Poďte s nami!
Poďte s nami!

Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia!

Poďte s nami!
Poďte s nami!

Chcete vedieť, kedy sa cestuje do Thajska, do Indonézie či do Patagónie? Ponúkame vám prehľad top destinácií pre každý mesiac s výberom už dnes garantovaných zájazdov.

Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Farebná Kolumbia

Kolumbia patrí právom medzi najkrajšie krajiny na svete. Scenérie pre každú chuť. Zelená džungľa, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultúra, fascinujúce pamiatky a pohodové karibské pobrežie. Značne sme rozšírili program, zredukovali sme presuny (mnohými preletmi) na minimum a máme čas sa venovať zážitkom naplno. Ide o kvalitný original ala BUBO. Poďte do Kolumbie skôr, než ju objaví svet.

Kolumbia 5K 2019

Potešte sa kolibríkmi

Amerika
Kolumbia
10 dní Trvanie
2080 € Cena

Kolumbia 5K 2019

08.03. → 17.03.2019

Bagan, Angkor, Luang Prabang

Kambodžský Angkor Wat bol nominovaný za najkrajšiu pamiatku sveta aj tento rok. Posledné 3 roky vyhral aj ako landmark v tripadvisore. V BUBO vyhráva zasa opakovane barmský Bagan. Možno preto, lebo tu poznáme všetky zákutia. Cesta Laosom do prekrásneho mestečka Luang Prabang, ktoré je pod patronátom UNESCO. Unikátny program založený na nových letoch a neprekonateľnom know how. Vynikajúca strava, bezpečnosť a skvelé služby. Vnorte sa prosím do prepracovaného itineráru, ktorý nemá obdobu.

Najkrajšie pamiatky sveta

3 dokonalé stavby na jednej ceste

Ázia
Barma, Laos
14 dní Trvanie
2430 € Cena

Najkrajšie pamiatky sveta

09.04. → 22.04.2019

Silvester v Kathmandú

Netradičný Silvester medzi chrámami v tieni Himalájí v hlavnom meste Nepálu. Vstúpte do roku 2019 celkom inak! Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky Taj Mahal, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom v najstaršom národnom parku Nepálu, na brehy posvätnej Gangy. Treba zažiť!

Silvester v Kathmandú - India, Nepál

Na slonoch do roku 2019

Ázia
India, Nepál
16 dní Trvanie
2440 € Cena

Silvester vo Vietname

Zažite netradičný Silvester v príjemnej exotike sympatického Vietnamu. K tomu logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon, no prekvapí aj Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.

Silvester vo Vietname a sladká Kambodža

Rok 2019 začnite pri Angkor Wate

Ázia
Vietnam, Kambodža
16 dní Trvanie
2619 € Cena

Thajsko pred Vianocami

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Zažite najlepšie vianočné nákupy v exotike.

Thajsko, Malajzia, Singapur

Šnorchlovanie v prírodnom akváriu

Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1780 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

04.12. → 18.12.2018

Západ USA

Žiadnu inú časť našej planéty nepoznáme tak podvedome. Všetko však treba vidieť naživo. Oblasti divokého západu, ktoré preslávili westerny, moderné mestá, o ktorých každý deň počúvame v správach, miesta, ktoré poznáme z filmov, to je USA západ. Predovšetkým sú to však nekonečné úseky nádhernou krajinou, kde sa cítite ako v románoch Kerouaca a máte čas premýšľať, prečo práve v tomto dosť tvrdom regióne naša civilizácia robí obrovské pokroky.

USA - západ

Najkrajšie národné parky so slovenským sprievodcom

Amerika
USA
15 dní Trvanie
2880 € Cena

USA - západ

05.10. → 19.10.2018

Maximálny Egypt

Toto všetko a ešte viac môžete za pár dní zažiť, spoznať, ochutnať, pocítiť a prežiť v krajine s arabským názvom Masr. Že Vám to nič nehovorí? A čo staroveký názov Kemet? Ešte stále nič? Keď sa ale povie Egypt, už si asi každý predstaví niečo typické, napr. pyramídy. Vedeli ste ale, že tých pyramíd je v celom Egypte viac ako sto? Poďte s nami na dlhú a úžasnú cestu popri Níle. Stojí to za to!

Egypt maximálne poznanie

Božský Abu Simbel

Afrika
Egypt
11 dní Trvanie
1080 € Cena

Egypt maximálne poznanie

04.03. → 14.03.2019

Na severný sever

Oslo a fascinujúci Longyearbyen - najsevernejšie mesto na svete pod patronátom škandinavistov. Nikdy nezapadajúce slnko, gurmánske zážitky, výborný nočný život za bieleho dňa. Výlety do opustených ruských miest Barentsburg a Pyramiden a túra na ľadovci pomedzi stáda sobov do ríše ľadových medveďov. Spoznajte s nami naozaj ďaleký sever. Túto cestu sme pripravili s láskou.

Špicbergy - Rusi a ľadové medvede

Stretnutie s vládcom Arktídy

Európa
Nórsko, Špicbergy
7 dní Trvanie
1990 € Cena

Špicbergy - Rusi a ľadové medvede

23.05. → 29.05.2019