Trans Danube Swim 2020

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim. Jedna z mála verejných športových akcií v Bratislave v čase opatrení proti korone bezpečným spôsobom priblížila Dunaj všetkým Bratislavčanom aj milovníkom tejto nádhernej rieky.

Už teraz sa tešíme na rok 2021. Zapíšte si do kalendára - nedeľa 5. septembra. Štartujeme opäť o 14.00.

Trans Danube Swim 2020 - Preplávajte s nami Dunaj -

Spoločne sme to dali!

7. ročník Trans Danube Swim sa do histórie zapíše ako rok, keď zorganizovať takúto akciu si žiadalo viac odvahy než vstúpiť do dunajských vĺn.

Spoločne sme to dali a takmer tisíc Slovákov, Čechov, Nemcov, Maďarov a Rakúšanov s nami aj v roku 2020 preplávalo Dunaj.

čaro dunaja

Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

Trans Danube Swim - TDS - 2020
Trans Danube Swim - Bezpečné preplávanie Dunaja

bezpečnosť na prvom mieste

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Kedže bezpečnosť je prvoradá, každý rok zastavujeme lodnú dopravu, pripravujeme záchranárske člny, potápačov. Mnohí sprievodcovia BUBO sú pripravení kedykoľvek zasiahnuť.

V roku 2020 sme organizáciu prispôsobili zmeneným podmienkam spôsobeným koronou. Rúška na štarte aj v cieli, dezinfekcia, bezpečnostné odstupy. Sme hrdí na to, že sme to spoločne dali. 

TRANS DANUBE SWIM 2020
Ďakujeme vám!

Sedem rokov akcie Trans Danube Swim. Tradícia, akú nemá Viedeň ani Budapešť. Pridajte sa k nám 5. septembra 2021 aj vy!

Trans Danube Swim 2020

#LOVCIZAZITKOV

BLOGY

Azorské ostrovy Blog

Blog Azorské ostrovy

Azorské ostrovy sú stále turisticky značnou neznámou. Pritom veľmi často nájdete prirovnanie, že ide o jedny z najkrajších ostrovov sveta. Takéto…

Ľuboš Fellner 29 min. čítania

BUBO Covid garancia

Vrátenie peňazí pri pozitívnom teste