Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Silvester v Káthmandú

Netradičný Silvester v hlavnom meste Nepálu v tieni Everestu. Vstúpte do roku 2018 celkom inak! Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom, na brehy posvätnej Gangy. Káthmandú, Varanasi, Delhi. Hinduizmus, buddhizmus, islam. Himaláje, safari, púštny Rajastan. Treba zažiť!

Silvester v Kathmandú - India, Nepál

Na slonoch hľadáme nosorožcov

Ázia
India, Nepál
16 dní Trvanie
2590 € Cena

To najlepšie z Indočíny

Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. Okúpete sa na vietnamských plážach a na záver vás privíta sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.

Vietnam, Kambodža

Vyletíte balónom nad Angkor?

Ázia
Vietnam, Kambodža
16 dní Trvanie
2319 € Cena

Vietnam, Kambodža

11.01. → 26.01.2018

Silvester v Thajsku

Nezabudnuteľný Silvester pri Andamanskom mori. Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie.

Silvester v Thajsku + Malajzia, Singapur

Novoročná masáž na pláži

Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
2380 € Cena

Poznanie a oddych

Raj nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Máme prenajatý klimatizovaný autobus s tým najmilším šoférom. No základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ayurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu.

Srí Lanka - rajská záhrada

Nádherná Sigiriya

Ázia
Sri Lanka
11 dní Trvanie
1780 € Cena

Srí Lanka - rajská záhrada

12.01. → 22.01.2018

Najväčší okruh po Kube

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, tak Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite či chcete alebo nechcete a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby a uvidíme všetko čo Kuba má.

Kuba Absolut total

Kubánska pohoda sa vám dostane pod kožu

Amerika
Kuba
16 dní Trvanie
2290 € Cena

Kuba Absolut total

12.01. → 27.01.2018

Nikde inde na svete neexistuje tak zakonzervované mesto duchov ako v Černobyle.

Výlet do Kyjeva a do černobyľskej zóny. Kým ostatní si návštevu Černobyľu iba odfajknú krátkou návštevou na niekoľko hodín, my tu strávime dva dni a aj tejto oblasti pôjdeme pod kožu. Navštívime miesta v zóne vybudované pred katastrofou, ale aj po nej. Unikátny zážitok.

Európa
Ukrajina
5 dní Trvanie
990 € Cena

Černobyľ

22.03. → 26.03.2018

Nakrajšie pláže a veľa exotiky

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z usmievavého Thajska cez priateľský islam Malajzie na ostrov Singapur, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Plávajúce trhy, buddhistické chrámy, kúpanie so slonmi, božský ostrov Phi Phi. Dokonalé.

Thajsko, Malajzia, Singapur
Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1760 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

10.01. → 24.01.2018