Ako klient  ČSOB logocestujete ako VIP klient s cestovnou kanceláriou BUBO bezpečne. Vo svete po korone bude ešte dôležitejšie mať dobrého kapitána. Bezpečnosť, skúsenosti a know-how. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Na základe dlhoročnej spolupráce medzi ČSOB Private Banking a BUBO si vám dnes dovoľujeme predložiť výnimočné zľavy na silvestrovské cesty s BUBO do exotiky. Samozrejme, v prípade zmeny bezpečnostných odporúčaní, máte ako klient ČSOB logo nárok na vrátanie plnej uhradenej sumy 14 dní pred odchodom. 

Ponuka platí pri prihlásení sa do 15. júla a platí pre všetky vaše spolucestujúce osoby. Pre získanie zľavy zadajte, prosím, do poznámky meno Vášho privátneho bankára.

Na všetky otázky vám odpovie pracovníčka BUBO

Nikola Deckous

E: nikola.deckous@bubo.sk

Nikola Deckous
nepál

SILVESTER V NEPÁLE 

Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom, na brehy posvätnej Gangy. Treba zažiť!

Na získanie zľavy 50 percent uveďte do poznámky meno Vášho privátneho bankára.

SILVESTER V THAJSKU

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie.

Na získanie zľavy 30 percent uveďte do poznámky meno Vášho privátneho bankára.

thajsko
sri lanka

SILVESTER NA SRÍ LANKE

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými ľuďmi. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel). Hotely s bazénom, pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu.

Na získanie zľavy 30 percent uveďte do poznámky meno Vášho privátneho bankára.

VIETNAM, KAMBODŽA

Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.

Na získanie zľavy 30 percent uveďte do poznámky na prihláške meno Vášho privátneho bankára.

vietnam a kambodža