Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!

Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia!

Poďte s nami!
Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Za vínom Louis Vuitton

Francois-Louis Vuitton, priamy potomok slávneho predka, pripravuje novú kolekciu vín. Buďte pri tom! Pripravili sme pre vás ďalšiu exkluzívnu cestu, ktorú vám nedokáže ponúknuť nikto iný - iba BUBO.

Európa
Francúzsko
3 dní Trvanie
5555 € Cena

Silvester v Kathmandú

Netradičný Silvester medzi chrámami v tieni Himalájí v hlavnom meste Nepálu. Vstúpte do roku 2019 celkom inak! Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky Taj Mahal, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom v najstaršom národnom parku Nepálu, na brehy posvätnej Gangy. Treba zažiť!

Silvester v Kathmandú - India, Nepál

Na slonoch do roku 2019

Ázia
India, Nepál
16 dní Trvanie
2540 € Cena

Južný pól s Ľubošom Fellnerom

Južný pól. Cesta na najchladnejší kontinent s najscestovanejším Slovákom. Fantastická cesta v malej skupine na samotný koniec sveta, kde budete len vy a ľadová púšť. Špičkový servis a pohodlie. Maximálne zážitky. 

Afrika, Antarktída
Juhoafrická republika, Antarktída
13 dní Trvanie
99000 € Cena

Silvester vo Vietname

Zažite netradičný Silvester v príjemnej exotike sympatického Vietnamu. K tomu logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.

Silvester vo Vietname a sladká Kambodža

Rok 2019 začnite pri Angkor Wate

Ázia
Vietnam, Kambodža
16 dní Trvanie
2719 € Cena

Thajsko pred Vianocami

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Zažite najlepšie vianočné nákupy v exotike.

Thajsko, Malajzia, Singapur

Šnorchlovanie v prírodnom akváriu

Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1880 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

04.12. → 18.12.2018

Absolútna cesta okolo sveta

Cesta okolo sveta vo vlastnom BUBO lietadle. Sedem divov sveta s najlepšími sprievodcami na svete. Vlastné sedadlo, vlastná letuška, vlastný kapitán, vlastný BUBO sprievodca. Súkromná cesta dostupná pre každého po fascinujúcich miestach na našej planéte. 25 ročné know how vašej obľúbenej cestovnej kancelárie, ktorá realizovala cesty okolo sveta ešte v minulom storočí. 

Európa, Amerika, Ázia
Rusko, Taliansko
19 dní Trvanie
22900 € Cena