Ochutnaj svet s BUBO

Ochutnaj svet s BUBO

Ľuboš Fellner

Ľuboš Fellner

Fresh Market, 12.00

Prvý festival chutí a cestovania v bratislavskom FreshMarkete a BUBO nemôže chýbať. Príď na jarný BUBO bál. 10 hodín premietaní z celého sveta v sobotu a v nedeľu. Ľuboš Fellner, Jozef Zelizňák, Katarína Líšková a mnohí ďalší. 

12:00 Japonsko Kataríny Líškovej - Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Nad mnohými vecami sa nám v Japonsku zastavuje rozum. Sebavedomý a tvrdo pracujúci národ s jedinečnou izolovanou kultúrou.Ultra moderné veci fungujú s tisícročnými tradíciami. Poradíme Vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.

13:00 Malajzia, Singapur, Bali očami mladých. Sára cestuje od svojich šiestich rokov a navštívila všetky kontinenty okrem Antarktídy. Teraz má sedemnásť a podelí sa s vami o svoje skúsennosti s rodinnými zájazdmi z pohľadu dieťaťa aj mladej ženy. Neznáma Malajzia, legendárny Singapur a pláže na božskom Bali. Rady Ľuboša Fellnera.

14:00 Severná Kórea od roku 2005 - Ak ste sledovali poslednú olympiádu, možno ste získali pocit, že KĽDR sa otvára svetu. Poďte sa pozrieť na realitu. Ako to vyzeralo v Severnej Kórei v roku 2005, keď sme sem zorganizovali prvú cestu zo Slovenska aj Čiech od roku 1989? Neskutočné príbehy a plynulé prelínanie fikcie a reality.

15:00 Patagónia Ľuboša Fellnera - Pripravte sa na to najkrajšie z našej planéty. Predĺžený pobyt v národnom parku Torres del Paine a túra k legendárnym vežiam. V mačkách na majestátny argentínsky ľadovec Perito Moreno. Plavba loďou na miesta, ktorých sa dotklo pred vami minimum ľudí. Alejou ľadovcov až na Hornov mys.

16:00 India, Nepál, Tibet a Čína Kataríny Líškovej - Do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu lásky, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom. Jablková štrúdla v Kathmandú, Dal-bhat-tarkari v Chitwane, palak paneer s výhľadom na Gangu a kura tandoori v top reštaurácii Dillí. Príďte si tento zážitok parádne užiť.