

Fínsko nekonečných ihličnatých lesov, tisícov jazier, sobov a prírody bez ľudí. Pobyt v prírode za skvelú cenu s polpenziou. Pozývame vás do krajiny, kde stretnete viac sobov než ľudí a kde spoločenský odstup dodržiavajú dobrovoľne už po stáročia.

Grécko

Krásu gréckych ostrovov dopĺňajú perly antickej architetúry. Poďte si s nami pozrieť slávne aj menej navštevované grécke pamiatky a ponorte sa ku koreňom európskej histórie s vaším privátnym slovenským sprievodcom.

Grécko
Nemecko

Nemecko

Krajina, ktorú vnímame najmä cez jej silnú ekonomiku, láka príťažlivou kombináciou alpskej prírody, tradičnej architektúry v malých mestách a pompéznych katedrál. Využite čas, keď je svet zatvorený, a pod vedením germanistov spoznajte Nemecko, na ktoré by ste si inokedy nedopriali čas. Skvelý program a sprievodca, ktorý sa venuje len vašej individuálnej skupinke.

  • To najkrajšie z južného Nemecka

Švajčiarsko

Cesta pre milovníkov Álp, kvalitných služieb a krásnej prírody. Eiger, Jungfrau, Matterhorn, Monte Rosa a Zugspitze. Klee, Chaplin, Chagall, Lenin, dadaizmus. Poézia v Hallstatte, cukráreň v Zürichu, slávny most v Luzerne. Veľa poznania, veľa zážitkov za super cenu.

Švajčiarsko
ZANZIBAR a MALDIVY

ZANZIBAR a MALDIVY

Ostrovy, kde budete sami. Absolútny pokoj, nula turistov, nádherné more a pláže oveľa bezpečnejšie než tie v Európe. Na návštevu Maldiv nepotrebujete ani test na covid. Doprajte si tento exkluzívny zážitok. Po návrate na Slovensko dospíte jetlag v domácej karanténe, utriedite si zážitky a fotografie a vrátite sa do reality. Idete?