Maratón premietaní (Thajsko, India, Kuba)

Maratón premietaní (Thajsko, India, Kuba)

Jiří Jobánek

Jiří Jobánek

PONDELOK 18:30, RIVER´S CLUB

3 premietania (Thajsko, India, Kuba) na lodi na Dunaji. Zážitky z celého sveta.
 
Nádherná kombinácia troch krajín v juhovýchodnej Ázii. Thajsko a jeho hlavné mesto anjelov. Zlaté vežičky chrámov, najlepšie ananásy, vrčanie tuktukov a ruch nočných barov. Krásne pláže Andamanského mora, masáže priamo na pláži, grilovaná barakuda s výhľadom na dokonalý západ slnka. Priateľský islam v Malajzii a najčistejšie mesto na svete. Sprevádza vás dlhoročný BUBO sprievodca Jiří Jobánek.
 
Chudoba alebo hodváb? Špina alebo Taj Mahal? Šťavnaté premietanie o neuveriteľnej Indii. Dillí, Kalkata, Bombaj. Spaľovanie mŕtvych vo Varanasi, magické chrámy Ajanty a Ellory. 10 pamiatok UNESCO. Incredible India. To všetko na premietaní s Martinom Šimkom.
 
BUBO a Kuba patrí k sebe. Na Kube a Kubou žijeme. Poznáme tam stovky ľudí, ich mentalitu, vieme vybaviť aj nemožné a najmä dnes, keď sa na Kubu chystá celý svet, my vieme ako v nej plávať. Naša sprievodkyňa Katka Líšková ukázala čaro Kuby tisíckam klientov a dokonale sa v nej orientuje. Zážitky na Kube dokumentuje svojim fotoaparátom a jej fotky sa objavili na nejednej výstave.

Odporúčame tieto zájazdy

K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

13 dní

Trvanie

2560
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

1754
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

1784
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

16 dní

Trvanie

2820