Najväčšie zážitky

Varany, sopky a najkrajšie pláže

Nový vylepšený program na menej známych ostrovoch Indonézie: viac mora a viac exotiky. Pozorovanie korytnačiek a najväčších žijúcich jašterov planéty. Na dotyk ku komodským varanom. Prírodné dobrodružstvo a zážitok na celý život. Výstup na najkrajšiu sopku oblasti, noc v dedine a oddych na rajských ostrovoch. Nádherná expedícia pre skúsených cestovateľov. Uzatvárame skupinu, prihláste sa teraz!

Komodo, Lombok, Flores, Sumbawa, Rinca, Gili, Bali

Stretnutie s varanom komodským

Ázia
Indonézia
18 dní Trvanie
2245 € Cena

Za neuveriteľným fluidom Kuby

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum lieta kdesi vo vzduchu vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite, či chcete alebo nechcete, a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba ponúka.

Kuba - absolut total

Pohoda pri cigare

Amerika
Kuba
16 dní Trvanie
2120 € Cena

Kuba - absolut total

16.09. → 01.10.2017

Rozprávkové Škótsko

Kde už len muži nosia sukne, jedia chlpaté kravy a pijú živú vodu? Romantická cesta  západným a východným  pobrežím, kde vznikali legendy o vodných koňoch a drakoch. 

Škótsko: gajdy, whisky a hrady

Živá voda na každom kroku

Európa
Škótsko, Veľká Británia
7 dní Trvanie
1820 € Cena

Škótsko: gajdy, whisky a hrady

17.08. → 23.08.2017

Najlepší Silvester na svete

Silvester v Riu je právom považovaný za najlepší na svete. Dva milióny ľudí v bielom na slávnej Copacabane. Caipirinha, teplý piesok a neskutočný ohňostroj. Z Buenos Aires, ktoré znie tangom, cez najkrajšie vodopády planéty Iguazú do mesta bohov na pláže Rio de Janeira. Cesta pre gurmánov. Pozor. Tu naozaj neschudnete! 

Silvester v Riu + Patagónia, Argentína, Brazília

Z Buenos Aires na Silvester v Riu

Amerika
Patagónia, Argentína , +1 viac
16 dní Trvanie
3715 € Cena

Raz za život vlakom do Pekingu

Tisícky kilometrov železnice vybudovaných v extrémnych podmienkach prinieslo svetlo do mnohých častí Ruska. Slávny príbeh BAM-u si pozrieme na vlastné oči. Rusko, Mongolsko, Čína. Moskva, Ulanbátar, Peking. Bajkalské jazero a veľa času na uvažovanie o ruskej duši. Unikátna cesta, ktorú raz za život treba prejsť. Zbaľte si pár hrubých ruských klasikov, na ktorých ste nikdy nemali čas a poďte s nami na cestu, o ktorej budete rozprávať deťom.

Transsibírska magistrála

Vlakom do Pekingu - obrovský zážitok

Európa, Ázia
Rusko, Mongolsko , +1 viac
14 dní Trvanie
2570 € Cena

Transsibírska magistrála

09.08. → 22.08.2017