Yucatán, Belize, Guatemala all inclusive

Mexiko, Belize, Guatemala

V priebehu pár dní navštívite tri krajiny, ktoré spája kultúra mayov. Polostrov Yucatán, ktorý je domovom novodobého divu sveta, fantastická pyramída v Tulume a relax na mayskej rivére all inclusive. Oddýchnutí sa potom vyberieme do Belize, ktoré sa výrazne odlišuje od ostatných krajín strednej Ameriky. Dozviete sa aj prečo. Hustá zelená džungľa na nás čaká v guatemalskom Florese. Tam, v zabudnutej džungli, kde kraľuje jaguár sa skrývajú bohom zabudnuté pyramídy Tikal. Mnohí tvrdia, že je to najkrajšie, čo po mayskej civilizácii zostalo. Posúdite to sami. Zájazd je určený pre klientov, ktorí preferujú ubytovanie na jednom mieste a relax, pred plnohodnotným poznávaním. Koncepcia zájazdu je vhodná aj pre rodiny.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť zákazníkov
od 1 730 €

Mexiko, Belize, Guatemala

12 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
 • Špecialita na polostrove Yucatán
 • 3 krajiny a k tomu relax all inclusive
 • Slovenský sprievodca
 • Kombinácia vhodná pre všetkých, ktorí milujú pláž a históriu
Zobraziť mapu

Odlet a prílet do jedného z najznámejších turistických centier sveta. Vitajte v Cancúne a na polostrove Yucatán. Transfer do 4* all inclusive rezortu na Playa del Carmen. Hotel, ktorý používame, je z našej all inclusive hotelovej banky ( Occidental Xcarcet, Reef, Allegro alebo Playcar).

Aklimatizácia teplom, bielym pieskom a tyrkysovým morom, oddych na plážach Karibského mora.

Aklimatizácia teplom, bielym pieskom a tyrkysovým morom, oddych na plážach Karibského mora.

Celodenný výlet do CHICHEN ITZA. Jeden z divov sveta – Kukulkánova pyramída a jej dokonalé matematicko-astronomické vlastnosti. Povieme si o nej všetko. Okrúhle observatórium Caracol z polovice prvého tisícročia. Tradičné folklórne tance s táckami na hlave.

Relax na slnkom zaliatej pláži.

Výlet do mesta TULUM, jedinej pyramídy na brehu mora a podzemných jaskýň – cenotes. Vedeli ste, že cenotes sú výsledkom dopadu meteoritu, ktorý vyhubil dinosaury?

Relax na slnkom zaliatej pláži.

Čaká nás Belize – najoriginálnejšia a najfarebnejšia krajiny amerického kontinentu. Po ceste zastávka v mexickom Felipe Carillo Puerto. Viete, ako sa v Mexiku predáva surové mäso? Aké druhy ovocia, zeleniny a chilli ponúkajú domáci? Dozviete sa. Ochutnáme skvelé čerstvé chilli habanero v polievke na miestnom trhu. Kto sa pridá? BELIZE CITY – najväčšie mesto krajiny. Prečo sme tu a kde sú turisti? Sprievodca vám priblíži svojský miestny život. Vedeli ste, že miestne pivo patrí k najlepším v Amerike?

Opúšťame Belize City a ideme do hlavného mesta – BELMOPANU, najmenšieho hlavného mesta na svete. Viete, ako vyzerá najkurióznejšia budova parlamentu? Pokračujeme do predkolumbovského mesta XUNANTUNICH. Z vrcholu hory bájneho mayského mesta uvidíme Belize aj Guatemalu. Prechádzame do Guatemaly. Sme na čarovnom koloniálnom ostrove FLORES.

TIKAL. V Mayskej ríši už nič monumentálnejšie nenájdeme. Najvyššie pyramídy dosahujú až 70 metrov, minimum turistov a stovky kilometrov národného parku Tikal. Značka Pozor, jaguár! Vitajte v srdci stredoamerického pralesa, džungľa EL PETÉN. Poobede možnosť plavby na člne na jazere Petén Itzá. Vychutnáme si dosýta miestnu skvelú kuchyňu.

Opúšťame Guatemalu a z letiska v džungli odlietame domov.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku do Cancunu a späť z Floresu
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacieho programu
 • prepravu klimatizovaným autobusom počas celého zájazdu na exkluzívnej báze
 • 7 x ubytovanie v 4* hoteli  dvojposteľových izbách
 • 7 x all inclusive
 • 3 x ubytovanie v 3* hoteli v dvojposteľových izbách
 • program podľa popisu
 • všetky letiskové transfery v Mexiku a Guatemale
 • všetky cestné poplatky a miestne dane
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti
 • asistenčné služby BUBO

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ostatnú stravu, vstupné do pamiatok a atrakcií, fakultatívne výlety,  sprepitné, osobné výdaje

Termíny a ceny

Termín Cena  
31.07.2017
11.08.2017
2 160 €
Objednať
23.10.2017
03.11.2017
1 730 €
Objednať
07.11.2017
18.11.2017
1 815 €
Objednať
21.11.2017
02.12.2017
1 815 €
Objednať

Odporúčame

Mexiko

Mexiko veľký okruh

12.10. → 27.10.2017 +14 ter.
16 dní
1 940 €
Belize , +3 viac

Ríšou Mayov

27.10. → 10.11.2017 +7 ter.
15 dní
2 740 €


 • 1 / 0