BUBO je každoročne najväčším organizátorom zájazdov do Malajzie, priateľskej a multikultúrnej krajiny, ktorá patrí k našim najpopulárnejším destináciám. Využite naše skúsenosti!

Zaujímavosti o Malajzii

Video

Kam cestovať v Malajzii? (00:10:41)

A s čím si dovolenku v Malajzii spojiť? Čo zažiť v Kuala Lumpur a čo na Penangu?

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Začnite spoznávať exotiku na krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez malajský Penang a Kuala Lumpur na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších…

Poznávací zájazd, dovolenka - MALAJZIA, SINGAPUR, BALI

MALAJZIA, SINGAPUR, BALI

Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

Poznávací zájazd, dovolenka - ZADNÁ INDIA

ZADNÁ INDIA

Kombinácia prvého zájazdu a 3-dňového dobrodružného pobytu v severnom Thajsku s trekom k horským kmeňom Zlatého trojuholníka. Jazda na slonoch v pralese, splavovanie rieky na bambusových pltiach, noc v…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Gurmánske hody

Gurmánske hody

Radi vám rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na nočný Bangkok. Nebojte sa však ani pouličných stánkov v Malajzii alebo najlacnejšej michelinky na svete v Singapure.

Ťahaný čaj

Typickou pochúťkou malajzského polostrova je takzvaný "ťahaný čaj". Stretnete sa s ním od Penangu po Singapur. Základ je čierny čaj, do ktorého sa pridá "salko" a potom ho už len ponaťahujú. Výsledok je veľmi chutný. Dáte si ho horúci, alebo na ľade?

Aj pre rodiny s deťmi

Aj pre rodiny s deťmi

Sme presvedčení, že deti si takéto prázdniny užijú oveľa viac než nudný all inclusive. Túto cestu sme prešli už so stovkami detí a verte nám, doteraz spomínajú. Ukážte deťom svet.

Najvyššie dvojičky

Najvyššie dvojičky

Exotická Kuala Lumpur, kde sa prelína moslimská, čínska, indická a britská kultúra v tieni najvyšších dvojičiek sveta. Sme tu doma už 25 rokov a za krátky čas uvidíte oveľa viac.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.