Už 30 rokov zbierame know-how, píšeme cestovateľské blogy, aby sme zapísali naše spoločné zážitky a podelili sa s vami o poznanie zo všetkých krajín sveta.

Odkedy sa pred rokom prestalo cestovať, celý náš team tvrdo pracoval na príprave cestovateľského denníka. Bude nám cťou, ak sa stanete naším pravidelným čitateľom.

SÚŤAŽ O ZÁJAZD DO OMÁNU

V každom blogu BUBO nájdete zľavový kód, ktorý ľahko spoznáte podľa náhodnej kombinácie 6 písmen. Po aktivácii zľavového kódu získate vstupenku do online-kvízu. Dostanete 10 otázok a ich správne zodpovedanie vás dostane do žrebovania o zájazd do Ománu a ďalšie ceny od BUBO. Súťaž trvá celú jar. Zapojiť sa môžete aj viackrát. Žrebuje sa 21. júna. Začnite ešte dnes!
Poďte si prečítať naše blogy
SÚŤAŽ O ZÁJAZD DO OMÁNU
NÁJDITE ZĽAVU AŽ 1000 EUR

NÁJDITE ZĽAVU AŽ 1000 EUR

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO. Do našich blogov sme rozhodili zľavové kódy v celkovej hodnote 1 002 021 eur. Hľadajte v texte našich blogov šesťpísmenové kódy, ktoré tam očividne nepatria. Po kliknutí na kód sa vám otvorí priestor zadať mailovú adresu. Následne vám na mail zašleme možnosť stiahnuť si zľavový kód. Využite ho na akýkoľvek zájazd s BUBO, platí aj na zimu či jar 2022.
Začítať sa do našich blogov

RADY NA CESTY ZDARMA

Už rok sa svet trápi s pandémiou a trápia sa aj všetci cestovatelia. My však nespíme. Rok sme tvrdo pracovali, aby sme v roku 2021 posunuli projekt exkluzívnych cestovateľských blogov o úroveň vyššie. Na našej stránke nájdete rady na prehliadku najzaujímavejších miest sveta, rady na cesty s originálnymi fotografiami a videami, názory, ktoré nekopírujeme, ale tvoríme si rokmi cestovania. A dnes vám všetko naše know-how, ktoré sme získali poctivým cestovaním, ponúkame úplne zadarmo. Všetky vám pomôžu cestovať, keď sa svet opäť otvorí.
Prehliadky viac než 150 miest zdarma
RADY NA CESTY ZDARMA

Hľadáte takéto kódy

Každý kód vám prinesie zľavu a vstupenku do hry o Omán

súťažné kódy bubo

PODMIENKY SÚŤAŽE:

  1. Výšku zľavy daného kódu sa účastník dozvie mailom po zadaní mailovej adresy priamo pri kóde. Zľavové kódy sú vo výške do 1000 eur. Zľavové kódy nie sú kombinovateľné s inou zľavou okrem vernostnej BUBO zľavy a dajú sa uplatniť len na novú objednávku. Kód je prenosný a je potrebné uplatniť si ho do 30 dní od aktivácie, najneskôr do 21. júla 2021.
  2. Po aktivovaní kódu bude vaša mailová adresa automaticky zaradená do našej databázy newsletterov, kde pravidelne informujeme o najzaujímavejších blogoch na našej stránke a novinkách z cestovania. Z odoberania newsletterov sa môžete kedykoľvek odhlásiť priamo cez prijatý newsletter. 
  3. Spolu s možnosťou získať zľavový kód dostane účastník aj link na súťaž o letecký zájazd do Ománu. Učastník sa do súťaže zapojí správnym zodpovedaním 10 otázok, kde odpovede na otázky nájde v konkrétnych blogoch na stránke bubo.sk/blog. Žrebovanie sa uskutoční po ukončení súťaže 21. júna 2021. Program cesty do Ománu nájdete tu.