Zľava 25%
pre deti do 12 rokov

Zľava 15%
pre deti do 18 rokov

(Pri dvoch spolucestujúcich osobách)

Detské zájazdy do 41 krajín

PREČO JE DOBRÉ
CESTOVAŤ S DEŤMI?

  • Predovšetkým, obavy nie sú na mieste. Ako hovorievala Pippi Dlhá Pančucha, našinec sa na mori nestratí.
  • Netreba na nič čakať. Samozrejme, môžete svojho potomka zobrať do Legolandu, až keď bude mať 25. Bude sa mu tam páčiť, ale je možné, že ostatné deti sa na neho budú čudne pozerať.
  • Veci majú tendenciu strácať čaro s postupujúcim vekom. Podľa výskumov v 16 rokoch zmizne schopnosť vidieť v mexických pyramídach Aztékov. Neskôr sú to len kopy kamenia. Stihnite to, pokiaľ to funguje.
  • Ak deti stále hovoria, že im niečo nechutí, lietadlo je najlepšie miesto, kam s nimi ísť. Suchý vzduch a zmeny tlaku vzduchu otupia až tretinu chuťových pohárikov. Môžete im dať aj lečo s kurkumou a sódou bikarbónou a nebudú sa sťažovať.
  • Nič si nenahovárajme. Väčšina detí si dnes o rodičoch nemyslí, že sú to nejaké obzvlášť cool osoby. A kde sa lepšie ukázať pred deťmi ako pri odvážnom pochode pralesom, potápaní, alebo nebojácnym stretnutím s levom na safari? Využite čas, ktorý spolu strávite, na to, aby sa naučili, akí machri v skutočnosti ste.
  • Ak ich zoberiete na Nový Zéland do Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu, môžete zistiť, či netrpia hippopotomonstrosesquipedaliofóbiou, teda chorobným strachom z dlhých slov.
  • Ak im k tomu poviete, že Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu znamená „Kopec, kde Tamatea, človek s veľkými kolenami a horolezec, ktorý jedol zem a cestoval len tak dookola, hral na nosnej flaute svojej milej“, budú si myslieť, že si vymýšľate. Keď zistia, že to je naozaj tak, budú vám už navždy veriť hocičo, čo im poviete.
  • Bez srandy. Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia.

S rodinou po najkrajších pamiatkach sveta

8. 7. → 21. 7. 2019

Kambodžský Angkor Wat bol nominovaný za najkrajšiu pamiatku sveta aj tento rok. Posledné 3 roky vyhral aj ako landmark v tripadvisore. V BUBO vyhráva zasa opakovane barmský Bagan. Možno preto, lebo tu poznáme všetky zákutia. Najdobrodružnejšou časťou je cesta Laosom do prekrásneho mestečka Luang Prabang, ktoré je pod patronátom UNESCO. Ide o unikátny program založený na nových letoch a neprekonateľnom know how. Vynikajúca strava, bezpečnosť a skvelé služby, aké vie poskytnúť iba BUBO. Vnorte sa prosím do prepracovaného itineráru, ktorý nemá obdobu. Vitajte!

zobraziť zájazd

Island - ostrov elfov

9. 7. → 14. 7. 2019

Mesačný ostrov v Atlantickom oceáne so severskou klímou je skutočnou európskou exotikou. Krajina ohňa a ľadu, zeleného machu a čiernej lávy je plná hučiacich vodopádov, driemajúcich sopiek, rozľahlých ľadovcov, vybuchujúcich gejzírov a neposlušných elfov, ktorí nepozorovane sledujú každý váš krok. Uvidíte, že aj v Európe sa dajú pestovať banány a v sychravom počasí sa ponoríte do nádherne teplej vody v Modrej lagúne. Veľký zážitok aj pre malých dobrodruhov.

zobraziť zájazd

Thajsko, Malajzia, Singapur

7. 7. 2019 → 21. 7. 2019

Tri krajiny juhovýchodnej Ázie vás na jednej ceste prevedú svetom buddhizmu, islamu aj biznisu. Usmievavé Thajsko je exotické aj civilizované, čo sľubuje zážitok aj pohodlie. Uvidíte krásne zdobené chrámy, stále živé staré tradície aj opustené ostrovy Andamanského mora s bielymi plážami. Smerom na juh sa bude zmodernievať, svetlá budú pribúdať, budovy rasť a ľudia sa viac ponáhľať. V Kuala Lumpur vás privítajú mrakodrapie dvojičky a v Singapure už sa budete cítiť ako v New Yorku.

