Severná aj Južná Kórea. Dva svety, ktoré kedysi tvorili jeden štát a jednu kultúra. Ako prví sme vstúpili do KĽDR ešte v roku 2005. Využite naše skúsenosti. Pýtajte si referencie.

Severná a Južná Kórea

Zájazd do KĽDR znie ako šialený nápad, ale naše skúsenosti vás presvedčia, že zážitky odtiaľto sú na celý život.

Dva svety, dve ideológie, dve vlády, ktoré sa nenávidia. Urobte si obraz sami. 

Severná Kórea ponúka cestu do ZSSR tridsiatych rokov či Československa ranných päťdesiatych. Ideológia bude na vás sálať zo všetkých strán a vy so skúseným sprievodcom budete vnímať silné zážitky.

Buďte jedni z mála ľudí, ktorí uvidia najstráženejšiu hranicu sveta z oboch strán. Spojte si cestu do Severnej a Južnej Kórei

Južná Kórea patrí k najvyspelejším, najbezpečnejším a najusporiadanejším destináciám sveta. A máte na výber: kontrast v KĽDR, väčší brat v Japonsku alebo oddych na Palau? Pýtajte si referencie.

Spoznali sme históriu Kórey a Japonska, videli množstvo budhistických a šintoistických chrámov, cisárske záhrady, aj výdobytky a kliatby modernej doby.

Alica

Klientka

Ulovte viac zážitkov

Gurmánske zážitky

Gurmánske zážitky

Bibimbap alebo miešaná kórejská ryža. Na severe máte v cene plnú penziu, ktorá bude prekvapivo chutná. Na juhu sa vaše chuťové poháriky pôjdu zblázniť. Poradíme vám.

DMZ NAJSTRÁŽENEJŠIA HRANICA NA SVETE

Demilitarizovaná zóna leží na 38. rovnobežke a je jednou z posledných svetových pamiatok studenej vojny. Je zároveň hranicou medzi Severnou a Južnou Kóreou.

BUDHIZMUS vs. ŠINTOIZMUS

Chramový komplex Pulguksa v meste Kjongdžu. Ide o najvýznamnejšiu pamiatku Južnej Kórei, ktorá spadá pod ochranu UNESCO.

Panenská Milky Way

Palaučania o nej hovoria ako o najkrajšej zátoke na svete a my sa s nimi stotožňujeme. Celé telo si tu potierame liečivým bielym bahnom, ktoré nám osvieži a skrášli pokožku.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Severná a Južná Kórea

Severná a Južná Kórea

Exkluzívna cesta, kde počas 11 dní zažijete dva odlišné svety, ktoré sú od seba vzdialené len pár desiatok metrov. Sever a juh sú teraz s BUBO v jednej ceste po prvýkrát.

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná Kórea, Japonsko

Južná Kórea, Japonsko

Lákavá dovolenka, ktorá umožní spoznať a porovnať hodnoty Kórejcov a Japoncov. Krajina zapadajúceho slnka a jej historický sok na ceste na veľmi vysokej úrovni.

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná Kórea, Palau

Južná Kórea, Palau

Táto nezvyčajná kombinácia vám umožní spoznať hodnoty atraktívnych Kórejcov a spojiť si ich s kúpaním sa s nepŕhlivými medúzami na rajskom ostrove Palau.

Poradíme vám

K

Ázia  

Južná Kórea, Japonsko


náročnosť

16 dní

Trvanie

5240
K

Ázia  

Oceánia, Palau, Južná Kórea


náročnosť

14 dní

Trvanie

5530
K

Ázia  

Severná Kórea (KĽDR), Južná Kórea

20.10. → 30.10.

náročnosť

11 dní

Trvanie

4326