Trans Danube Swim 2018

Trans Danube Swim 2018

t

test

River Park, Bratislava, 13:00

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Transdanube Swim.

Ľuboš Fellner je lovcom zážitkov po celom svete, no prečo neloviť aj v našich vodách? Poďte s nami preplávať Dunaj už po piatykrát!

My Slováci to opäť dokážeme! Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Keďže bezpečnosť je prvoradá, máme zastavenú lodnú dopravu, sú pripravené záchranárske člny, potápači a mnohí sprievodcovia BUBO pripravení zasiahnúť.

Veľmi nás teší rastúci záujem o túto adrenalínovú a striktne limitovanú akciu, z ktorej si aj tento rok odnesiete exkluzívnu kúpaciu čiapku. Hladina Dunaja nás prenesie zo svojho severného brehu na južný a v BUBO tak otvárame cestovateľský festival Od pólu k pólu.


VIDEÁ A INFORMÁCIE:

Videá z akcie nájdete tu.