Kam cestovať do Malajzie?

Na vašom zájazde do Malajzie určite nevynechajte hinduistické Jaskyne Batu, strážené zlatou sochou lorda Murugana. Sú najnavštevovanejšou jaskyňou v Malajzii, ako aj jedným z najdôležitejších tamilských chrámov mimo Indie.

Najväčšou atrakciou hlavného mesta Kuala Lumpur sú dvojičky Petronas Twin Towers, najvyššia dvojitá veža na svete a národná ikona Malajzie. Dvojičky, obklopené obrovským parkom, akváriom a nákupným centrom, sa nachádzajú v centre mesta a bezpečne obhajujú titul najnavštevovanejšieho miesta v Kuala Lumpur. Okrem nich neobíďte mešitu Masjid Jamek, námestie Merdeka či televíznu vežu Menara KL s top výhľadom.

Jedinečnú atmosféru a čulý mestský ruch ponúka Georgetown, hlavné mesto ostrovného štátu Penang, ktorý je typickou ukážkou multikultúrnej spoločnosti Malajzie (UNESCO). Architektúra mesta je rôznorodá a najviac si ju užijete počas zážitkovej jazdy nočným mestom na cyklorikšiach. Na miestnom trhu ochutnáte špeciality, na aké by ste si doma netrúfli. Jedli ste už grilovanú raju? Hľadajte BUBO nálepku, ktorá vám garantuje jedinečný gurmánsky zážitok.

Zájazd "Thajsko, Malajzia, Singapur" považujem za dokonalú vstupnú bránu do spoznávania tejto časti sveta. Počas dvoch týždňov sme spoznali život v troch úplne rozdielnych krajinách. Mali sme možnosť zoznámiť sa s ich históriou aj súčasnosťou, ochutnali sme miestne dobroty, precestovali stovky kilometrov a stihli si aj užiť niekoľkodňové "ničnerobenie" na nádherných plážach Krabi. Svoju prvú návštevu juhovýchodnej Ázie tak hodnotím ako skvelý zážitok.

Eva Lalkovičová

Klient

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Začnite spoznávať exotiku na krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez malajský Penang a Kuala Lumpur na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších…

Poznávací zájazd, dovolenka - MALAJZIA, SINGAPUR, BALI

MALAJZIA, SINGAPUR, BALI

Potešte sa pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami úspešného Singapuru a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

Poznávací zájazd, dovolenka - ZADNÁ INDIA

ZADNÁ INDIA

Kombinácia prvého zájazdu a 3-dňového dobrodružného pobytu v severnom Thajsku s trekom k horským kmeňom Zlatého trojuholníka. Jazda na slonoch v pralese, splavovanie rieky na bambusových pltiach, noc v…

Poradíme vám

TA3
Kam cestovať v Malajzii?

(00:10:41)

A s čím si dovolenku v Malajzii spojiť? Čo zažiť v Kuala Lumpur a čo na Penangu?

K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2210
K

Ázia  

Bali (Indonézia), Singapur, Malajzia, Indonézia


náročnosť

11 dní

Trvanie

2050
K

Ázia  

Brunej, Malajzia, Indonézia, Filipíny


náročnosť

16 dní

Trvanie

3090
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2200
E

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia

07.02. → 26.02. +3 termíny

náročnosť

20 dní

Trvanie

2450
K

Ázia  

Východný Timor, Bali (Indonézia), Singapur, Malajzia, Indonézia


náročnosť

12 dní

Trvanie

3060

Ulovte viac zážitkov

Gurmánske hody

Gurmánske hody

Radi vám rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na nočný Bangkok. Nebojte sa však ani pouličných stánkov v Malajzii alebo najlacnejšej michelinky na svete v Singapure.

Ťahaný čaj

Typickou pochúťkou malajzského polostrova je takzvaný "ťahaný čaj". Stretnete sa s ním od Penangu po Singapur. Základ je čierny čaj, do ktorého sa pridá "salko" a potom ho už len ponaťahujú. Výsledok je veľmi chutný. Dáte si ho horúci, alebo na ľade?

Aj pre rodiny s deťmi

Aj pre rodiny s deťmi

Sme presvedčení, že deti si takéto prázdniny užijú oveľa viac než nudný all inclusive. Túto cestu sme prešli už so stovkami detí a verte nám, doteraz spomínajú. Ukážte deťom svet.

Najvyššie dvojičky

Najvyššie dvojičky

Exotická Kuala Lumpur, kde sa prelína moslimská, čínska, indická a britská kultúra v tieni najvyšších dvojičiek sveta. Sme tu doma už 25 rokov a za krátky čas uvidíte oveľa viac.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu