30 rokov skúseností v Strednej Amerike. Využite naše skúsenosti a vyberte si najkrajšiu dovolenku v ríši Mayov. Pýtajte si referencie.

Rady na dovolenku v Hondurase

Stredoamerická krajina, obmývaná Tichým aj Atlantickým oceánom, na ktorej zem vstúpil v roku 1502 sám Krištof Kolumbus. Poďte o päť storočí neskôr objaviť atraktívny Honduras aj vy!

Pred Španielmi tu boli ešte starí Mayovia, ktorí tu založili mesto Copán, na archeologickom nálezisku Copá Ruinas vás ohúria posvätné oltáre z 8. storočia.        Hlavné mesto Tegucigalpa leží hneď na prahu nádherného dažďového pralesa, plného panenskej prírody, vtáctva, vodopádov, hor. Vyskúšajte tunajšie horúce pramene, môžete tu rybárčiť, objavovať tunajšie jaskyne.

Mimoriadnym zážitkom je výlet na jazero Lago de Yojoa, či na jeden z priľahlých ostrovčekov Islas de la Bahía. Samozrejme, na Hondurase nemôžete vynechať leňošenie na nádherných plážach s jemným pieskom.

Zamilujte sa spolu s Kolumbom do krajiny, voňajúcej kávovými plantážami a exotickými diaľkami. Užite si dovolenku v Hondurase.

Jeden skvelý zájazd s BUBO ma inšpiroval ku hre pre divadlo GUnaGU. Naši diváci vedia ku ktorej, ostatných pozývam to zistiť. 

Viliam Klimáček

Viliam Klimáček

dramatik a režisér

Viliam Klimáček

.pod lampou
Premietanie o Strednej Amerike

(01:01:56)

Premietanie Kataríny Líškovej o ceste do Hondurasu a Strednej Ameriky

Najpopulárnejšie zájazdy

Ríšou Mayov

Ríšou Mayov

Mayovia vytvorili mocné a mysteriózne impérium, ktoré sa ťahalo cez južné Mexiko, Guatemalu, Belize a Honduras. Cestovaním po ich „ríši“ spoznáme ich ukryté poklady – fantastické mestá, pyramídy a chrámy.…

Stredná Amerika Grand Tour

Stredná Amerika Grand Tour

Šija, ktorá spája Severnú a Južnú Ameriku je domovom 8-mich krajín. Naša cesta Vám umožňuje na ex precestovať a spoznať rozličné indiánske kultúry, zažiť divočinu hmlových pralesov, pozrieť sa na aktívne sopky…

Poradíme vám

K

Amerika  

Honduras, Salvador, Guatemala, Belize

19.11. → 03.12. +5 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

3402
K

Amerika  

Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Salvador, Guatemala, Belize


náročnosť

22 dní

Trvanie

5576