Trans Danube Swim 2019

Viete čím je Bratislava unikátna? Má Dunaj, rieku, ktorá preteká aj Viedňou a Budapešťou, no ani jedno z týchto miest nemá Trans Danube Swim.

TRANS DANUBE SWIM 2019
Ďakujeme vám!

Už šiesty rok sme plávali cez Dunaj. Tradícia, akú nemá Viedeň ani Budapešť. Pridajte sa k nám 6. septembra 2020 aj vy!

Trans Danube Swim 2019 - Preplávajte s nami Dunaj -

Preplávajte s nami Dunaj aj v roku 2020

Zapíšte si kalendára. V nedeľu 6. septembra 2020 plávame cez Dunaj opäť. 

Ľuboš Fellner je lovcom zážitkov po celom svete, no prečo neloviť aj v našich vodách? Poďte s nami preplávať Dunaj už po siedmy raz!

čaro dunaja

My Slováci sme to opäť dokázali, no v Dunaji sa v nedeľu rozprávalo aj po nemecky, holandsky, anglicky a španielsky! Mať pod nosom závideniahodnú, nádhernú rieku a prekonať ju je excelentným zážitkom pre všetkých. Čaro Dunaja je potrebné ochutnať, dotknúť sa ho, stať sa na moment jeho plávajúcim spoločníkom - spoznať ho. Váš pohľad z niektorého bratislavského mosta na rieku sa navždy zmení.

Trans Danube Swim - TDS - 2019
Trans Danube Swim - Bezpečné preplávanie Dunaja

bezpečnosť na prvom mieste

BUBO je tím a náročnosť na organizáciu tejto akcie je pre nás výzvou. Kedže bezpečnosť je prvoradá, zastavili sme lodnú dopravu, pripravili záchranárske člny, potápači a mnohí sprievodcovia BUBO boli pripravení zasiahnuť.

Veľmi nás teší rastúci záujem o túto adrenalínovú a striktne limitovanú akciu, z ktorej si 1050 plavcov aj tento rok odnieslo exkluzívnu kúpaciu čiapku. Hladina Dunaja nás preniesla zo svojho severného brehu na južný a v BUBO sme tak otvorili cestovateľský festival Od pólu k pólu.

Trans Danube Swim 2019

#LOVCIZAZITKOV

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva