Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Do najkrajšej Indie

Tamil Nadu, Kerala, Karnataka, Maharaštra. Exotické názvy juhoindických štátov. Poďte s nami do južnej Indie, je celkom iná než severná. Nájdete tu najstaršie hinduistické chrámy, zelenú prírodu a kuchyňu s množstvom kokosového mlieka. Cesta pre ľudí, ktorých neuveriteľná India neprestáva fascinovať. Množstvo pamiatok UNESCO, možnosť spojenie s pobytom v ajurvédskom centre.

Južná India - maximálne poznanie

Tradície, ktoré sa tisíce rokov nezmenili.

Ázia
India
16 dní Trvanie
2295 € Cena

Južná India - maximálne poznanie

25.10. → 09.11.2017

Najväčší okruh po Kube

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, tak Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite či chcete alebo nechcete a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby a uvidíme všetko čo Kuba má.

Kuba Absolut total

Kubánska pohoda sa vám dostane pod kožu

Amerika
Kuba
16 dní Trvanie
2290 € Cena

Kuba Absolut total

12.01. → 27.01.2018

To najlepšie z Indočíny

Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. Okúpete sa na vietnamských plážach a na záver vás privíta sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.

Vietnam, Kambodža

Vyletíte balónom nad Angkor?

Ázia
Vietnam, Kambodža
16 dní Trvanie
2319 € Cena

Vietnam, Kambodža

11.01. → 26.01.2018

Poznanie a oddych

Raj nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver. Máme prenajatý klimatizovaný autobus s tým najmilším šoférom. No základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ayurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Budhovho zubu.

Srí Lanka - rajská záhrada

Nádherná Sigiriya

Ázia
Sri Lanka
11 dní Trvanie
1580 € Cena

Srí Lanka - rajská záhrada

12.01. → 22.01.2018

Za kmeňmi a históriou Etiópie

Maximalistická cesta do málo prebádaných končín našej planéty. Cesta za tisícročnou kultúrou Etiópie a do kotla národov v povodí rieky Omo. Návšteva kmeňa Surmov ukrytého hlboko v lesoch na západnom brehu rieky Omo. Portréty zjazvených Mursiov, maľovaných Karov a hlinkou pomazaných Hamarov. Najnižšie položené miesto Afriky a mesačná krajina pri jazere Lac Abhé.

Etiópia, Džibuti - veľký okruh

25 rokov skúseností v Afrike

Afrika
Etiópia, Džibutsko
19 dní Trvanie
5090 € Cena

Etiópia, Džibuti - veľký okruh

28.10. → 16.11.2017

Nakrajšie pláže a veľa exotiky

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z usmievavého Thajska cez priateľský islam Malajzie na ostrov Singapur, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Plávajúce trhy, buddhistické chrámy, kúpanie so slonmi, božský ostrov Phi Phi. Dokonalé.

Thajsko, Malajzia, Singapur
Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1760 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

10.01. → 24.01.2018

Najlepší Silvester na svete

Silvester v Riu je právom považovaný za najlepší na svete. Dva milióny ľudí v bielom na slávnej Copacabane. Caipirinha, teplý piesok a neskutočný ohňostroj. Z Buenos Aires, ktoré znie tangom, cez najkrajšie vodopády planéty Iguazú do mesta bohov na pláže Rio de Janeira. Cesta pre gurmánov. Pozor. Tu naozaj neschudnete! 

Silvester v Riu + Patagónia, Argentína, Brazília

Z Buenos Aires na Silvester v Riu

Amerika
Patagónia, Argentína
16 dní Trvanie
3715 € Cena