Vezmi svoju obľúbenú ženu zadarmo do krajín, kde vládnu ženy!

Emiráty, Kuba či Juhoafrická republika. Na prvý pohľad nemajú tieto krajiny možno nič spoločné a v očiach ľudí sú vnímané ako krajiny, ktoré sú menej demokratické ako Slovensko. Je tomu ale naozaj tak? Možno tvoje vnímanie demokracie zmení fakt, že (nielen) v týchto krajinách je percentuálny podiel zastúpenia žien v parlamente zhruba 50 %, ba až vyšší. O dôležitých zákonoch tu teda rozhoduje najmä ženská ruka.

Využi zľavu do výšky až 50%. Akcia platí do piatka 10.03.2023.

Banánové republiky

Banánové republiky

29.08. → 09.09.2023

Tri exotické krajiny, ktoré sú na Slovensku stále populárnejšie. Tento zájazd predstavuje ideálnu dovolenkovú kombináciu. Príroda v Nikarague, moderný eko turizmus v Kostarike a biznis svet v Paname. Od pobrežia Tichého oceánu až po Karibik na vás čakajú zážitky a poznanie nového sveta.

zobraziť zájazd

Kuba - Havana, Varadero

17.05. → 28.05.2023

Ostrov preslávila najmä salsa, Ché Guevara, Fidel Castro, Hemingway, Ibrahim Ferrer, klasické cigary a rum. Kuba však ponúka oveľa viac: budeme si vychutnávať jej prírodu, mestá typickej koloniálnej architektúry, prastaré americké limuzíny a krásnych a neuveriteľne energických ľudí. Záver bude patriť oddychu na preslávených plážach v štýle all inclusive.

zobraziť zájazd
Kuba - Havana, Varadero
Kuba Absolut total

Kuba Absolut total

18.10. → 02.11.2023

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum lieta kdesi vo vzduchu a bude vás sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite, či chcete, alebo nechcete, a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky šťastné kúty ostrova slobody a pochopíme, ako funguje.

zobraziť zájazd

Kuba - All inclusive

18.10. → 29.10.2023

Najlepšia krajina Karibiku je Kuba. Poďte sa o tom presvedčiť na najpopulárnejší BUBO zájazd. Koloniálna Havana so svojou podmanivou atmosférou, pokojné údolie Viňales a najlepšie kubánske cigary, pamiatky UNESCO v Trinidade, Zátoka svíň a po toľkých zážitkoch nie je nič lepšie ako pláže Varadera so zaslúženým relaxom a servisom all inclusive. Zažite na vlastnej koži nákazlivú kubánsku pohodu.

zobraziť zájazd
Kuba - All inclusive
Island, Nórsko - najkrajšia Európa

Island, Nórsko - najkrajšia Európa

16.07. → 28.07.2023

Poďte s nami na fascinujúci koniec Európy. To najlepšie z dvoch výnimočných krajín s prepracovaným programom. Dúhové hory Landmannalaugar v cene! Okrem toho najkrajšie fjordy, sopky, vodopády, šíry Atlantik. Preplavíme sa k veľrybám, budeme obdivovať modernú architektúru Oslo aj drevené domčeky Bergenu. Nekonečne dlhé dni pod vedením vyštudovaných škandinavistov.

zobraziť zájazd

Gorily a safari v Afrike

27.07. → 06.08.2023 a 19.10. → 29.10.2023

Vydáme sa na trávnaté pláne národného parku Masai Mara, ktoré poskytujú život miliónom zvierat a patria k najfascinujúcejším oblastiam našej planéty. Zebry, antilopy, pakone, levy, hyney, nosorožce, plameniaky, o každom sa niečo dozviete od našich vysokokvalifikovaných sprievodcov. A potom neuveriteľný zážitok. Hodina v spoločnosti horských goríl, o ktorej budete rozprávať ešte vašim vnukom. 

zobraziť zájazd
Gorily a safari v Afrike
Arábia - 11 sultanátov, kráľovstiev a emirátov

Arábia - 11 sultanátov, kráľovstiev a emirátov

06.10. → 17.10.2023

Opulentné sultanáty a emiráty hýbu svetom. Väčšina ľudí im závidí ich súčasné bohatstvo, my sa však prenesieme o pár desiatok rokov dozadu a uvidíme nesmierne ťažký život predošlých generácií. Až tu si uvedomíme, že Slovensko je raj. Štáty zálivu však budujú svoju krajinu s víziou a aj preto tu za pár rokov vyrástli mestá, o akých sa nám môže iba snívať. Milujeme Arábiu a na tomto zájazde sa dozviete prečo.

zobraziť zájazd

Všetky krajiny Arabského zálivu - aj Saudská Arábia

06.10. → 24.10.2023

Veľká cesta Arábiou, ktorá vás navždy zorientuje v tomto fascinujúcom regióne. Doha, Kuvajt, Doha. Bahrajn, Omán, Dubaj. Abu Dhabí, Rijád, dlho neprístupná Medina. Urobte si obraz o mestách, ktoré poznáte z médií. Luxusná na dovolenka na top úrovni. Perzský záliv aj Červené more. História obchodných ciest, luxusné nákupy, súčasná politika. Každý deň nové zážitky a nové pohľady na našu súčasnosť. 

zobraziť zájazd
Všetky krajiny Arabského zálivu - aj Saudská Arábia
Južná Afrika Total

Južná Afrika Total

22.11. → 07.12.2023

Kapské mesto, Viktóriine vodopády, safari v Botswane, tajomné horské kráľovstvá Lesotho a Eswatini. Nadýchame sa vône oceánu na mieste, odkiaľ Európania začali osídľovať Afriku. Ochutnáme lahodné vína, ktorých tradíciu sem priniesli hugenoti z La Rochelle a do očí divočine sa pozrieme na safari v Chobe a Krugeri. Kúpanie sa na juhoafrickej riviére na záver. Maximum z južnej Afriky. Zaraďte sa dobrej spoločnosti.

zobraziť zájazd

Mexiko veľký okruh

29.09. → 14.10.2023

Mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Cesta ríšou Olmékov, Zapotékov, Teotihuacáncov, Toltékov, Máyov, Mixtékov a Aztékov od roku 1995. Jedzte ako Mexičania, spievajte ako Mexičania a milujte život tak ako Mexičania.

zobraziť zájazd
Mexiko veľký okruh