Šťastná visačka

Posvätenie visačky

Pri odchode na zájazd obdržíte aj BUBO visačku na batožinu. Pre vaše šťastné lety ju posvätil kňaz Pandit Hariščander v Ramovom chráme vo Vasant Kunj. A naozaj to funguje! A ak nespadne vaša batožina, nemusíte sa obávať ani vy!

Visačku sme odskúšali

Ľuboš Fellner ju vyskúšal na miestnom prelete na Východnom Timore a aj pri exotickom lete na Nauru. Týchto letov sa možno inak obávať, no posvätená visačka evidetne funguje. Na videu vidíte odlet privátnym lietadielkom z hlinenej dráhy ostrova Atauro. Náš pilot nám osobne batožinu naložil a v celom lietadle sme iba my Bubáci. BUBO lety sú každopádne príjemným uloveným zážitkom.

Exkluzívna, bezpečná, šťastná

Nová visačka na batožinu je originálom, ktorý sme nechali vyrobiť po 25 ročných intenzívnych cestovateľských skúsenostiach. Táto fotografia je zrealizovaná už po prelete morskej úžiny Wetar. Pod nami bolo more s najväčšou biodiverzitou na svete a my sme tu zažili najkrajší šnorcheling. Práve tu nájdete najkrajšie koraly sveta, 643 druhou živočíchov a až 253 druhov rybičiek, čo je svetový rekord. Let bol krásny a bezpečný. Prajeme Vám, nech Vaša najbližšia dovolenka smeruje na tie najvýnimočnejšie miesta našej planéty. Šťastné cesty!