Cesta do budúcnosti ako darček od BUBO. Prihláste sa teraz na jeden zo zájazdov uvedených nižšie a ako darček dostanete od nás cestu na EXPO do Dubaja vrátane letenky, ubytovania, vstupného na EXPO a všetkých transferov.

CESTUJTE S BUBO do budúcnosti na úžasné EXPO DUBAJ 2020
 
Návod na cestu do budúcnosti:
 
1. Vyberte si ktorýkoľvek zo zájazdov z našej ponuky nižšie

2. Nájdite si termín, ktorý vám vyhovuje, a prihláste sa na zájazd

3. Uhraďte zálohu za zájazd vo výške 60% z ceny

4. Po uhradení zálohy vám mailom príde unikátny poukaz na cestu zdarma na EXPO DUBAJ 2020. Poukaz platí pre počet osôb z pôvodnej objednávky. Je prenosný a môžete ho darovať.

5. Otvorte si zájazd Cestujem s BUBO na Dubaj EXPO 2020 a vyberte si termín. Vyplňte prihlášku, zadajte zľavový poukaz (vľavo dolu v prihláške, pod kalkuláciou) a na EXPO v Dubaji cestujete zadarmo špičkovou leteckou spoločnosťou Emirates. V cene máte letenku, ubytovanie v hoteli Four Points by Sheraton, raňajky, slovenského sprievodcu, všetky transfery aj vstupné na EXPO.

6. Dokončite prihlasovací proces, uhraďte letiskové poplatky (97,14 eur) a prípadné doplnkové služby ako business class či cestovné poistenie. A cesta do budúcnosti je vaša!

Tip na termín: Odporúčame odlet 25.1. (27.1. je slovenský deň), prípadne termín cez Valentína a jarné prázdniny. 
K

Afrika  

Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana

18.02. → 26.02. +14 termínov

náročnosť

9 dní

Trvanie

2404
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

2414
K

Afrika  

Egypt


náročnosť

11 dní

Trvanie

1760
K

Amerika  

Galapágy, Kolumbia, Ekvádor


náročnosť

14 dní

Trvanie

6710
K

Polárne oblasti   Európa  

Faerské ostrovy, Škandinávia, Island, Dánsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

3328
E

Ázia  

Irak


náročnosť

11 dní

Trvanie

5240
K

Európa  

Škandinávia, Nórsko, Island


náročnosť

13 dní

Trvanie

3308
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Zimbabwe, Zambia, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

16 dní

Trvanie

3864
K

Amerika  

Kanada


náročnosť

13 dní

Trvanie

3860
FAQ:

1. Je na cestu do Dubaja povinné očkovanie?
Očkovanie do Dubaja nie je povinné. Pred cestou je potrebný PCR test. Keďže sa vraciame do Viedne, na rozdiel od príletu do Bratislavy, nepotrebujete si pred odletom domov robiť v Dubaji PCR test. 

2. Môžem cestovať do Dubaja s inými spolucestujúcimi ako na hlavný zájazd?

Áno, môžete tak, napríklad, zobrať do Mexika deti, a do Dubaja rodičov. Prípadne si môžete užiť Mexiko s vašou manželkou a Dubaj venovať vašim dvom deťom.

3. Na hlavný zájazd cestujem sám, do Dubaja by som však zobral aj dcéru. Je to možné?
Áno. Je to možné za príplatok 755 eur.

4. Na hlavný zájazd cestujem s partnerom, do Dubaja by som však išla sama. Je to možné?
Áno. Zľavový poukaz pre vášho partnera je však nerefundovateľný a ak ho chcete niekomu darovať, je potrebné, aby bol s vami na jednej prihláške.

6 fotografií

Cestujte s nami do budúcnosti

PODMIENKY získania cesty do budúcnosti zadarmo:

Stačí vám objednať si ľubovoľný zo zájazdov BUBO označených logom EXPO a získate poukaz na cestu zdarma na EXPO pre rovnaký počet osôb, ako je na hlavnej objednávke. Ak si kúpite, napríklad, cestu do Mexika pre 4 osoby, aj do Dubaja môžete zadarmo cestovať 4.

Poukaz je prenosný, použiť ho však môžete len jednorazovo a nevyužitý poukaz či jeho časť nie je možné refundovať. Zájazdy sa riadia štandardnými podmienkami o účasti na zájazde BUBO. V pripade zrušenia hlavného zájazdu zo strany BUBO, či vis maior, sa vám suma uhradená za hlavný zájazd presunie do kreditu a budete ju môcť využiť na ktorýkoľvek zájazd z ponuky BUBO s odchodom najneskôr 30. 6. 2023. Suma uhradená za hlavný zájazd je nevratná a tento kredit nie je možné kombinovať s inými zľavami.

Akcia Dubaj zadarmo sa vzťahuje len na novo prihlásených klientov a nedá sa kombinovať so zľavami z minulosti. Ak si napríklad presúvate zájazd z roku 2019, máte na výber medzi pôvodnou zľavou a akciou Dubaj zadarmo. Ponuky sa nedajú kombinovať.