24 príspevkov

Salvador - cestovateľské zážitky

Krátke, instantné zážitky priamo z miesta.

Najnovšie príspevky

La Libertad

21

03:48

apr

2013

Salvador

Prave prezivame nase najrydzejsie dni v Centroamerike,, do konca nasej Rise Majocv este daleko a zaciatok je uz prekryty mnohymi zazitkami. Presli sme vychodne…

Z Cancunu az do La Libertad

05

02:02

nov

2012

Salvador

Nasu cestu centralnou amerikou sme zacali v Cancune. Prve dni sme venovali Majom a ich historii, lenze prechodom do El Salvadoru sme presli na vnimanie inych kras.…

mariscos

06

07:47

nov

2011

Salvador

Posielame spravu o tom ako sme sa dostali cez niekolko krajina do samotneho El Salvadoru, kde nas slniecko a a vlhky vzduch privitali prave, ked sme to…

Happy birthday pri Pacifiku

13

08:17

aug

2011

Salvador

Ak budete chciet jedinecnu oslavu narodenin, nasa stredoamericka skupina odporuca Salvador pri brehoch Ticheho oceanu. Take divadlo s bleskami a ooobrovskymi vlnami…

Andy Fórum
Nepoznany slobodny raj na pobrezi Pacifiku...

14

00:34

apr

2011

Salvador

Po prichode do Salvadorskeho primorskeho mestecka La Libertad sa ma nikto nepytal co to znamena v slovencine. Sloboda oceanu na vas dycha viac ako by ste ocakavali.…

Salvador, krajina zazitkov

20

05:35

feb

2011

Salvador

Dalsia exoticka krajina v strednej amerike, ktora ma zle meno, ale ja si myslim opak, tieto krajiny ma pritahuju sialene. Ziadny turisti, ziadna turisticka…

El Salvador

18

19:33

nov

2010

Salvador

Tak si lebedime pri tichom oceane v krajine kde nikto ziadne zajazdy neorganizuje. Ano, Salvador ma bohuzial famu nebezpecnej a nevyvynutej krajiny, ale je to skoda…

MAtovi: Ty nevies kto je JAY-Z???

18

19:13

nov

2010

Salvador

Mato preboha rychlo nakup nejake cd's a pustaj to v buse, ty si uz kolko casu v NY a nevies kto je JAY-Z????? boze ved aj tu v Salvadore ho podla mna poznaju, uff. …

Rock and Roll, baby

04

04:21

nov

2009

Salvador

Hlasime sa zo Salvadoru. Jooooj mame tolko toho za sebou ze uz ani nevieme co vsetko sme videli a kolko casu preslo. Tento zajazd je jedno velke dobrodruzstvo.:) …

RISA MAYOV II.

22

00:56

apr

2009

Salvador

Taketo lenosenie si ani nedokazete predstavit!!! lehnime si pri pacifiku, valame sa pri bazene, pijeme cerstve liquados - zmixovane tropicke ovocie a tlacime same…

Risa Mayov

23

20:15

mar

2009

Salvador

Hola, toto bude istotne nas najlenivejsi prispevok... :) Vcera sme totizto dorazili do dalsej krajiny nasej stredoamerickej cesty a dnes sa poflakujeme pri brehu…

victoria siempre

23

20:05

mar

2009

Salvador

Checkujem,dakujem za pekne pozdravy. nadherny vylet, doma porozpravame, odovzdame.kerky sa nemazu, sol nepomaha! vsetko je tak jak ma byt. doma stretko, hasta la…

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.