Najväčšie zážitky

S rodinou do Ázie

Neznáma Malajzia, legendárny Singapur a pláže na božskom Bali. Nenáročná kombinácia za vynikajúcu cenu, ktorá umožní zažiť tri krajiny Ázie na jeden krát.  Obľúbená BUBO destinácia, ktorú si môžete na záver spríjemníte relaxom na známých plážach Bali. Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

Malajzia, Singapur, Bali s Ľ. Fellnerom

Luxusná Ázia pre rodinnú dovolenku

Ázia
Malajzia, Singapur , +3 viac
11 dní Trvanie
1730 € Cena

Machu Picchu a Titicaca

Tajuplná Južná Amerika a jej indiánske kultúry. Cesta, ktorú CK BUBO organizuje už 19 rokov nás zavedie aj do málo navštevovanej Bolívie. Peru spoznáme od pobrežia Tichého oceánu až po amazonský prales, ak si predĺžite zájazd. Obľúbená cesta klientov CK,  kde je niekedy až k neuvereniu, koľko sa toho zmestí do 14 dní. Južná Amerika nesklame Vaše očakávania, ak máte výborných sprievodcov.

Peru, Bolívia

Na jazere Titicaca v tradičných loďkách

Amerika
Peru, Bolívia
14 dní Trvanie
3120 € Cena

Peru, Bolívia

08.04. → 21.04.2017

Za lovcami ľudožrútov

Cesta, ktorá posúva hranice slova exotika oveľa  ďalej než ostatné. Maximalistická cesta druhým najväčším ostrovom na svete pri ktorej sa neuspokojíme len s hlavným ostrovom, ale navštívime aj priľahlé ostrovy s novými kmeňmi, scenériami a festivalmi. Fotky z tejto cesty budú zdobiť vaše byty a kancelárie. Prírodné národy Huli, Chimbu, Asaro. Bodypainting, piercing  a afro style tu bol vymyslený už dávno. Panenské pláže, izolované Nauru, málo navštevované Šalamúny a neustála prítomnosť skúseného slovenského sprievodcu robia z tejto cesty lahôdku.

Lovci ľudožrútov s Ľubošom Fellnerom

Neuveriteľné zážitky s Ľubošom Fellnerom

Austrália a Oceánia
Papua-Nová Guinea, Nové Írsko , +2 viac
21 dní Trvanie
7900 € Cena