Najväčšie zážitky

Najpopulárnejší zájazd

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite či chcete alebo nechcete a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba má.

Kuba - absolut total

Na stolovú horu v Baracoa

Kolumbus tvrdil, že nikdy nevidel nič krajšie. Pohľad zo stolovej hory nám berie dych.

Amerika
Kuba
16 dní Trvanie
2450 € Cena

Kuba - absolut total

25.03. → 09.04.2017

Za lovcami ľudožrútov

Cesta, ktorá posúva hranice slova exotika oveľa  ďalej než ostatné. Maximalistická cesta druhým najväčším ostrovom na svete pri ktorej sa neuspokojíme len s hlavným ostrovom, ale navštívime aj priľahlé ostrovy s novými kmeňmi, scenériami a festivalmi. Fotky z tejto cesty budú zdobiť vaše byty a kancelárie. Prírodné národy Huli, Chimbu, Asaro. Bodypainting, piercing  a afro style tu bol vymyslený už dávno. Panenské pláže, izolované Nauru, málo navštevované Šalamúny a neustála prítomnosť skúseného slovenského sprievodcu robia z tejto cesty lahôdku.

Lovci ľudožrútov s Ľubošom Fellnerom

Neuveriteľné zážitky s Ľubošom Fellnerom

Austrália a Oceánia
Papua-Nová Guinea, Nové Írsko , +2 viac
21 dní Trvanie
7900 € Cena

Veľká noc v Mexiku

Máloktorá krajina v strednej Amerike dokáže ponúknuť doslova zo všetkého niečo. Fantastická mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Mexiko je podmanivá krajina, ktorá Vás vyzýva na objavovanie. Tak vamos! A keď už máte poznávania dosť tak je tu vždy maňana.

Mexiko veľký okruh

Pyramídy Mayov na brehoch Karibiku

Amerika
Mexiko, Amerika
16 dní Trvanie
2180 € Cena

Mexiko veľký okruh

20.03. → 04.04.2017

S rodinou do Ázie

Neznáma Malajzia, legendárny Singapur a pláže na božskom Bali. Nenáročná kombinácia za vynikajúcu cenu, ktorá umožní zažiť tri krajiny Ázie na jeden krát.  Obľúbená BUBO destinácia, ktorú si môžete na záver spríjemníte relaxom na známých plážach Bali. Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

Malajzia, Singapur, Bali s Ľ. Fellnerom

Luxusná Ázia pre rodinnú dovolenku

Ázia
Malajzia, Singapur , +3 viac
11 dní Trvanie
1730 € Cena

Čistokrvná expedícia

Toto je koniec. Nič nedotknutejšie už snáď  okrem častí Ruska a Antarktídy nenájdete. Gabon krajina, ktorá je celá vyplnená džungľou. Doslova „srdce zelenej temnoty“. Príroda v tom najlepšom. Trošku civilizácie v Guinejskom zálive na ostrove Svätý Tomáš a drsná tropická Guinea a na záver. Čistokrvná expedícia pre skutočných cestovateľov.

Posledný raj - expedícia Harambe
Afrika
Gabon, Rovníková Guinea , +1 viac
15 dní Trvanie
11789 € Cena

Posledný raj - expedícia Harambe

10.05. → 24.05.2017

Machu Picchu a Titicaca

Tajuplná Južná Amerika a jej indiánske kultúry. Cesta, ktorú CK BUBO organizuje už 19 rokov nás zavedie aj do málo navštevovanej Bolívie. Peru spoznáme od pobrežia Tichého oceánu až po amazonský prales, ak si predĺžite zájazd. Obľúbená cesta klientov CK,  kde je niekedy až k neuvereniu, koľko sa toho zmestí do 14 dní. Južná Amerika nesklame Vaše očakávania, ak máte výborných sprievodcov.

Peru, Bolívia

Na jazere Titicaca v tradičných loďkách

Amerika
Peru, Bolívia
14 dní Trvanie
3120 € Cena

Peru, Bolívia

08.04. → 21.04.2017