Thajsko, Malajzia, Singapur

Thajsko, Malajzia, Singapur

Tri krajiny juhovýchodnej Ázie vás na jednej ceste prevedú svetom buddhizmu, islamu aj biznisu. Usmievavé Thajsko je exotické aj civilizované, čo sľubuje zážitok aj pohodlie. Uvidíte krásne zdobené chrámy, stále živé staré tradície aj opustené ostrovy Andamanského mora s bielymi plážami. Smerom na juh sa bude zmodernievať, svetlá budú pribúdať, budovy rasť a ľudia sa viac ponáhľať. V Kuala Lumpur vás privítajú mrakodrapie dvojičky a v Singapure už sa budete cítiť ako v New Yorku.

Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Spokojnosť zákazníkov
od 1 780 €

Thajsko, Malajzia, Singapur

15 dní
Termíny a ceny Zájazd vypredaný
 • Na lodičkách cez exotické plávajúce trhy plné chutí a vôní
 • Šnorchlovanie s farebnými rybyčkami, ktoré sa nechajú kŕmiť z ruky
 • Jazda na slonoch po kaučukovom lese a úškrny drzých makakov
 • Krásne osvetlené dvojičky Petronas v kozmopolitnej Malajzii
 • Najväčší kolotoč v Singapure a zábavný park na umelo vytvorenom ostrove
Zobraziť mapu

Odlet z Viedne a let do Ázie.

BANGKOK je šialený aj krásny, nebude trvať dlho a budete sa neprestajne usmievať, ako Thajčania. Už cestou z letiska nás poteší vrčanie trojkolesových tuktukov. Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Započúvajte sa pred spaním do ruchu ázijskej metropoly.

Klimatizovaným autobusom sa vydáme k plantážam plným kokosových paliem. Ukážeme si a ochutnáme, ako sa z kokosu vyrába cukor. Smerujeme na plávajúce trhy, kde sa poplavíme po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Pred obedom ukážka výroby papiera zo stromu, ktorý rastie len v tomto regióne, a rezbárskych prác z tíkového dreva. Most cez rieku Kwai z kultového filmu - exotický obed s výhľadom na rieku a železnica, ktorú stavali hrdinovia. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program.

Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré bolo 400 rokov hlavným mestom Thajska. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Hlava Budhu vrastená do „chápadiel“ stromu. Návrat do Bangkoku.

Prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Prekrásny Kráľovský palác plný zlatých vežičiek. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odchod autobusom na juh (za príplatok možný prelet).

Do KRABI chodia dovolenkovať s deťmi kultúrne európske národy: Švédi, Nóri či Švajčiari. Pridáte sa k nim aj vy. Krabi je právom považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie. Palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Oddych pri mori.

Výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Šnorchlovanie a romantický oddych.

Výlet na chrbte slona cez kaučukovníkové plantáže. Cestou späť si ukážeme, ako sa zbiera kaučuk a ako pestuje ananás. Kamaráti si možno myslia, že ananás rastie na strome. Vaše deti už vedia, že je to celkom inak.

Oddych pri Andamanskom mori alebo pre záujemcov výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi, kde sa natáčal film Pláž s Leonardom di Capriom.

Všetkým odporúčame zábavné kajakovanie v mangrových lesoch. Budeme tu aj tento rok kŕmiť opice?

Prechádzame do Malajzie na ostrov Penang. GEORGETOWN je typickou ukážkou multikultúrnej spoločnosti Malajzie. Na jednej ulici navštívime mešitu kapitána Klinga, hinduistický Sri Mariamman, čínsky chrám aj britský kostol. Nahliadneme do histórie náboženstiev.

Pozrieme si hinduistické jaskyne Batu a prídeme do KUALA LUMPUR, kde bývame v najvyššom hoteli Malajzie. Večer osvetlené najvyššie dvojičky sveta Petronas.

Prehliadka Kuala Lumpur a presun do Singapuru..

Ubytovanie v 4* hoteli v centre mesta. Okúpeme sa na najjužnejšom mieste kontinentálnej Ázie. Dokonalé pláže s nakláňajúcimi sa palmami, zábavný park, podmorské akvárium, delfínia show a mnohé ďalšie sľubujú zábavu.

Z najväčšieho kolotoča na svete ešte spočítate okolité mrakodrapy a neskoro v noci odlietame z najmodernejšieho letiska sveta opálení, šťastní a s množstvom darčekov domov.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • ubytovanie v 3* a 4* hoteloch
 • prepravu prenajatými autobusmi
 • slovenského BUBO sprievodcu
 • mnoho výletov
 • jazdu na slonoch
 • asistenčné služby CK BUBO
 • poistenie proti insolventnosti

Pre deti navyše: celodenný výlet do Ayutthaye a na ostrov Phi Phi (v hodnote 60 €)

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, celodenný výlet do Ayutthaye a na ostrov Phi Phi (60 €), stravu (okrem uvedenej), poistenie

Poznámka:

Ceny a dostupnosť platí pre rodiny s deťmi, t.j. súčasťou prihlášky musí byť minimálne 1 dieťa vo veku do 18 rokov. Prihlášky samostatných dospelých osôb budú zamietnuté. Maximálny počet klientov v jednej izbe je 4 (maximálne 2 dospelé osoby).

Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR. Cestovný pas musí byť platný aspoň 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 3 voľné strany.

 

Termíny a ceny

Termín
Cena
30.07.2018
13.08.2018
1 780 €
Základná cena 1780 €
Letiskové poplatky 441 €
Spolu 2 221 €
Objednať zájazd

Odporúčame

Barma , +3 viac
14 dní
2 720 €
Sri Lanka
11 dní
2 210 €

M Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová

 
Stretli sme sa na Slovensku s typicky neslovenským prístupom. Ste skvelí.

M Marta Moravčíková

 
Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za nezabudnuteľnú dovolenku v Thajsku, Malajzii a Singapúre, ktorú som absolvovala v mesiaci júl. Celá dovolenka bola jeden veľký zážitok. Spomínam na prekrásne ostrovy ktoré sme navštívili, putovanie na slonoch cez prales, užastná a dobrodružná plavba na kajakoch, vozenie sa na rikšiach a tuktukoch, plávajúce trhy, veselú travesty show Calypso, milých usmievajúcich sa ľudí, thajské masáže, rozsvietené Twin towers v Malajzii, výhľad z televíznej veže a prekrásny nočný Singapúr. Tieto neopísateľné zážitky budú ešte dlho v mojej pamäti a budem z nich čerpať celý rok. Celá naša skupina bola super a veľmi dobre sme si rozumeli. Zažili sme kopu srandy aj radosti. Veľa sme sa nasmiali. Predovšetkým však musím vyzdvihnúť nášho perfektného sprievodcu Jirku Jobánka, ktorý sa o nás vzore staral, porozprával nám veľa zaujímavostí a bol veľmi kamarátsky, veselý a vždy začínal deň s humorom. Jirko nech ti ten ľudský a kamarátsky prístup k ľuďom ešte dlho vydrží. Bol si supéééér. Ešte raz srdečná vďaka všetkým ktorí tento zájazd pripravovali a ktorí ste sa na ňom podielali. BUBÁCI pre mňa ste jedničky. A teším sa na ďaľšie takéto krásne a dobrodružné cesty s Vami.
Marta Moravčíková


 • 1 / 1