Južný pól. Cesta na najchladnejší kontinent s najscestovanejším Slovákom. Fantastická cesta v malej skupine na samotný koniec sveta, kde budete len vy a ľadová púšť. Špičkový servis a pohodlie. Maximálne zážitky.

Garant zájazdu

Hodnotenie zájazdu

100%

Trvanie a náročnosť

13 dní

B od 104 000

Vyberte si termín

Ulovte viac zážitkov

Luxus na najodľahlejšom bode Zeme

Nielenže priletíme privátnym lietadlom. Aj naše ubytovanie je tým najluxusnejším, aké sa dá na Antarktíde zohnať. Spal tu aj princ Harry. Vonku je štipľavá zima a tu vo vnútri teplučko a luxus.

Cisárske tučniaky

Nasadneme do nášho lietadla a letíme dve hodiny ponad nekonečnú ľadovú náhornú plošinu a na jej konci nás čaká divadlo, ktoré vidí len minimum ľudí. Obrovská kolónia tučniakov cisárskych na samotnom konci sveta. Vyše 3000 párov s malými tučniačikmi. Zážitok z kategórie out of this world.

90.0000° S, 45.0000° E

Pečiatka v pase, akú nemá nikto. Južný pól je vo výške 4000 metrov a teplota maximálne mínus 25. Biela snehová púšť bez dažďa šľahaná vetrom nás víta a klania sa pred nami. Nadšenie, eufória sa dajú krájať. Dnešnú noc strávime v kempe na južnom póle.

Aktívne zážitky na snehu a ľade

Ľahké túry, skúmanie fantastických ľadových jaskýň alebo adrenalínovejšie veci ako lozenie po ľade či lyžovanie so šarkanom v polárnom vetre. Okúpete sa vo vodách Antarktídy? Sme na mieste, kde hranice neexistujú.

Prečítaj sa
do exotiky

zisťiť viac

Termíny a ceny

Termíny
Status
Základná cena
04.01. - 16.01.2022
Voľný
104000€
Základná cena 104000 €
Celková cena 104000€
Prepočítať pre viac osôb

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Odporúčame tieto zájazdy

Blog

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.