Prihláste sa teraz na akýkoľvek zájazd s BUBO s odchodom od 29. augusta a cestujte do New Yorku, do Rio de Janeira, do Hongkongu alebo k Mŕtvemu moru len za letiskové poplatky. Podmienky akcie nájdete nižšie.

Rio de Janeiro

Nijaká iná pláž na svete nestrieľa takými iskrami ako Copacabana či Ipanema. Nijaké iné mestské výhľady nie sú také legendárne ako Cukrová homoľa a Corcovado. V Riu stojí aj zrejme najkrajšia moderná stavba Južnej Ameriky - úžasné Múzeum zajtrajška od Santiaga Calatravu.

zobraziť zájazd

New York

Ak ste ešte v hlavnom meste sveta neboli, stačí menovať: Times Square, Empire State, Socha slobody, Central Park, Broadway. Ale vždy je dobrý dôvod vrátiť sa do NYC zas. Vyvezte sa na novú vyhliadku nad Ground Zero, prejdite sa po High Line, objavte nové módne značky, o ktorých ešte Európa netuší.

zobraziť zájazd

Mŕtve more

Zamilovaná orientálna rozprávka. Púštne kráľovstvo, kde je beduínska česť nad zákonom. Každý deň sa ponárate do najslanšieho mora na svete a zažívate romantický západ slnka na najnižšie položenom mieste planéty. Cesta plná lásky a slnka s možnosťou navštíviť Petru, jeden z novodobých divov sveta.

zobraziť zájazd

HONGKONG

Láka sem fascinujúca zmes britského poriadku, električiek a barov, klasických čínskych vôní, jedál a ruchov v kombinácii s ultramodernou architektúrou najkrajšej mestskej panorámy sveta. Najeurópskejšia Čína, najčínskejšia Európa. Kotol menom Hongkong vás okamžite zhltne a nedá vám spať.

zobraziť zájazd

PODMIENKY AKCIE

1. Vyberte si akýkoľvek zájazd s BUBO s odchodom od 29. augusta (s výnimkou 4 bonusových zájazdov) a vyplňte prihlášku.

2. Spolu s odpoveďou na prihlášku dostanete od nás voucher na 100% zľavu na bonusový zájazd.

3. Voucher platí maximálne pre rovnaký počet osôb, aký sa prihlásil na základný zájazd. Voucher je prenosný. Je však možné uplatniť ho len raz.

4. Voucher sa stáva platným po úhrade zálohy na základný zájazd. Detailné podmienky akcie nájdete v podmienkach účasti na zájazdoch, ktoré sú súčasťou prihlášky.

5. Využitie akcie na bonusové zájazdy nie je kombinovateľné s inými akciami či zľavami (okrem vernostnej bubáckej). Pri silvestrovských zľavnených termínoch má klient možnosť vybrať si medzi voucherom na bonusový zájazd a zľavou.

vybrať si zájazd