dovolenka v exotike?

Ponúkame vám zážitky na všetkých šiestich kontinentoch, 195 krajín celého sveta, najkrajšie pláže, poznávacie cesty, najväčšie expedície so skúsenými slovenskými sprievodcami. Ako si vybrať tú správnu dovolenku v exotike? Naši klienti sa nemýlia a poradia aj vám. Prinášame vám prehľad ciest, o ktoré majú klienti BUBO dlhodobo najväčší záujem od safari v Afrike cez pláže Thajska, andské sedlá v Bolívii či pyramídy v Mexiku. Neviete sa rozhodnúť? Nechajte sa inšpirovať.

Kolumbia je neskutočne kontrastná krajina, a čo sme v nej mohli - aj vďaka BUBO zažiť - je len nepatrným zlomkom jej neuveriteľného potenciálu

Ivan Mikuš

Klient

Ivan Mikuš
Srí Lanka

Srí Lanka

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ajurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu. Veľký hit roku 2019.

Kuba

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by ešte vždy suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum lieta kdesi vo vzduchu a bude vás sprevádzať po celej ceste. Poďte to ešte stihnúť, kym sa ostrov definitívne nezmení. Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky šťastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba ponúka.

Kuba
Južná Afrika

Južná Afrika

Skokan roka. Afrika láka, teraz je čas! Päť krajín na juhu Afriky. Nadýchame sa vône oceánu v úžasnom Kapskom meste, ochutnáme lahodné vína, ktorých tradíciu sem priniesli hugenoti z La Rochelle a zažijeme dokonalé safari v národných parkoch Chobe a Kruger. Horské kráľovstvá Lesotho a Eswatini sú čerešničkou na torte. Nikto iný nepozná na Slovensku Afriku lepšie. Zaraďte sa dobrej spoločnosti.

Vietnam, Kambodža

Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru. Oddych na vietnamských plážach v cene.

Vietnam, Kambodža
Thajsko, Malajzia, Singapur

Thajsko, Malajzia, Singapur

Už 15 rokov v prvej päťke našich najpopulárnejších zájazdov. Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. 5 nocí na plážach Andamanského mora s množstvo výletov v cene. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Dokonalá kombinácia aj pre skúsených cestovateľov.

Kolumbia

Kolumbia patrí právom medzi najkrajšie krajiny na svete. Scenérie pre každú chuť. Zelená džungľa, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultúra, fascinujúce pamiatky a pohodové karibské pobrežie. Značne sme rozšírili program, zredukovali sme presuny (mnohými preletmi) na minimum a máme čas sa venovať zážitkom naplno. Ide o kvalitný originál typický pre BUBO.

Kolumbia

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.