Máj

Cestujte a množte sa!

a my vám vrátime
peniaze za zájazd

Podporujeme demografický vývoj na Slovensku. Chceme, aby scestovaných a zvedavých Slovákov bolo viac. Ak sa preto prihlásite počas našej májovej akcie a podarí sa vám na zájazde otehotnieť, vrátime vám po narodení dieťaťa plnú sumu, ktorú zaplatila za zájazd ženská polovička. Inými slovami, vaše bábätko dostane od BUBO tým vyššiu sumu, čím drahší zájazd si vyberiete.

 • My sme s manželom túto akciu už splnili na svadobnej ceste v auguste 2014. Bol to výlet USA-Západ a voláme ju Las Vegas Baby. 23. mája bude mať 2 roky.
  Marika L.

 • Sestra so švagrom boli s Vami v Thajsku na svadobnej ceste v septembri, kde splodili bábo. čoskoro bude medzi nami.
  Monika H.

 • Ešte nikdy sa tak neoplatilo poriadne sa zamyslieť nad termínom dovolenky ;)))
  Lenka O.

 • My sme začiatkom mája pred dvomi rokmi boli s BUBO v New Yorku a priniesli sme si domov suvenír, ktorý sa narodil o 9 mesiacov:)
  Kristínka L.

 • Platí to aj spätne? Lebo nie všetko, čo sa stane vo Vegas aj ostane vo Vegas.
  Matej V.

 • Zlatkooo nooo a máme svadobnú cestu!
  Veronika O.

 • V roku 2014 sme boli s Vami na Srí Lanke a naozaj sme o 9 mesiacov domov priniesli malý batôžtek. Dnes je to už dvojročný Marco a vždy nám bude pripomínať úžasnú dovolenku s Vami. Prajem veľa takýchto úspešných príbehov.
  Nikola B.

Doprajte si business class

Vyberte si päťhviezdičkové hotely, business class, poďte na výnimočnú cestu, o ktorej ste snívali a všetko máte zadarmo. Všetko vám preplatíme, váš potomok bude mať ešte krajšiu výbavu. Vaše dieťa sa okrem toho stane na päť rokov platinovým klientom BUBO. Veľké výhody môžu využívať v tomto období aj rodičia dieťaťa a prípadní súrodenci.

 
NAJOBĽÚBENEJŠIE ZÁJAZDY

Spontánne rozhodnutie

Túžite cestovať, len potrebujete ešte chvíľu šetriť na svoju vysnívanú cestu? Uľahčíme vám to. V máji vám stačí zaplatiť zálohu len 500 € a zvyšok uhrádzate neskôr, pred odchodom za zážitkami. Vyberte si zájazd hneď teraz a do odchodu určite našetríte. Rok 2017 bude tak pre vás výnimočný.

 
EXOTIKA DO 2000 €

Raňajky do postele

kamasutra a geniálny program

Napíšte do prihlášky heslo MAJ a BUBO vám garantuje:

 1. manželskú posteľ na celý čas (aby ste mali k sebe bližšie)
 2. 3x počas cesty raňajky do postele (aby ste mali na to viac času)
 3. geniálny zážitok zdarma ako prekvapenie po prihlásení (aby sme vám to osladili)
 4. obrázkovú knihu kamasutry (aby ste mohli nájsť inšpiráciu)
 5. program nabitý zážitkami od rána do večera (aby ste to nemali také ľahké)

500 € zľava pre dieťa

podporujeme mladé rodiny

Májovou akciou podporujeme demografický vývoj na Slovensku. Ak sa vám na dovolenke podarí splodiť dieťa, vrátime vám všetky peniaze. Myslíme aj na vás, ktorí už deti máte. Pri dvoch rodičoch platiacich plnú sumu zájazdu ponúkame každému dieťaťu do 12 rokov bez ohľadu na zájazd zľavu 500 € z ceny pre dospelého. Jedinou podmienkou je vek do 12 rokov v deň nástupu na zájazd a ubytovanie s rodičmi na spoločnej izbe. Ukážte deťom svet, raz vám to vrátia.

 
PLATÍ PRE VŠETKY ZÁJAZDY

Najromantickejší Silvester na svete

so zľavou 20 percent

Zažite romantický Silvester v exotike. Na všetky silvestrovské termíny zájazdov (s výnimkou Thajska) vám počas týchto dní ponúkame zľavu neuveriteľných 20 percent z ceny zájazdu. Skúsení cestovatelia vedia, že jeseň je už na plánovanie Silvestra neskoro. Oslavujte v Riu, na Novom Zélande, na Kube, vo Vietname, v Indonézii, teraz s výnimočnou zľavou. Vymeňte nudu na chate v lese za skutočne romantické zážitky a vstúpte do roku 2018 v teple exotiky.

 
VYBERTE SI SILVESTER

Podporujeme kultúru

severský román ako darček

Ak sa teraz prihlásite na jeden z našich európskych zájazdov a do prihlášky napíšete heslo KNIHA, venujeme vám severskú knihu zdarma. Na výber máte geniálny aktuálny bestseller od Jo Nesba Smäd (návod ako získať späť plnú sumu za zájazd s BUBO nájdete v knihe na strane 392) alebo náročnejší román extrémneho realizmu charizmatického Nóra Karla Oveho Knausgarda Môj boj 2 (kde si môžete naštudovať, ako prebieha pôrod, na stranách 308 - 321). Obe knihy sme prekladali my a obe vydalo vydavateľstvo Ikar.

 
ZÁJAZDY DO EURÓPY

Najúspešnejší rok v BUBO

Najúspešnejší rok v histórii BUBO

vraciame vám náš úspech

Ďakujeme vám za dôveru. Všetko nasvedčuje tomu, že rok 2017 bude v histórii BUBO najúspešnejším. Len v januári sme narástli oproti minulému roku o 86,4 percenta. Májovou akciou vám vraciame náš úspech. Ak si neplánujete založiť rodinu a necestujete s deťmi, ak neplánujete Silvester a viac ako Európa vás láka exotika, aj tak vám BUBO ponúka stovky garantovaných termínov unikátnych ciest na všetkých šesť kontinentov. Zažite v roku 2017 viac. Prihláste sa teraz.