zobraziť zájazd

Srí Lanka pre deti

1. 8. → 11. 8. 2019

Ostrov v tvare slzy plávajúci v Indickom oceáne pripomína rajskú botanickú záhradu. Spoznáte najrôznejšie druhy ovocia a zistíte, ako rastie väčšina korenín z kuchyne. Prastaré buddhistické pamiatky, mníchovia a slony vás budú sprevádzať na každom kroku. Odhalíte tajomstvo pravého cejlonského čaju a ochutnáte tradičnú kuchyňu domorodcov. Vyštveráte sa na ôsmy div sveta – vysokú skalu s palácom trčiacu z hustého lesa a oddýchnete si v tieni paliem na krásnej pláži.

zobraziť zájazd

Svätá Zem

26. 7. → 4. 8. 2019

Exkurz do dejín ľudstva, ale aj do súčasnosti. Boží hrob, vyskúšate sladký mätový čaj a dotknete sa novodobého divu sveta v Petre. Beduínske príbehy a aktuálne filmy spoznáte vo Wadi Rum a na záver sa necháte unášať Mŕtvym morom. Miesta, s ktorými sa naše deti stretávajú od útleho veku v príbehoch a poučeniach, si teraz pozrú na vlastné oči. Ulovte spoločné zážitky, ktoré vás budú spájať celý život.

zobraziť zájazd

Dánsko z rozprávky

6. 8. → 11. 8. 2019

Extrémne sympatická škandinávska krajina, ktorá v sebe spája to najlepšie zo severu aj zo zvyšku Európy. Systém funguje dokonale, mestá sú stavané pre ľudí, každý Dán má buď bicykel alebo dieťa alebo oboje. V tejto krajine vám bude s rodinou dobre, navyše sme program ušili deťom na mieru. Legoland zložený z miliónov kociek, kolotoče v zábavných parkoch a zvieratká na safari, v ZOO aj v akváriu. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena a užite si leto v škandinávskom štýle.

zobraziť zájazd

Keňa - safari a pláže

1. 7. → 12. 7. 2019

Stanete sa súčasťou dokumentárneho filmu. Sledovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí a snaha o nájdenie „veľkej päťky“. Levy unavene zívajú po výdatnom obede, leopard sa ukrýva v korune stromu, slon vo vode chobotom sprchuje mláďa, nosorožec vstupuje do cesty nášmu safari autu a byvol si vykračuje nekonečnou savanou. Po dobrodružnom safari si oddýchnete na bielych plážach Malindi s tyrkysovou vodou. Dobrodružstvo, ktoré dá vašim deťom viac ako všetky hodiny prírodopisu.

zobraziť zájazd

Zájazdy

F

Afrika  

Réunion, Seychelské ostrovy, Maurícius


náročnosť

12 dní

Trvanie

3040
F

Amerika  

Panama, Kolumbia


náročnosť

13 dní

Trvanie

2950
F

Amerika  

USA

24.07. → 07.08.

náročnosť

15 dní

Trvanie

3160
F

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2080
F

Európa  

Škandinávia, Island

23.07. → 28.07. +3 termíny

náročnosť

6 dní

Trvanie

1680
F

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

1499
F

Európa  

Škandinávia, Dánsko

19.08. → 24.08.

náročnosť

6 dní

Trvanie

1480
F

Európa  

Škandinávia, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Estónsko, Dánsko

24.08. → 31.08.

náročnosť

8 dní

Trvanie

1510
F

Afrika  

Lesotho, Svazijsko, Juhoafrická republika

12.02. → 22.02.

náročnosť

11 dní

Trvanie

1780
F

Afrika  

Keňa


náročnosť

13 dní

Trvanie

2440
F

Ázia  

Sri Lanka

01.08. → 11.08. +2 termíny

náročnosť

11 dní

Trvanie

1980
F

Ázia  

Sri Lanka, Maldivy


náročnosť

14 dní

Trvanie

5860
F

Amerika  

USA, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

3040
F

Amerika  

USA

24.07. → 08.08.

náročnosť

16 dní

Trvanie

3160
F

Ázia  

Palestína, Jordánsko, Izrael

26.07. → 04.08. +1 termín

náročnosť

10 dní

Trvanie

1850
F

Ázia  

Barma, Laos, Kambodža


náročnosť

15 dní

Trvanie

2790

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva