Paríž, Londýn (Disneyland a Legoland)

Francúzsko, Veľká Británia

Zájazd plný rozprávkových zážitkov. V Disneylande spoznáme magické kráľovstvo aj Mickey Mousa a cestou z Paríža do Londýna prejdeme popod more. Parádny svet zo stavebnice nás čaká v Legolande a silu mágie zažijeme v Londýne, kde pôjdeme po stopách najslávnejšieho čarodejníka na svete. K tomu návšteva Shrekovho sveta a celebrity z vosku v Madamme Tussauds.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Spokojnosť zákazníkov

Francúzsko, Veľká Británia

-
Termíny a ceny Zájazd vypredaný
 • Parížsky Disneyland versus anglický Legoland
 • Zážitková podmorská jazda vlakom cez tunel pod kanálom La Manche
 • Stretnutie s obľúbenými postavičkami z rozprávkového sveta v hlavných mestách Európy
 • Slávni ľudia z vosku na nerozoznanie od živých v Maddame Tussauds
 • Jedinečný program, aký na Slovensku nájdete iba v CK BUBO
Zobraziť mapu

Prílet do PARÍŽA. Z lietadla uvidíme Eiffelovu vežu, ale naším cieľom bude DISNEYLAND. Je to jediný Disneyland v Európe a verte nám, že jeho návšteva stojí za všetky drobné. Čaká nás Magic Kingdom, uprostred ktorého sa vyníma zámok Šípkovej Ruženky. Ocitnete sa vo fiktívnom svete, kde sa budete cítiť úplne odrezaní od reality. Všetko, čo vidíte, patrí do nejakej rozprávky. Na hlavnej ulici, ktorá je postavená v štýle amerického divokého západu, kúpite všetko, po čom vaše deti túžia. Veľkolepú show s tancami a piesňami Disney postavičiek zažijete priamo na hlavnej ulici, poradíme vám, kam sa postaviť, aby ste mali najlepší výhľad. Tí najvytrvalejší, ktorí vydržia až do polnoci uvidia najkrajší ohňostroj na svete a show, akej sa nevyrovnajú ani silvestrovské oslavy.

Disneyland má viacero častí. Včera sme sa zoznámili s parkom Magic Kingdom a dnes je čas prežiť rozprávku. Už len samotná prechádzka parkom je zážitkom. Túži vaša malá princezná či princ po stretnutí a puse od skutočnej princeznej? Okrem nej stretnete aj ikonu parku Mickey Mousa, budete sa plaviť za dobrodružstvom s pirátmi z Karibiku alebo nasadnete na vlak hlboko v srdci legendárnej hory a vydáte sa na westernovú jazdu okolo riek divokého západu. A keď na vás padne únava, nastúpite na historický vlak, ktorý lemuje okolie celého parku a sprevádzaný hudbou na harmonike zažijete atmosféru ako z románu Marka Twaina. Určite si každý nájde ten svoj rozprávkový svet. Poradíme vám, ako sa vyhnete dlhým radom na atrakcie využitím FastPassu a na záver dňa budete opúšťať toto miesto s úžasom. Našli sme dokonalé miesto úniku pred realitou.

Z vlakového terminálu nás spoločnosť Eurostar odvezie tunelom popod kanál La Manche až do Veľkej Británie. Zážitok z jazdy popod morské dno v hĺbke 75 metrov. Vystúpime na stanici Kings Cross - teda tej istej, z ktorej chodil do školy aj Harry Potter. Len prosím nebežte oproti múru! Nie ste čarodejník! Autobusom sa prevezieme k rieke Temža a pod ruským kolesom London Eye nás čaká návšteva Shrekovho sveta. Obľúbený zlobor a jeho kamaráti čakajú na vás. Nastúpime do 4D autobusu a tam nás čaká aj Martinko Klingáčik, Kocúr v čižmách či Pinocchio. Krátka prehliadka okolia Big Benu a transfer do hotela. Prvý deň v Londýne sme strávili tak, ako sa patrí. Akčne a využili sme každú minútu. Chytili ste Shreka za uši?

Pre niektorých možno najočakávanejší deň. Predstavíme vám filmové štúdia Warner Bros, kúsok nad severným Londýnom neďaleko Watfordu. Všetkých 8 dielov Harryho Pottera natáčali práve tu a v tomto jedinečnom múzeu (a zábavnom centre zároveň) sa dozviete o Harrym všetko. Okrem iného si môžete zajazdiť na metle, pozrieť sa na Hogwarts Express alebo navštíviť šikmú uličku. Miesto, ktoré si milovníci Harryho Pottera nesmú nechať ujsť. Poobede budeme mať voľný čas v Londýne, ktorý môžete využiť na sledovanie pouličných umelcov na Covent Garden, relaxom v Hyde Parku alebo navštívite múzeum voskových figurín Madamme Tussauds. Verte, že rodičia budú ešte bláznivejší ako deti.

Jeden z najnavštevovanejších zábavných parkov v Európe sa nachádza kúsok od sídla britskej kráľovnej vo Windsore a kúsok od elitnej strednej školy Eton, kam chodil aj princ William. Zavítame sem na návštevu a prehliadku Legolandu. Celý deň v prostredí lego kociek, ktoré sú momentálne najcennejšou detskou značkou na svete. Lego je in a vy sa o tom presvedčíte sami. Ak vás Legoland až tak neláka, máte možnosť stráviť tento deň v tieni nádherného zámku WINDSOR, kde trávi čas aj britská kráľovná. Je to na vás.

Náš posledný deň v Londýne. Voľnejší deň podľa výberu. Pamiatky? Lanovka Emirates? Plavba po rieke Temža? Pevnosť the Tower? Nultý poludník? Zoznam je prakticky nekonečný.

Naša cesta sa končí. Plní zážitkov, s kopou suvenírov a dojmov zo stretnutí s vašimi obľúbenými hrdinami sa vrátime domov. Odlet z najväčšieho letiska v Európe, kde si vyskúšame plane spotting a prílet do Viedne.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku do Paríža a späť z Londýna
 • 5x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami mimo centra
 • dopravu počas prehliadok
 • vlak Eurostar na trase Paríž – Londýn
 • slovenského BUBO sprievodcu
 • vstupné do Disneylandu, Shrek Worldu, Harry Potter Studios
 • asistenčné služby BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, ostatnú stravu, ostatné vstupné do pamiatok a atrakcií (Legoland 50 , Madamme Tussauds 34 , Coca Cola London Eye 43 ), batožinu prepravovanú v batožinovom priestore lietadla (40 €/ 1 kus).

Poznámka:

Ceny a dostupnosť platí pre rodiny s deťmi t.j. súčasťou prihlásky musím byť minimálne 1 dieťa vo veku do 18 rokov. Prihlásky samostatných dospelých osôb budú zamietnuté. Maximálny počet klientov v jednej izbe je 4 (maximálne 2 dospelé osoby).

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať v doma na záhrade či pre trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný platný cestovný doklad – občiansky preukaz alebo cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu.

Termíny a ceny

Termín
Cena

Odporúčame

Akcia od pólu k pólu - 9%

Francúzsko
8 dní
1 650 € 1 502 €

Akcia od pólu k pólu - 9%

Švajčiarsko , +4 viac

Alpská päťka

01.05. → 08.05.2019 +7 ter.
8 dní
1 050 € 956 €


 • 1 / 0