BUBO covid garancia

Cestovanie s istotami

bubo care

O tom, ako sa cestovalo v lete 2020, budeme rozprávať ešte našim vnukom. Ale cestovať sa dá! V lete sme s klientmi precestovali desiatky krajín od Azorských ostrovov po Zanzibar. Zažili sme Modrú lagúnu bez turistov, pláže Zanzibaru sme mali pre seba, na gréckej Akropole sme sa túlali celkom sami. Pripravení si užívajú cestovanie ako nikdy predtým. Pomôžeme aj vám!

Kam môžem cestovať?

BUBO COVID GARANCIA

Pred zájazdom

 • preplatíme vám test na covid!
 • pozitívny test - plný refund zájazdu do 48 hodín
 • negatívny test - odchádzate na zájazd v pokoji

NA ZÁJAZDE

 • preplatíme vám prípadný test po prílete na letisku
 • pozitívny test - plný refund zájazdu a 120 eur od nás za každých 24 hodín karantény
 • negatívny test - dovolenkujete v pokoji

PO ZÁJAZDE

 • nie je nutná karanténa - návrat do práce a k priateľom
 • povinná domáca karanténa - homeoffice a 50 eur od BUBO za každý deň

NAJDÔLEŽITEJŠIE OTÁZKY

BUBO Covid Garancia stojí 119 eur / osoba. Pri objednaní zájazdu do 31. decembra 2020 vám ju však ponúkame zdarma k akémukoľvek zájazdu na rok 2020 a 2021.

Stačí vám prihlásiť sa na zájazd na bubo.sk a 72 hodín pred vycestovaním si urobiť PCR test na Covid-19 (potvrdenie v anglickom jazyku). Po vyplnení prihlášky vám zašleme link na firmu Medirex, kde sa môžete objednať na konkrétny termín, pričom vďaka našej spolupráci garantujeme BUBO klientom dostupnosť termínu pri objednaní sa s predstihom minimálne 10 dní. Potvrdenie o výsledku testu a doklad o zaplatení zašlite na bubo@bubo.sk a do predmetu správy uveďte číslo svojej objednávky. Test vám obratom preplatíme.

Ak bude test pozitívny, vrátime vám plnú výšku ceny zájazdu (okrem poistenia proti stornu). Rovnako vrátime plnú uhradenú sumu aj vaším spolucestujúcim osobám (rodine, či partnerovi). Žiadny risk, žiadne extra náklady. O všetko sa postará BUBO COVID GARANCIA.

Prihláška – platba – PCR Test = BUBO COVID GARANCIA = Istota ulovených zážitkov

Každá krajina má svoj vlastný postup. V prípade, že vám bude nariadená karanténa, BUBO vám preplatí náklady spojené s karanténou a to nasledovne:

Ubytovanie v 4* hoteli* na nevyhnutnú dobu a 120 eur denne/osoba za každých 24 hodín karantény. Peniaze za zájazd plus zdokladované náklady na karanténu vám budú v plnej výške zrefundované v momente, keď sa vrátite domov. Aj v tomto nepravdepodobnom prípade riskujete málo, o peniaze neprídete a svoju vysnívanú destináciu si pozriete inokedy.

*Pokiaľ musíte ísť do zariadenia určeného štátom a hradeného štátom, BUBO toto zariadenie neprepláca, keďže je hradené lokálnou vládou.

Považujeme za dôležité dodržiavať všetky pokyny RUVZSR. Aby sme vám to uľahčili, za každý pracovný deň prípadnej domácej karantény vám BUBO preplatí 50 eur, maximálne však päť pracovných dní. Po príchode domov dodržiavajte pokyny RUVZSR. Keď sa vám domáca karanténa skončí, kontaktujte BUBO s číslom vášho účtu a potvrdením, kedy sa vám karanténa skončila. Žiaden ušlý príjem z práce. Môžete pracovať z domu a mať extra príjem z BUBO COVID GARANCIA!

BUBO COVID GARANCIA sa vzťahuje len na novozakúpené zájazdy v období od 1. 9. do 30. 12. 2020.

doprajte si oddych aj tento rok

Odporúčané zájazdy

E

Afrika  

Tanzánia


náročnosť

12 dní

Trvanie

4850
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

16 dní

Trvanie

3750
K

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

2440
E

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

17 dní

Trvanie

5680
R

Maldivy


náročnosť

13 dní

Trvanie

2720
E

Afrika  

Tanzánia


náročnosť

16 dní

Trvanie

7210
K

Afrika  

Egypt


náročnosť

12 dní

Trvanie

1490
R

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

12 dní

Trvanie

3280
K

Európa  

Madeira (POR), Portugalsko


náročnosť

9 dní

Trvanie

2090
K

Európa  

Azorské ostrovy (POR), Madeira (POR), Portugalsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

