Lovci zážitkov v Martinuse

Lovci zážitkov v Martinuse

Ľuboš Fellner

Ľuboš Fellner

Štvrtok 18:00, Martinus, Obchodná 26, Bratislava

Exotické krajiny a dych vyrážajúce zážitky na cestách od pólu k pólu vám priblíži Ľuboš Fellner, riaditeľ BUBO a jeden z najscestovanejších Slovákov. Ľuboš Fellner je lekár s praktickými skúsenosťami z ciest do všetkých kútov našej planéty. Kam je dnes bezpečné cestovať? Kam sa treba a netreba očkovať? Máte sa čoho obávať na pláži v Thajsku, v džungli Stredoafrickej republiky, na Copacabane či v New Yorku? Pripravte si vaše otázky a dozviete sa viac.

Jozef Zelizňák, dlhoročný sprievodca, manažér BUBO a dvorný prekladateľ Jo Nesba, Erlenda Loeho, preložil trilógiu Millennium aj jej štvrté pokračovanie. Ako vyzerajú miesta, kam chodil Harry Hole, v skutočnosti? Je Rwanda naozaj taká príjemná? Je krčma Schroder v Oslo naozaj taká zlá? Ako sa páčilo Nesbovi v Tatrách? Kde sa žije lepšie v Štokholme Lisbeth Salanderovej alebo v Oslo Harryho Holeho?

Príďte sa inšpirovať na ďalšiu cestu a odhaliť tajomstvá severských kriminálok. V spolupráci kníhkupectva Martinus.sk a cestovnej kancelárie BUBO. Tešíme sa na vás vo štvrtok 22. septembra o 18:00. Vstup zdarma.

Odporúčame tieto zájazdy

K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

16 dní

Trvanie

2390
K

Amerika  

Paraguaj, Brazília, Argentína


náročnosť

12 dní

Trvanie

3660
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

1860
K

Európa  

Škandinávia, Nórsko, Island


náročnosť

13 dní

Trvanie

3308