Trans Danube Swim 2020

Viete, čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim. Jedna z prvých verejných športových akcií v Bratislave v čase po korone opäť priblíži Dunaj všetkým Bratislavčanom aj milovníkom tejto nádhernej rieky.

Dodržíme všetky bezpečnostné nariadenie vlády a budeme dbať o vašu bezpečnosť na štarte aj v cieli. Aj preto sme tohtoročný limit stanovili na 999 účastníkov (o 30% menej než minulý rok).

Trans Danube Swim 2019 - Preplávajte s nami Dunaj -

Preplávajte s nami Dunaj aj v roku 2020

Zapíšte si kalendára. V nedeľu 30. augusta 2020 plávame cez Dunaj opäť. 

Leto 2020 môžete ukončiť vo veľkom štýle. Poďte s nami preplávať Dunaj už po siedmy raz!

Pre kúpu lístku využite, prosím, internet a prihláste sa online.

Prihláste sa

čaro dunaja

My Slováci sme to opäť dokázali, no v Dunaji sa v nedeľu rozprávalo aj po nemecky, holandsky, anglicky a španielsky! Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

Trans Danube Swim - TDS - 2019
Trans Danube Swim - Bezpečné preplávanie Dunaja

bezpečnosť na prvom mieste

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Kedže bezpečnosť je prvoradá, zastavíme lodnú dopravu, pripravíme záchranárske člny, potápači a mnohí sprievodcovia BUBO budú pripravení zasiahnuť.

Celú organizáciu prispôsobíme zmeneným podmienkam spôsobeným koronou. Dodržíme všetky nariadenia vlády a urobíme všetko pre vašu bezpečnosť. 

Veľmi nás teší rastúci záujem o túto adrenalínovú a striktne limitovanú akciu, z ktorej si už tisícky plavcov odniesli exkluzívnu kúpaciu čiapku. Hladina Dunaja nás aj tento rok prenesie zo svojho severného brehu na južný a v BUBO tak otvoríme cestovateľský festival Od pólu k pólu. Teraz je to najlepší čas.

TRANS DANUBE SWIM 2019
Ďakujeme vám!

Už šiesty rok sme plávali cez Dunaj. Tradícia, akú nemá Viedeň ani Budapešť. Pridajte sa k nám 30. augusta 2020 aj vy!

Trans Danube Swim 2019

#LOVCIZAZITKOV