2310
K

Európa  

Vatikán, Taliansko


náročnosť

7 dní

Trvanie

1990
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

14 dní

Trvanie

3200
K

Afrika  

Keňa


náročnosť

13 dní

Trvanie

3085
R

Maldivy


náročnosť

13 dní

Trvanie

6260
R

Maldivy


náročnosť

13 dní

Trvanie

8620
R

Maldivy


náročnosť

13 dní

Trvanie

5010
R

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

12 dní

Trvanie

1820
R

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia


náročnosť

12 dní

Trvanie

5880
R

Ázia  

Maldivy


náročnosť

13 dní

Trvanie

6930
E

Afrika  

Rwanda, Tanzánia

24.10. → 07.11.

náročnosť

15 dní

Trvanie

6310

Najlepší silvester s odstupom!

Dovolenka Maldivy - Silvester privátnym lietadlom
R

Ázia  

Maldivy


náročnosť

12 dní

Trvanie

3630 4130€

Ďalšie otázky

Často žiadny a ide o politické rozhodnutie jednotlivých vlád. Základ je preto dodržiavať pravidlá RUVZSR o testovaní a domácej karanténe, presne to vám BUBO COVID GARANCIA uľahčí.

Nie, nechráni. Nechráni vás ani v slovenskom akvaparku, v Trnave, v Snine. Nechráni vás ani v Bamaku či Bangkoku, ani na nákupoch v Poľsku či Rakúsku, či ochutnávke vín na Morave. Všade treba dodržiavať jednoduché základné pravidlá. Rúško, odstup a pravidelná hygiena. Svet vie čoraz viac o tom, ako sa vírus šíri, a tieto jednoduché pravidlá vám umožnia minimalizovať riziko. Dokonca budete zdravší, keďže pravidlá vás chránia aj pred inými chorobami.

Cestovanie je bezpečné a medzi najbezpečnejšie patrí cestovanie lietadlom. Drvivá väčšina prípadov nakazenia sa v zahraničí súvisela s prácou v zlých podmienkach námedzných pracovníkov a nezodpovedným správaním sa pri užívaní si nočného života na plážových párty. Tomuto sa vyhnite. Na letiskách si dávajte zvýšený pozor, keďže je tu väčšia frekvencia ľudí. Lety v business class vám ešte zvýšia odstup, čas na letisku môžete stráviť v salónikoch, kde je menšia frekvencia ľudí.

BUBO štandardne odporúča očkovanie proti žltačke a skontrolovanie si očkovania proti tetanu. Pri cestách v zimných a jarných mesiacoch odporúčame očkovanie proti chrípke, ktoré šetrí vaše zdravie a peniaze. Keď bude dostupné aj očkovanie proti novému koronavírusu, odporúčame aj to.

BUBO pozorne sleduje vývoj vo všetkých krajinách sveta a bude vždy adekvátne reagovať. Každá cesta sa realizuje za predpokladu, že vstup do danej krajiny je možný bez povinnej izolácie a program na mieste vieme zrealizovať.

Nie, nekryje. Ako vždy, odporúčame mať uzatvorené poistenie proti stornu zájazdu zo zdravotných dôvodov a stornopoplatky vám uhrádza poisťovňa.

Sledujeme za vás bezpečné a otvorené destinácie na celom svete. Vďaka tomu naši klienti v lete 2020 navštívili Azorské ostrovy, Česko, Dánsko, Faerské ostrovy, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Chorvátsko, Island, Litvu, Madeiru, Maďarsko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Slovinsko, Spojené Arabské Emiráty, Švajčiarsko, Veľkú Britániu aj Zanzibar. A užili si ich tak ako už roky nie. Aktuálne vám odporúčame:

 • Ak hľadáte parádne safari a výstup na Kilimandžáro, poďte s nami do Kene, Tanzánie, do Rwandy. Všetky tieto cesty si môžete spríjemniť kúpaním na ostrove Zanzibar, ktorý je bezpečný a v porovnaní s minulými rokmi takmer ľudoprázdny.
 • Ak hľadáte najkrajšie pláže na svete, vyrazte na Maldivy či Seychely. Social distancing je na týchto nádherných plážach normou a po niekoľkomesačnom oddychu sú ostrovy ešte krajšie než minulý rok.
 • Ak hľadáte mesto, pláž, špičkovú kvalitu a služby, odleťte do Dubaja.
 • Ak hľadáte polárnu žiaru, rozprávkovú Škandináviu a pokoj v prírode, vyskúšajte Fínsko či Švédskom.
 • Ak hľadáte históriu, poďte do Egypta.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu