30 rokov skúseností v Strednej Amerike pre vašu dovolenku v Salvadore. Skombinujte si zájazd s ostatnými krajinami v ríši Mayov a užite si najlepšiu dovolenku v živote.

Kam cestovať v Salvadore?

Salvador, autentická krajina uprostred šije, spájajúcej Severnú a Južnú Ameriku. Možno nie najnavštevovanejšia, no o to originálnejšia, intenzívnejšia, pestrejšia!

Salvador zažil obdobie Mayov, Toltékov, Aztékov aj Španielov. Z týchto vplyvov si tu uvarili unikátnu zmes, z ktorej môžete na dovolenke v Salvadore ochutnať aj vy. San Salvador – hlavné mesto, ležiace pod vulkánom, plné múzeí, tropického šarmu aj čulého nočného života. Alebo vás viac osloví Santa Ana s kúzelnou koloniálnou architektúrou, či La Palma – mesto umenia.

Zážitkom na celý život je Parque Nacional Los Volcanes – národný park troch sopiek, Ruinas de Tazumal vám porozprávajú dávne mayské príbehy.

Salvador ponúka čierne pláže s vulkanickým pieskom aj najkrajšiu časť svojho pobrežia – Playa Los Cóbanos – sériu malých romantických zátok plných koralov s rajom pre potápačov. Ochutnáte čerstvé homáre, alebo typické placky pupusas?

Dovolenka v Salvadore – v krajine Mayov, kávy, tropických džunglí, stále neobjaveného krásneho pobrežia a silných zážitkov vás pozýva na jedinečné stredoamerické rande...

Ešte nikdy som na dovolenke tak skoro nevstával a neprecestoval také vzialenosti. Stálo to však za to! Nielen pre mňa s manželkou, ale aj pre moje dospievajúce deti.

Peter Zálešák

Podnikateľ, majiteľ Nay 
a Electroworld

Peter Zálešák

pod lampou
Premietanie o Salvadore a Strednej Amerike

(01:01:56)

Katarína Líšková vám poradí čo vidieť v Strednej Amerike.

Najpopulárnejšie zájazdy

Ríšou Mayov

Ríšou Mayov

Mayovia vytvorili mocné a mysteriózne impérium, ktoré sa ťahalo cez južné Mexiko, Guatemalu, Belize a Honduras. Cestovaním po ich „ríši“ spoznáme ich ukryté poklady – fantastické mestá, pyramídy a chrámy.…

Stredná Amerika Grand Tour

Stredná Amerika Grand Tour

Šija, ktorá spája Severnú a Južnú Ameriku je domovom 8-mich krajín. Naša cesta Vám umožňuje na ex precestovať a spoznať rozličné indiánske kultúry, zažiť divočinu hmlových pralesov, pozrieť sa na aktívne sopky…

Banánové republiky

Banánové republiky

Tri exotické krajiny, ktoré sú na Slovensku stále populárnejšie. Tento zájazd predstavuje ideálnu dovolenkovú kombináciu. Príroda v Nikarague, moderný eko turizmus v Kostarike a biznis svet v Paname. Od…

Poradíme vám

K

Amerika  

Honduras, Salvador, Guatemala, Belize

27.08. → 10.09. +6 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

3402
K

Amerika  

Panama, Kostarika, Nikaragua, Honduras, Salvador, Guatemala, Belize


náročnosť

22 dní

Trvanie

5576

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.