Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!

predaj OD 1.1. DO 15.2.2017

Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Do najkrajšej Indie

Tamil Nadu, Kerala, Karnataka, Maharaštra. Exotické názvy juhoindických štátov. Poďte s nami do južnej Indie, je celkom iná než severná. Nájdete tu najstaršie hinduistické chrámy, zelenú prírodu a kuchyňu s množstvom kokosového mlieka. Cesta pre ľudí, ktorých neuveriteľná India neprestáva fascinovať. Množstvo pamiatok UNESCO, možnosť spojenie s pobytom v ajurvédskom centre.

Južná India - maximálne poznanie

Tradície, ktoré sa tisíce rokov nezmenili.

Ázia
India
16 dní Trvanie
2295 € Cena

Južná India - maximálne poznanie

25.10. → 09.11.2017

Varany, sopky a najkrajšie pláže

Nový vylepšený program na menej známych ostrovoch Indonézie: viac mora a viac exotiky. Pozorovanie korytnačiek a najväčších žijúcich jašterov planéty. Na dotyk ku komodským varanom. Prírodné dobrodružstvo a zážitok na celý život. Výstup na najkrajšiu sopku oblasti, noc v dedine a oddych na rajských ostrovoch. Nádherná expedícia pre skúsených cestovateľov. Uzatvárame skupinu, prihláste sa teraz!

Komodo, Lombok, Flores, Sumbawa, Rinca, Gili, Bali

Stretnutie s varanom komodským

Ázia
Indonézia
18 dní Trvanie
2730 € Cena

Najlepší Silvester na svete

Silvester v Riu je právom považovaný za najlepší na svete. Dva milióny ľudí v bielom na slávnej Copacabane. Caipirinha, teplý piesok a neskutočný ohňostroj. Z Buenos Aires, ktoré znie tangom, cez najkrajšie vodopády planéty Iguazú do mesta bohov na pláže Rio de Janeira. Cesta pre gurmánov. Pozor. Tu naozaj neschudnete! 

Silvester v Riu + Patagónia, Argentína, Brazília

Z Buenos Aires na Silvester v Riu

Amerika
Patagónia, Argentína
16 dní Trvanie
3715 € Cena

Za kmeňmi a históriou Etiópie

Maximalistická cesta do málo prebádaných končín našej planéty. Cesta za tisícročnou kultúrou Etiópie a do kotla národov v povodí rieky Omo. Návšteva kmeňa Surmov ukrytého hlboko v lesoch na západnom brehu rieky Omo. Portréty zjazvených Mursiov, maľovaných Karov a hlinkou pomazaných Hamarov. Najnižšie položené miesto Afriky a mesačná krajina pri jazere Lac Abhé.

Etiópia, Džibuti - veľký okruh

25 rokov skúseností v Afrike

Afrika
Etiópia, Džibutsko
19 dní Trvanie
5090 € Cena

Etiópia, Džibuti - veľký okruh

28.10. → 15.11.2017