Ako klient  ČSOB logocestujete s cestovnou kanceláriou BUBO najvýhodnejšie. Precestujte svet, spoznajte sedem divov sveta na tej najvyššej úrovni a ulovte si vlastné nezabudnuteľné zážitky.

Na základe dlhoročnej spolupráce medzi ČSOB Private Banking a BUBO si vám dnes dovoľujeme predložiť výnimočnú ponuku. Zľavu viac než 12 000 € na cestu privátnym lietadlom okolo sveta po všetkých siedmich novodobých divoch našej planéty. Čaká vás Petra v Jordánsku, Taj Mahal v Indii, Veľký čínsky múr, Chichen Itza v Mexiku, Machu Picchu v Peru, brazílske Corcovado aj rímske Koloseum.

Ponuka platí pri prihlásení sa do 1. marca a platí pre všetky vaše spolucestujúce osoby. Pre získanie zľavy zadajte, prosím, do poznámky meno Vášho privátneho bankára.

Cena zájazdu pre vás bude 22 222 €.

Celý program tejto luxusnej cesty nájdete tu.

V balíčku vám, samozrejme, ponúkame tú najvyššiu úroveň.

  • let v kategórii business class (prémiový alkohol na palube bez obmedzenia, večera s pilotom, VIP servis a transfery, vlastná letuška)
  • najlepšie hotely sveta (Intercontinental, Oberoi, Peninsula, Iberostar, Palacio Nazarenas, Belmond Copacabana Palace, Gran Marquise, St. Regis)
  • maximálne 20 cestujúcich v skupine 
  • 13 x luxusná polpenzia a 4 x all inclusive 

Na všetky otázky vám odpovie pracovníčka BUBO

Nikola Deckous

T: 02/52635254

E: nikola.deckous@bubo.sk

Nikola Deckous
Petra - Jordánsko

PETRA

Na letisku stojí Vaše lietadlo. Všetko je pripravené na Vašu cestu okolo sveta súkromným lietadlom. Vaše miesto, Váš kapitán, Váš sprievodca, Vaša cesta. Vedeli ste, že všetky slovenské cesty okolo sveta sprevádzajú BUBO sprievodcovia? 

Začíname.

Petra. Švajčiarsky cestovateľ Burckhardt objavil toto mesto v prestrojení v roku 1812. Tajomnú, ba priam magickú atmosféru si mesto udržalo dodnes. 

Taj Mahal

Najkrajšia stavba postavená z čistej lásky umocnená mramorom a dotvorená polodrahokamami. Do Taj Mahalu vstúpime ako prví a práve teraz ráno urobíte tie najlepšie fotografie. Naplno si vychutnáme prechádzky záhradami, nafotíme si túto geniálnu stavbu takmer z každej strany a na stenách vychutnáme majstrovstvo ľudí, ktorí takéto niečo dokázali v 17.storočí vytvoriť.

Taj Mahal
veľký čínsky múr

Veľký čínsky múr

Je viditeľný z mesiaca? Zdoláme stovky schodov, ale námaha stojí za to. Koľkokrát ho človek videl na obrázkoch? Teraz stojíme priamo na ňom a kráčame vyššie a vyššie. Vysoké schody nás trochu spomaľujú, pot z nás tečie doslova prúdom, ale ten zážitok z toho je na nezaplatenie. Tu človek vie, že cesta okolo sveta stojí za to!

Chichen Itza

Jedno z najväčších miest mayskej civilizácie Chichen Itza uchváti Vašu predstavivosť. Majestátny Kukulkánov chrám, v ktorom bol slávny trón s jaguárom. Legendárny operený had bol priamo spojení s chrámom a pyramída vzbudzovala u veriacich úžas. Spolu odhalíme mystérium Mayov.

Chichen Itza v Mexiku
machu picchu

machu picchu

Nasadáme na luxusný vlak, ktorý nás berie až do Aguas Calientes. Zelené hory a divoká rieka Urubamba. Inti, boh slnka je na našej strane. Už s prvými pohľadmi ostanete bez slov. Úžasné mesto hlboko v horách, ktoré Španieli nikdy nenašli a vďaka tomu nedobyli. Zachovalé stavby, pobehujúce a pózujúce lamy. Toto nestačí vidieť na fotkách, to musí človek zažiť.

RIO DE JANERO

710 metrov vysoká hora Corcovado, ktorej dominuje 30 metrov vysoká socha Krista Spasiteľa. Rio de Janeiro mesto farieb a jedno z najkrajších veľkomiest na svete. Samozrejme, že mu venujeme celý deň. Vyvezieme sa vláčikom ku Kristovi, lanovkou na Cukrovú Homoľu, kde niekto kedysi napísal: Prišiel som do Ria zomrieť. Keď som uvidel toto, rozhodol som sa žiť. Pochopíte prečo.

RIO DE JANERO
Koloseum

Koloseum

Aréna pre gladiátorov, kam sa zmestilo osemdesiattisíc divákov... Champions League starej doby. Prázdniny v Ríme. Romulus a Remus založili na siedmich kopcoch mesto, ktorému právom patrí prívlastok večné.

Výnimočnú cenu vám ponúkame aj na ďalšie 3 zájazdy

Všetky spĺňajú najvyššiu kvalitu, primeranú vašim najvyšším nárokom

Zľavu aj ponuku vám ušijeme na mieru v našej kancelárii

K

Amerika  

Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

14 dní

Trvanie

3700
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

14 dní

Trvanie

3450
K

Afrika  

Maurícius, Seychely, Réunion


náročnosť

11 dní

Trvanie

3040

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva